رنگ سبز آبی در منزل

ایجاد حال و هوای بهاری با اضافه کردن رنگ سبز آبی به منزل

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

بعضی اوقات بهترین راه برای دکور بهاری اضافه کردن رنگ در قسمت هایی است که به فکر کسی خطور نمی کند! مثلا شما می توانید از رنگ سبز آبی برای صندلی های میز پذیرایی خود استفاده کنید و ظاهری تازه برای آنها بوجود آورید.

مقالات مرتبط

دکوراسیون بهاری ، ۱۰ ترفند که هیچ جا نخوانده اید!

ایجاد حال و هوای بهاری با اضافه کردن رنگ سبز آبی در منزل

اگرچه خیلی ها هنوز با فصل زمستان رو به رو هستند ولی دیگر حال و هوای بهار را در جای جای کشور شاهد هستیم. اگر شما هنوز رنگ و دکور بهار خود را انتخاب نکرده اید ، دیگر زمان آن فرا رسیده و باید رنگی را انتخاب کنید.

شاید خیلی از افراد رنگ زرد و صورتی را پیشنهاد کنند ، ولی بیایید راجع به رنگ سبز آبی کمی با هم صحبت کنیم. این رنگ کمی از رنگ ارغوانی تیره تر است و به خوبی می تواند حال و هوای بهار را به منزل شما اضافه کند.

علاوه بر این رنگ سبز آبی بدلیل وجود رنگ آبی در آن مناسب دکور تاسبتانی نیز می باشد. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و ایده هایی در این زمینه را به شما عزیزان معرفی کنیم.

درب ورودی به رنگ سبز آبی

آیا درب ورودی منزل شما نیازمند رنگی تازه می باشد؟ شما می توانید از رنگ سبز آبی برای درب ورودی منزل خود استفاده و یک ورودی شاد و پر انرژی را خلق کنید. شما می توانید مهمانان خود را اینجوری راهنمایی کنید که به دنبال دربی با رنگ سبز آبی باشند.

درب ورودی به رنگ تیلی

درب ورودی به رنگ سبز آبی

رنگ سبز آبیبرای صندلی های میز پذیرایی

بعضی اوقات بهترین راه برای دکور بهاری اضافه کردن رنگ در قسمت هایی است که به فکر کسی خطور نمی کند! مثلا شما می توانید از رنگ سبز آبی برای صندلی های میز پذیرایی خود استفاده کنید و ظاهری تازه  با اضافه کردن رنگ سبز آبی در منزل ، برای آنها بوجود آورید.

رنگ تیلی برای صندلی های میز پذیرایی

رنگ سبز آبی برای صندلی های میز پذیرایی

تخت خوابی به رنگ سبز آبی

زمان انتخاب تخت خوابی به رنگ سبز آبی برای زیبایی بیشتر فرار رسیده است. انتخاب بالشت های سبز آبی رنگ یا لامپ های رو میزی سبز آبی رنگ یا حتی گالری عکس با قاب سبز آبی رنگ می تواند ایده های جذاب در این زمینه باشد. البته شما می توانید از خلاقیت خود در این زمینه نیز استفاده کنید.

تخت خوابی به رنگ تیلی

تخت خوابی به رنگ سبز آبی

نقش و نگار

سلامی کنیم به نقش و نگارهای روی وسایل! زمانی که شما از رنگ سبز آبی برای بخش هایی از منزل استفاده می کنید ، سعی داشته باشید که نقش و نگار هم به وسایل خود اضافه کنید تا این طراحی کامل تر و زیباتر گردد.

نقش و نگار

نقش و نگار

مبل های راحتی به رنگ سبز آبی

بعضی اوقات تنها چیزی که فضای شما نیاز دارد تغییر صندلی های نشیمن می باشد. شما می توانید از مبل های راحتی به رنگ سبز آبی استفاده کنید و فضای جذابی را بوجود آورید.

مبل های راحتی به رنگ تیلی

مبل های راحتی به رنگ سبز آبی

مبلمان رنگ سبز آبی

هر فردی عاشق رنگ سبز آبی می شود. به جای عوض کردن چند تا صندلی شما می توانید تمام مبلمان خود را تغییر دهید و به جای آن از مبلمان سبز آبی استفاده کنید. اتاق نشیمن شما بعد از این تغییرات زیبایی خاصی را دارا خواهد بود.

مبلمان تیلی رنگ

مبلمان رنگ سبز آبی

رنگ سبز آبی در سرویس بهداشتی و حمام

 چگونه از رنگ سبز آبی در منزل در سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنیم؟ شما می توانید از یک فرش سبز آبی ، جا صابونی ، حوله و … به رنگ سبز آبی استفاده کنید و این جزئیات کوچک می تواند تغییرات بزرگی را پیش روی شما بگذارد.

رنگ تیلی در سرویس بهداشتی و حمام

رنگ سبز آبی در سرویس بهداشتی و حمام

رنگ آمیزی میز به رنگ سبز آبی

آیا تصمیم دارید تغییرات در منزل خود در فصل بهار و با استفاده از رنگ تیلی داشته باشید ولی بودجه شما محدود است؟ راه حل شما رنگ آمیزی می باشد. تعدادی از مبلمان را که می خواهید به رنگ سبز آبی باشد بردارید و سپس با رنگ سبز آبی آن را رنگ آمیزی کنید.

رنگ آمیزی میز به رنگ تیلی

رنگ آمیزی میز به رنگ سبز آبی

پرده به رنگ سبز آبی

در یک اتاق خواب به رنگ خٌنثی بد نیست که از رنگی استفاده کنید که بتواند به نقطه کانونی فضا تبدیل شود و ما به شما رنگ سبز آبی را پیشنهاد می کنیم.

زمانی که شما از این رنگ برای پرده های پنجره استفاده کنید ، هر روز صبح این حس را خواهید داشت که انگاری در هُتل از خواب بیدار شده اید!

پرده به رنگ تیلی

پرده به رنگ سبز آبی

کاغذ دیواری به رنگ سبز آبی

زمانی که شما حوصله تغییر رنگ یا سبک کُلی اتاق خود را ندارید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از رنگ سبز آبی به عنوان کاغذ دیواری استفاده کنید و فضایی خاص و هیجان انگیز را بوجود آورید.

کاغذ دیواری به رنگ تیلی

کاغذ دیواری به رنگ سبز آبی

خب به پایان مقاله رنگ سبز آبی در منزل رسیدیم و امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.homedit.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.