موضوع نورپردازی

مجله طراحی داخلی Lighting & Decor با موضوع نورپردازی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

نورپردازی یکی از مهم ترین ارکان دکوراسیون داخلی است. یک نورپردازی ایده آل ، از دکوراسیونی ساده و معمولی یک شاهکار می آفریند و برعکس ، یک نورپردازی ضعیف و ناقص دکوراسیون کاملی را که برایش وقت و هزینه زیادی صرف شده به ورطه نابودی می کشاند.

مقالات مرتبط

روش های نورپردازی صحیح در دکوراسیون منازل

مجله طراحی داخلی Lighting & Decor با موضوع نورپردازی

مجله طراحی داخلی Lighting & Decor یک ماهنامه معماری و طراحی داخلی است که هرماهه به موضوع نورپردازی ، دکور خانه و ارائه پیشنهادات برای روشنایی ، نورپردازی و ایده‌های بهتر می‌پردازد.

این مجله طراحی داخلی و معماری ، به‌روزترین وسایل الکترونیکی و دکوری ، مبلمان ، فرش ، نورپردازی و روشنایی را به نمایش می‌گذارد. با دکوراتور همراه باشید تا با جدیدترین ایده‌ها و بروزترین محصولات ارائه شده در این مجـله پرفروش آشنا شوید.

نورپردازی

موضوع نورپردازی یکی از مهم ترین ارکان دکوراسیون داخلی است. یک نورپردازی ایده آل ، از دکوراسیونی ساده و معمولی یک شاهکار می آفریند و برعکس.

یک نورپردازی ضعیف و ناقص دکوراسیون کاملی را که برایش وقت و هزینه زیادی صرف شده به ورطه نابودی می کشاند. یک نورپردازی مناسب و کامل ، تک بعدی نیست و از لایه های متنوع تشکیل شده است. این امر نیز مستلزم استفاده از چراغ های رومیزی و زمینی ، در کنار نور سقفی و دیواری است.

این باور و ذهنیت در بسیاری از افراد وجود دارد که برای لوستر ، دیوار کوب ، آباژور و چراغ زمینی باید یک مجموعه خریداری کرد تا همه این منابع نوری با هم ، ست و هماهنگ و از یک سبک باشند.
در حالی که این باور نادرست است. شما کاملا مجازید برای هر یک از منابعی که گفته شد ، انتخابی مجزا و متفاوت و صرفا مطابق با آنچه که دوست دارید داشته باشید.
داشتن چراغ هایی با کاربری مختلف و در سبک و سیاقی متفاوت در یک محیط ، نه تنها نادرست نیست بلکه یک رمز موفقیت در نورپردازی هم محسوب می شود.
مجله طراحی داخلی Lighting & Decor

مجله طراحی داخلی Lighting & Decor

برای دسترسی به فایل کامل مجله به لینک دانلود در قسمت پایین مراجعه فرمایید.

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 21.7 مگابایت

زبان : انگلیسی

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.