عطر مرکبات

چگونه فضا را از عطر مرکبات پر کنیم؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

رایحه ی مرکبات ، باعث نشاط و تازگی فضای هر خانه می شود. اگر می خواهید عطر پرتقال و لیمو و دیگر مرکبات را در فضای خانه تان پخش کنید ، با راه های پیشنهادی کارشناسان دکوراتور همراه باشید.

مقالات مرتبط

خوشبو کردن خانه ، با این ۸ روش خانه تان ماندگار می شود!

چگونه فضا را از عطر مرکبات پر کنیم؟

عطر مرکبات ، باعث نشاط و تازگی فضای هر خانه می شود. اگر می خواهید عطر پرتقال و لیمو و دیگر مرکبات را در فضای خانه تان پخش کنید ، با راه های پیشنهادی ایجاد عطر مرکبات ، کارشناسان دکوراتور همراه باشید.

آرام پز

۳/۲ آرام پز خود را از آب پر کنید و برش های لیمو و پرتقال را با چند قطره وانیل درون آن بریزید. اجازه دهید با شعله کم بجوشد و فضایی خوشبو را بدون هزینه ی زیاد برایتان ایجاد کند. می توانید اجازه دهید آرام پز کل روز به کارش ادامه بدهد و در آخر باقی مانده ی مواد را دور بریزید و داخل آرام پز را بشویید.

استفاده از آرام پز

استفاده از آرام پز

جوشاندن روی گاز

اگر آرام پز ندارید ، به راحتی می توانید عطر مرکبات را با اجاق گاز خود تولید کنید. ۳/۲ قابلمه را از آب پر کنید و وقتی به نقطه ی جوش رسید ، هر ترکیبی از مرکبات که دوست داشتید با کمی وانیل و گیاهان معطر به آب اضافه کنید و اجازه دهید تا تبخیر شدن آب روی گاز بماند.

استفاده از گاز

استفاده از گاز

وکس و پارافین

با باقی مانده ی شمع ها یا وکس های بدون اسانس می توانید شمع مورد علاقه ی خود را با هر اسانسی که دوست دارید ، تولید کنید. وکس را توسط مایکروویو به حالت مذاب در بیاورید و داخل آن از اسانس مورد نظر خود بریزید.

سپس در قالب های یخ بریزید و به آن چند قطره روغن اضافه کنید و اجازه دهید کل شب را داخل یخچال بماند تا سفت شود. در جاشمعی مورد علاقه تان بگذارید و از آن لذت ببرید.

وکس و پارافین

وکس و پارافین

شمع

اگر از طرفداران رایحه ی مرکبات هستید ، می توانید شمع های متنوعی با عطر و رایحه ی مرکبات در بازار پیدا کنید. از رایحه های ترکیبی با نارگیل در فصل های گرم سال و از دارچین و جوز هندی در فصل های پاییز و زمستان استفاده کنید.

با تزئین کردن ظروف مقاوم در برابر حرارت می توانید جا شمعی مخصوص خود را تولید کنید.

شمع

شمع

 

مترجم : کیاناز هجری

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.