عطر مرکبات

چگونه فضا را از عطر مرکبات پر کنیم؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

رایحه ی مرکبات ، باعث نشاط و تازگی فضای هر خانه می شود. اگر می خواهید عطر پرتقال و لیمو و دیگر مرکبات را در فضای خانه تان پخش کنید ، با راه های پیشنهادی کارشناسان دکوراتور همراه باشید.

مقالات مرتبط

خوشبو کردن خانه ، با این ۸ روش خانه تان ماندگار می شود!

چگونه فضا را از عطر مرکبات پر کنیم؟

عطر مرکبات ، باعث نشاط و تازگی فضای هر خانه می شود. اگر می خواهید عطر پرتقال و لیمو و دیگر مرکبات را در فضای خانه تان پخش کنید ، با راه های پیشنهادی ایجاد عطر مرکبات ، کارشناسان دکوراتور همراه باشید.

آرام پز

۳/۲ آرام پز خود را از آب پر کنید و برش های لیمو و پرتقال را با چند قطره وانیل درون آن بریزید. اجازه دهید با شعله کم بجوشد و فضایی خوشبو را بدون هزینه ی زیاد برایتان ایجاد کند. می توانید اجازه دهید آرام پز کل روز به کارش ادامه بدهد و در آخر باقی مانده ی مواد را دور بریزید و داخل آرام پز را بشویید.

استفاده از آرام پز

استفاده از آرام پز

جوشاندن روی گاز

اگر آرام پز ندارید ، به راحتی می توانید عطر مرکبات را با اجاق گاز خود تولید کنید. ۳/۲ قابلمه را از آب پر کنید و وقتی به نقطه ی جوش رسید ، هر ترکیبی از مرکبات که دوست داشتید با کمی وانیل و گیاهان معطر به آب اضافه کنید و اجازه دهید تا تبخیر شدن آب روی گاز بماند.

استفاده از گاز

استفاده از گاز

وکس و پارافین

با باقی مانده ی شمع ها یا وکس های بدون اسانس می توانید شمع مورد علاقه ی خود را با هر اسانسی که دوست دارید ، تولید کنید. وکس را توسط مایکروویو به حالت مذاب در بیاورید و داخل آن از اسانس مورد نظر خود بریزید.

سپس در قالب های یخ بریزید و به آن چند قطره روغن اضافه کنید و اجازه دهید کل شب را داخل یخچال بماند تا سفت شود. در جاشمعی مورد علاقه تان بگذارید و از آن لذت ببرید.

وکس و پارافین

وکس و پارافین

شمع

اگر از طرفداران رایحه ی مرکبات هستید ، می توانید شمع های متنوعی با عطر و رایحه ی مرکبات در بازار پیدا کنید. از رایحه های ترکیبی با نارگیل در فصل های گرم سال و از دارچین و جوز هندی در فصل های پاییز و زمستان استفاده کنید.

با تزئین کردن ظروف مقاوم در برابر حرارت می توانید جا شمعی مخصوص خود را تولید کنید.

شمع

شمع

 

مترجم : کیاناز هجری

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.