رنگ سبز آبی

طراحی های منحصر به فرد برای اتاق نشیمن با رنگ سبز آبی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

رنگ سبز آبی از ترکیب دو رنگ آبی و سبز بوجود می آید. این رنگ کلاسیک می تواند زینت بخش فضای اتاق نشیمن شما باشد. اگر شما از رنگ های تیره برای دیوار لذت نمی برید ، می توانید از رنگ سبز آبی روشن استفاده کنید. این رنگ به خوبی می تواند فضای شما را بزرگتر و دلبازتر کند.

 مقالات مرتبط

رنگ تیره در دکوراسیون منزل ، به رنگ های اخمو لبخند بزن!

طراحی های منحصر به فرد برای اتاق نشیمن با رنگ سبز آبی

یک موضوعی که همه به آن اتفاق نظر دارند این است که منزل شما باید نمادی از شما باشد. فرقی ندارد که مُد و طراحی روز چیست ، یا اینکه سبک سابق شما چه چیزی بوده است ، یا مادر خانوم شما چه نظری داشته ، دکور منزل شما باید جوری باشد که شما از بودن در آن فضا خوشحال باشید.

پس زمانی که می خواهید اتاق نشیمن خود را رنگ آمیزی کنید بهتر است از هر رنگی به جز رنگ کِرم ، خاکستری یا از خانواده رنگ های خُنثی استفاده کنید. حالا که صحبت از رنگ ها شد ما به شما رنگ سبز آبی را پیشنهاد می کنیم.

این رنگ از ترکیب دو رنگ آبی و سبز بوجود می آید. امروز در دکوراتور قصد داریم تا ایده هایی در این زمینه و با استفاده از این رنگ را به شما عزیزان معرفی کنیم.

زمانی که با افراد راجع به رنگ سبز آبی صحبت می کنیم نا خود آگاه آنها رنگی را متصور می شوند که هم تیره و هم روشن می باشد. این رنگ کلاسیک می تواند زینت بخش فضای اتاق نشیمن شما باشد.

رنگ تیلی در اتاق نشیمن

رنگ سبز آبی در اتاق نشیمن

استفاده از مبلمان با رنگ روشن

اگر شما تمایل به استفاده از مبلمان با رنگ روشن دارید ، پس بهتر است از رنگ سبز آبی تیره استفاده کنید. این رنگ نه تنها می تواند آرامش را به فضای شما هدیه کند بلکه می تواند باعث درخشندگی مبلمان رنگ روشن شما نیز شود.

ترکیب رنگ تیلی با مبلمان رنگ روشن

ترکیب رنگ سبز آبی با مبلمان رنگ روشن

رنگ سبز آبی برای دیوار

اگر شما از رنگ های تیره برای دیوار لذت نمی برید ، می توانید از رنگ سبز آبی روشن استفاده کنید. این رنگ به خوبی می تواند فضای شما را بزرگتر و دلبازتر کند.

رنگ تیلی برای دیوار

رنگ سبز آبی برای دیوار

سبک مینیمال

حتی طراحان اسکاندیناوی هم در طراحی های خود از این رنگ استفاده می کنند. زمانی که شما از این رنگ ها استفاده می کنید بهتر است که از ترکیب رنگ های خاکستری و سفید و طرح چوب نیز در دکور خود استفاده کنید. این سبک تا حدودی مینیمال می باشد.

سبک مینیمال

سبک مینیمال

ترکیب رنگ خاکستری و سبز آبی

شما چگونه می توانید از این رنگ در فضای خود استفاده کنید؟ تنها کافیست کمی رنگ خاکستری به فضای خود اضافه کنید. ترکیب رنگ خاکستری و سبز آبی عالی می شود زیرا با این کار رنگ سبز آبی شما به نقطه کانونی فضا تبدیل می شود.

ترکیب رنگ خاکستری و تیلی

ترکیب رنگ خاکستری و سبز آبی

آزادی عملی که در طراحی به سبک انتخابی و گزینشی وجود دارد در هیچ سبکی نیست. شاید شما نتوانید مبلمان و وسایلی با این رنگ پیدا کنید و این موضوع اصلا ایرادی ندارد. شما می توانید به جای آن از این رنگ استفاده کنید تا فضای خود را به بهترین شکل تزئین کنید.

فضایی به رنگ تیلی

فضایی به رنگ سبز آبی

رنگ آمیزی وسایل روی دیوار

آیا می دانستید که انگلیسی ها در زمان طراحی منزل خود ، هر چیزی که بر روی دیوار وجود داشت را با یک رنگ مشخص رنگ آمیزی می کردند؟ شما می توانید از این ایده استفاده کنید و تمام وسایل بر روی دیوار را با رنگ سبز آبی روشن رنگ آمیزی کنید.

رنگ آمیزی وسایل روی دیوار به رنگ تیلی

رنگ آمیزی وسایل روی دیوار به رنگ سبز آبی

خوشحال باشید زیرا در محصولات امروزی کاغذ دیواری به رنگ سبز آبی هم وجود دارد که می تواند کار شما را خیلی راحت تر کند. احتمال دارد شما وسوسه شوید و از این کاغذ دیواری ها برای منزل خود استفاده کنید.

کاغذدیواری به رنگ تیلی

کاغذدیواری به رنگ سبز آبی

زمانی که شما فضای خود را رنگ آمیزی کردید دیگر وقت انتخاب وسایل فرا می رسد. شما باید پرده و وسایلی پیدا کنید که با راین رنگ سِت باشد. ترجیحا وسایلی را انتخاب کنید که بتوانند فضای شما را زیباتر و دلبازتر نمایش دهند.

پرده به رنگ تیلی

پرده به رنگ سبز آبی

پس شما از این رنگ خوشتان می آید ولی دوست ندارید بیخیال رنگ سفید شوید؟ ایرادی ندارد. اگر شما فضایی با سقف بلند دارید می توانید سقف را با این رنگ تزئین کنید. اینگونه به خوبی می توانید نگاه ها را به فضای خود جلب کنید و اتاق نشیمن زیبا و خاصی را خلق کنید.

سقف به رنگ تیلی

سقف به رنگ سبز آبی

خب به پایان این مقاله رسیدیم و امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

از طرف تیم دکوراتور

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.homedit.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.