تزیین اطراف تلویزیون

نکاتی در زمینه تزئین اطراف تلویزیون نصب شده بر روی دیوار

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

زمانی که شما در اتاق نشیمن خود تلویزیونی دارید که بر روی دیوار نصب کرده اید ، باید اطراف آن را هم به خوبی طراحی و تزیین کنید. هیچ طرحی بهتر از یک قفسه کتاب برای تزئین این فضا وجود ندارد. چارچوبی برای این فضا درست کنید و هر فصل دکور آن را تغییر دهید.

مقالات مرتبط

دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون ، ایرانی ها این ۳۲ مدل را پسندیده اند!

نکاتی در زمینه تزیین اطراف تلویزیون نصب شده بر روی دیوار

زمانی که شما در اتاق نشیمن خود تلویزیونی دارید که بر روی دیوار نصب کرده اید ، باید اطراف آن را هم به خوبی طراحی و تزئین کنید. این کار خیلی هم راحت نیست زیرا شما وسایل ضروری را از قبل در این فضا قرار داده اید و حالا باید اطراف آن را به خوبی تزئین کنید.

امروز در دکوراتور قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه این فضا را به خوبی تزئین کنید. در ادامه نکاتی را به شما خواهیم گفت که به شما کمک می کند تا تزیین اطراف تلویزیون را به نحو احسن انجام دهید.

گالری عکس

شما احتمالا چنین طراحی و تزئینی را قبلا مشاهده کرده اید اما بد نیست دوباره به این طراحی نگاهی کنیم. ایجاد یک گالری اطراف تلویزیون می تواند نگاه ها را به سمت خود جلب کند اما زمانی که شما در این فضا سیستم پخش خانگی و تلویزیون و باندها را قرار داده اید ، این گالری می تواند مکمل فضای شما باشد.

ایجاد یک گالری اطراف تلویزیون

ایجاد یک گالری اطراف تلویزیون

خیلی از این گالری ها نیازمند جزئیات کوچک هستند که بتوانند ترکیب خوبی با وسایل بزرگتر تشکیل دهند اما زمانی که وسیله بزرگ شما تلویزیون باشد ، بهتر است که از تابلوهای هُنری بزرگ نیز استفاده کنید. زمانی که اندازه تلویزیون و تابلوهای شما ابعاد مشابهی داشته باشند اینطور به نظر می رسد که این تابلو همراه تلویزیون بوده است.

استفاده از تابلوهای هُنری بزرگ

استفاده از تابلوهای هُنری بزرگ

تزئینات روی دیوار نباید فقط قاب عکس و تابلوهای هُنری باشد. شما می توانید در این زمینه خلاقیت داشته باشید و از وسایلی مانند فانوس یا سبد برای تزئین دیوار استفاده کنید. این ترکیب می تواند دکوری مناسب برای تزیین اطراف تلویزیون شما باشد.

استفاده از فانوس یا سبد برای تزئین دیوار

استفاده از فانوس یا سبد برای تزئین دیوار

طراحی به سبک چوبی

افرادی که از طراحی به سبک چوبی لذت می برند قطعا عاشق این طراحی خواهند شد. شما می توانید از تخته های چوب زیبا برای تزئین دیوار پشت تلویزیون دیواری خود استفاده کنید و فضایی بی نظیر را بوجود آورید.

طراحی به سبک چوبی

طراحی به سبک چوبی

آیا فکر می کنید استفاده از چند تخته چوب برای طراحی دیوار پشت تلویزیون کافی نیست؟ پس شما می توانید از دیوارپوش های چوبی برای کُل فضا استفاده کنید و سپس تلویزیون را بر روی این دیوار نصب کنید. دیگر هر چیزی بر روی دیوار قرار دهید زیبا و جذاب به نظر می رسد.

دیوارپوش های چوبی برای کُل فضا

دیوارپوش های چوبی برای کُل فضا

طراحی مینیمال

شما همچنین می توانید از طراحی های خاص و محلی برای تزئین این فضا استفاده کنید و ترکیبی فوق العاده و خاص را برای این فضا بوجود آورید.

طراحی های خاص و محلی

طراحی های خاص و محلی

آیا به دنبال طراحی مینیمال برای فضای این چنینی هستید؟ می توانید از قفسه و طبقه برای بالا و پایین تلویزیون استفاده کنید. شما با این کار می توانید فضای ذخیره خاص و بی نظیری را خلق کنید.

استفاده از قفسه و طبقه برای بالا و پایین تلویزیون

استفاده از قفسه و طبقه برای بالا و پایین تلویزیون

به نظر ما هیچ طرحی بهتر از یک قفسه کتاب برای تزیین اطراف تلویزیون وجود ندارد. چارچوبی برای این فضا درست کنید و هر فصل دکور آن را تغییر دهید.

قفسه کتاب برای تزئین این فضا

قفسه کتاب برای تزئین این فضا

همچنین شما می توانید تلویزیون خود را مخفی کنید و از طراحی های خاص در این زمینه استفاده کنید. این طرح به خودی خود می تواند زینت بخش فضای شما باشد.

پنهان کردن تلویزیون

پنهان کردن تلویزیون

دنبال راهی خلاقانه تر برای پنهان کردن تلویزیون خود هستید؟ شما می توانید از طراحی زیر برای این موضوع استفاده کنید.

طرحی خلاقانه برای پنهان کردن تلویزیون

طرحی خلاقانه برای پنهان کردن تلویزیون

خب به پایان مقاله تزیین اطراف تلویزیون رسیدیم و امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.homedit.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.