آشپزخانه خانه اجاره ای

۱۱ روش برای تغییر ظاهر آشپزخانه ی خانه های اجاره ای

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
 هیچ خانه ی اجاره ای عالی نیست. یکی از بدترین بخش ها آشپزخانه ی خانه های اجاره ای است. کابینت ها ، لوازم خانگی ، اوپن و کف آشپزخانه مانند این است که سالیان سال است که تغییراتی بر روی آن انجام نشده است. این موضوعات باعث می شود تا شما تحمل بودن در آشپزخانه را برای دو دقیقه بیشتر نداشته باشید. قبل از اینکه کاملا از این نوع آشپزخانه ها متنفر شوید ما در دکوراتور به شما ترفند هایی آموزش می دهیم تا تغییرات جالبی در آنها ایجاد کنید تا از جزئیات بد آن کاسته شود. یک سری از وسایل را باید حدف کرد و مواردی را هم اضافه کرد. به زودی شما آشپزخانه ی قابل تحملی خواهید داشت.

 مقالات مرتبط

۵ راه برای دکوراسیون آشپزخانه اجاره ای شما با کمترین هزینه و تغییرات

شاید شما خانه ای اجاره ای داشته باشید ، اما قطعا آرزوی یک آشپزخانه ی شیک و مدرن را برای خود دارید. شاید ساعت ها سایت ها و وبلاگ های طراحی را مشاهده کنید و آرزو کنید که بتوانید حتی یک قسمت کوچک آن را تغییر دهید. خبر خوب این است که شما می توانید تغییرات خوبی را در آشپزخانه خود اعمال کنید و ما امروز در دکوراتور می خواهیم ایده هایی را به شما معرفی کنیم و امیدواریم شما هم از این ایده ها الهام بگیرید:

شما می توانید با اضافه کردن یک قالیچه رنگارنگ ، ظروف جذاب ، به زیبایی آشپزخانه ی خانه های اجاره ای  خود کمک کنید.

قالیچه و ظروف جذاب

قالیچه و ظروف جذاب

اضافه کردن تابلوهای نقاشی به آشپزخانه می تواند جلوه ای تازه به آن ببخشد. احتمالا برای نصب این تابلو ها به چَکُش نیاز داشته باشید ولی نیازی نیست تمام آشپزخانه را باز سازی کنید.

نصب تابلو

نصب تابلو

استفاده از ظروف رنگارنگ ، چرا که نه!!!

ظروف رنگارنگ

ظروف رنگارنگ

قرار دادن گُل و گیاه در آشپزخانه می تواند یکی از ساده ترین راه های ممکن برای زیبا سازی آشپزخانه ی خانه های اجاره ای باشد و اگر هم بلد باشید گیاهان خوردنی را پرورش دهید ، می توانید آنها را به غذا های خود نیز اضافه کنید. از تولید به مصرف!

گیاهان خانگی

گیاهان خانگی

تغییرات کابینت آشپزخانه ی خانه های اجاره ای

شاید باورتان نشود ، ولی تغییرات کوچک می تواند نتایج بزرگی در پیش داشته باشد. مثلا شما می توانید وسایلی مانند دستگیره های کابینت ها را عوض کنید و همین کار ساده می تواند جلوه زیبایی به آشپزخانه شما ببخشد.

عوض کردن دستگیره کابینت

عوض کردن دستگیره کابینت

شما باید این مورد را با مالک خانه هماهنگ کنید و اگر اجازه رنگ کردن کابینت ها را داشتید ، آن وقت می توانید کار خارق العاده ای انجام دهید. به عنوان نمونه شما می توانید به روش عکس زیر عمل کنید و فقط کابینت های بالایی یا پایینی را رنگ کنید و ترکیب جالبی را بوجود آورید.

رنگ کردن کابینت ها

رنگ کردن کابینت ها

اگر از سبک قفسه های باز لذت می برید ، می توانید در های کابینت ها را حذف کنید و ظروف خود را در این کابینت ها به نمایش بگذارید. فقط در های کابینت ها را نگه دارید که در زمان جا به جایی آن را به حالت اول خود برگردانید.

استفاده از قفسه

استفاده از قفسه

اگر از سبک روستایی و محلی لذت می برید ، می توانید در های کابینت ها را حذف کرده و از پرده ای برای پوشش آن استفاده کنید.

استفاده از پرده کابینت

استفاده از پرده کابینت

همچنین شما می توانید داخل کابینت ها را رنگ کنید و فضای جالبی را بوجود آورید. علاوه بر این می توانید در های کابینت ها را نیز حذف کنید و سبکی زیبا را خلق کنید که در زیبایی آشپزخانه ی خانه های اجاره ای موثر خواهد بود.

رنگ کردن داخل کابینت آشپزخانه ی خانه های اجاره ای

رنگ کردن داخل کابینت آشپزخانه ی خانه های اجاره ای

یکی از تغییرات خوبی که می توانید در آشپزخانه ی خود اعمال کنید این است که دیوار پشت سینک ظرفشویی خود را تزئین کنید. مثلا مانند عکس زیر از کاشی های طرح حَلَبی برای آن استفاده کنید.

کاشی های طرح حلبی

کاشی های طرح حلبی

نور پردازی آشپزخانه ی خانه های اجاره ای

تغییر نورپردازی فضا یکی از آسان ترین کارهای ممکن است که نتیجه فوق العاده ای در آشپزخانه ی خانه های اجاره ای برای شما خواهد داشت.

نورپردازی فضا

نورپردازی فضا

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.