طراحی محوطه

دانلود مجله معماری و طراحی محوطه Landscape Architecture Magazine – Jan2018

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
امروزه مجلات معماری و طراحی محوطه و منظر کمک شایانی در ایده برداری و معرفی محصولات نوین به معماران و طراحان کرده است. طراحی محوطه و یا محوطه سازی یکی از با اهمیت ترین کارهایی است که می تواند در حیاط یک منزل مسکونی ، یک باغ و یا یک ویلا انجام شود و اهمیت آن نیز به وضوح قابل درک است.

مقالات مرتبط

طراحی حیاط خانه با پیشنهادهای ویژه ، بهاری شوید!

مجله معماری و طراحی محوطه

محوطه سازی یکی از با اهمیت ترین کارهایی است که می تواند در حیاط یک منزل مسکونی ، یک باغ و یا یک ویلا انجام شود. اهمیت آن نیز به وضوح قابل درک است. به محض قدم گذاشتن در حیاط یک منزل مسکونی و یا یک ویلا ، اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند ، ظاهر زیبای حیاط ورودی و محوطه سازی است که در آنجا انجام شده است.

امروزه مجلات معماری و طراحی محوطه و منظر کمک شایانی در ایده برداری و معرفی محصولات نوین به معماران و طراحان کرده است.

از این رو در این بخش قصد داریم که با ارائه مجله معماری و طراحی محوطه نشریه پرتیراژ و پرطرفدار Landscape Architecture Magazine سهم کوچکی در این امر داشته باشیم. با دکوراتور همراه باشید تا با جدیدترین و بروزترین ایده‌های معماری ، طراحی و دکوراسیون داخلی آشنا شوید.

مجله معماری و طراحی محوطه Landscape Architecture Magazine یکی از پرفروش‌ترین مجلات بین‌الملی معماری و طراحی محوطه است که به صورت ماهیانه به چاپ می‌رسد.

این مجله طراحی منظر و محوطه سازی ، این ماه با ارائه و نمایش تصاویر فضاهای ایده‌آل و نمونه موردهای اجرا شده در سراسر دنیا به ارائه پیشنهادات بهتر جهت محوطه‌سازی ، طراحی فضای سبز و شهری می‌پردازد.

 همچنین مجله Landscape Architecture Magazine به روزترین مصالح ، مبلمان ، سنگ فرش‌‌ها ، وسایل روشنایی جهت نورپردازی و … که در فضای شهری و محوطه‌سازی قابل استفاده است را معرفی می‌کند. 

مجله معماری و طراحی محوطه Landscape Architecture Magazine – Jan2018

مجله معماری و طراحی محوطه Landscape Architecture Magazine – Jan2018

برای دسترسی به فایل کامل مجله به لینک دانلود در قسمت پایین مراجعه فرمایید.

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 42.2 مگابایت

زبان : انگلیسی

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.