داشتن باغچه ای خوشبو

۵ نکته برای داشتن باغچه ای خوشبو

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از چالش های داشتن باغچه ای خوشبو ، نگه داشتن رایحه ی گل ها در فضای حیاط است. برای این که مطمئن شوید باد رایحه ی آن ها را با خود بیرون نمی برد ، دور باغچه ی خود از حفاظ ، پرچین یا حصار استفاده کنید.

مقالات مرتبط

طراحی باغچه رنگی منزل ، با ۸ روش به باغچه تان رنگ‌ دائمی بیفزایید

۵ نکته برای داشتن باغچه ای خوشبو

یک باغچه ی زیبا قطعا توجه شما را جلب می کند ، همانطور که تلاش می کنید باغچه ای درست کنید که از نظر دیداری زیبا به نظر برسد ، با ترکیب کردن گل ها هم می توانید فضای معطر و خوشبویی فراهم کنید که نتوان به سادگی از آن رد شد. اما قبل از انجام هر کاری به ۵ توصیه ی کارشناسان دکوراتور در این رابطه توجه کنید.

اولویت با سلیقه ی خودتان است!

بو هم مثل مزه یک سلیقه ی شخصی است و نظر هر فرد با فرد دیگر می تواند متفاوت باشد. هنگام انتخاب گل ، اولویت اول با نظر شماست و بعد افراد دیگر.

قبل از انتخاب گل های معطر برای حیاطتان ، بهتر است به لیستی که از خوشبو ترین آن ها تهیه شده توجه کنید و برای آشنایی بیشتر با گل ها ، به بازار گل محل خود بروید.

انتخاب گل های معطر

انتخاب گل های معطر

گل هایی با عطر ماندگار انتخاب کنید!

گل هایی که انتخاب می کنید نباید عطرشان مختص به یک بازه ی زمانی باشد ، بلکه بهتر است در طی فصل های دیگر هم این عطر ادامه داشته باشد. برای مثال گل یاس بنفش ، بیشترین عطر را در فصل بهار دارد اما بوی خود را در بقیه ی فصل ها نیز حفظ می کند.

گل هایی با عطر ماندگار

گل هایی با عطر ماندگار

 عطر گل باید در کل حیاط پخش باشد!

عطر گل ها نباید مختص به یک نقطه ی خاص از باغچه باشد بلکه باید در کل فضای حیاط حس شود و افرادی که در نقاط مختلف حیاط قرار دارند باید بتوانند از عطر گل ها بهره ببرند.

 عطر گل باید در کل حیاط پخش باشد

عطر گل باید در کل حیاط پخش باشد

عطر گل ها را در محیط حفظ کنید!

یکی از چالش های داشتن باغچه ی معطر ، نگه داشتن رایحه ی گل ها در فضای حیاط است. برای این که مطمئن شوید باد رایحه ی آن ها را با خود بیرون نمی برد ، دور باغچه ی خود از حفاظ ، پرچین یا حصار استفاده کنید.

عطر گل ها را در محیط حفظ کنید

عطر گل ها را در محیط حفظ کنید

 

مترجم : کیاناز هجری

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.