دکوراسیون فضای سبز خانه

طراحی دکوراسیون فضای سبز خانه

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

اگر برای فضای حیاط خود مبلمان مخصوص دارید یا اگر هم چیز به خصوصی در اختیار ندارید ، مهم نیست. برای تغییر دکور مبلمان می توانید کوسن ها را عوض کنید. زیر بشقابی و دستمال سفره های رنگی هم می توانند گزینه های مناسبی برای تغییر حال و هوای دکوراسیون فضای سبز خانه تان باشند.

مقالات مرتبط

طراحی حیاط خانه با پیشنهادهای ویژه ، بهاری شوید!

طراحی دکوراسیون فضای سبز خانه

وقتی فصل تابستان فرا می رسد ، بسیاری از خانواده ها دوست دارند مهمانی های خود را در فضای خارج خانه برگزار کنند و غذایشان را در حیاط میل کنند. در این مطلب کارشناسان دکوراتور به نکاتی اشاره می کنند که باعث بهتر شدن مهمانی های شما می شود.

تغییر مکان میز و صندلی ها

اگر در حیاط تان درخت هایی زیبا وجود دارند ، فکر بدی نیست که در مهمانی به آن ها نزدیکتر باشید. نشستن روی تراس یا بالکن برای صرف غذا شاید کمی حس معذب بودن و عدم وجود حریم شخصی برایتان به وجود بیاورد ، به همین خاطر تغییر جای میز و صندلی از روی بالکن به زیر درخت می تواند ایده ی مناسبی باشد.

تغییر مکان میز و صندلی ها

تغییر مکان میز و صندلی ها

دیزاین فضای بیرونی

بیرون بردن ظروفی که داخل منزل از آن ها استفاده می کنید هیچ اشکالی ندارد ، از شکستن آن ها نترسید چرا که اگر از دستتان سر بخورند روی علف ها میافتند و هیچ آسیبی نمی بینند.

میزتان را به همان سبک معمول داخل منزل بچینید و برای اضافه کردن نور به فضا ، می توانید از چراغ های رومیزی یا شمع با اسانس های مختلف ، استفاده کنید و آنها را وسط میزتان قرار دهید ، همچنین با وصل کردن طناب یا ریسمانی به درخت و آویختن فانوس های کاغذی به آن محیطی زیبا را خلق کنید.

دیزاین فضای بیرونی

دیزاین فضای بیرونی

طرح و رنگ

اگر برای فضای حیاط خود مبلمان مخصوص دارید یا اگر هم چیز به خصوصی در اختیار ندارید ، مهم نیست. چرا که وسایل و اشیای دیگر با طرح و رنگ های گوناگون می توانند در اضافه کردن رنگ به فضا ، موثر باشند.

برای تغییر دکور مبلمان می توانید کوسن ها را عوض کنید. زیر بشقابی و دستمال سفره های رنگی هم می توانند گزینه های مناسبی برای تغییر حال و هوای دکوراسیون تان باشند.

طرح و رنگ

طرح و رنگ

جسور باشید!

از اینکه سبکی را برای دکورتان انتخاب کنید که شاید قدیمی شده باشد نترسید ، از هر نوع سبک و رنگی که باب سلیقه تان است استفاده کنید ، این کار باعث خاص و منحصر به فرد شدن منزلتان می شود.

استفاده از هر نوع سبک و رنگی

استفاده از هر نوع سبک و رنگی

 

مترجم : کیاناز هجری

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.