دکوراسیون فضای سبز خانه

طراحی دکوراسیون فضای سبز خانه

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

اگر برای فضای حیاط خود مبلمان مخصوص دارید یا اگر هم چیز به خصوصی در اختیار ندارید ، مهم نیست. برای تغییر دکور مبلمان می توانید کوسن ها را عوض کنید. زیر بشقابی و دستمال سفره های رنگی هم می توانند گزینه های مناسبی برای تغییر حال و هوای دکوراسیون فضای سبز خانه تان باشند.

مقالات مرتبط

طراحی حیاط خانه با پیشنهادهای ویژه ، بهاری شوید!

طراحی دکوراسیون فضای سبز خانه

وقتی فصل تابستان فرا می رسد ، بسیاری از خانواده ها دوست دارند مهمانی های خود را در فضای خارج خانه برگزار کنند و غذایشان را در حیاط میل کنند. در این مطلب کارشناسان دکوراتور به نکاتی اشاره می کنند که باعث بهتر شدن مهمانی های شما می شود.

تغییر مکان میز و صندلی ها

اگر در حیاط تان درخت هایی زیبا وجود دارند ، فکر بدی نیست که در مهمانی به آن ها نزدیکتر باشید. نشستن روی تراس یا بالکن برای صرف غذا شاید کمی حس معذب بودن و عدم وجود حریم شخصی برایتان به وجود بیاورد ، به همین خاطر تغییر جای میز و صندلی از روی بالکن به زیر درخت می تواند ایده ی مناسبی باشد.

تغییر مکان میز و صندلی ها

تغییر مکان میز و صندلی ها

دیزاین فضای بیرونی

بیرون بردن ظروفی که داخل منزل از آن ها استفاده می کنید هیچ اشکالی ندارد ، از شکستن آن ها نترسید چرا که اگر از دستتان سر بخورند روی علف ها میافتند و هیچ آسیبی نمی بینند.

میزتان را به همان سبک معمول داخل منزل بچینید و برای اضافه کردن نور به فضا ، می توانید از چراغ های رومیزی یا شمع با اسانس های مختلف ، استفاده کنید و آنها را وسط میزتان قرار دهید ، همچنین با وصل کردن طناب یا ریسمانی به درخت و آویختن فانوس های کاغذی به آن محیطی زیبا را خلق کنید.

دیزاین فضای بیرونی

دیزاین فضای بیرونی

طرح و رنگ

اگر برای فضای حیاط خود مبلمان مخصوص دارید یا اگر هم چیز به خصوصی در اختیار ندارید ، مهم نیست. چرا که وسایل و اشیای دیگر با طرح و رنگ های گوناگون می توانند در اضافه کردن رنگ به فضا ، موثر باشند.

برای تغییر دکور مبلمان می توانید کوسن ها را عوض کنید. زیر بشقابی و دستمال سفره های رنگی هم می توانند گزینه های مناسبی برای تغییر حال و هوای دکوراسیون تان باشند.

طرح و رنگ

طرح و رنگ

جسور باشید!

از اینکه سبکی را برای دکورتان انتخاب کنید که شاید قدیمی شده باشد نترسید ، از هر نوع سبک و رنگی که باب سلیقه تان است استفاده کنید ، این کار باعث خاص و منحصر به فرد شدن منزلتان می شود.

استفاده از هر نوع سبک و رنگی

استفاده از هر نوع سبک و رنگی

 

مترجم : کیاناز هجری

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.