طراحی آشپزخانه های کوچک

ایده های بی نظیر برای طراحی آشپزخانه های کوچک

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

زمانی که شما قرار است فضایی را بر اساس بودجه موردنظر خود طراحی کنید ، یکی از سخت ترین فضاها آشپزخانه می باشد. در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که چطور با انجام کار هایی منظم و سازمان بندی شده می توانید بهترین استفاده را از فضای آشپزخانه کوچک خود داشته باشید.

مقالات مرتبط

دکوراسیون آشپزخانه کوچک با کابینت های ایده آل من!

ایده های بی نظیر برای طراحی آشپزخانه های کوچک

زمانی که شما قرار است فضایی را بر اساس بودجه موردنظر خود طراحی کنید ، یکی از سخت ترین فضاها آشپزخانه می باشد. این موضوع نیازمند از خود گذشتی و سازش می باشد ، زیرا شما قطعا بودجه لازم برای تغییر وسایل و کابینت های آشپزخانه را در اختیار ندارید.

حال این موضوع اگر راجع آشپزخانه های کوچک باشد سخت تر نیز می شود. شما در این بخش نه تنها از نظر مالی در مزیقه هستید بلکه از نظر فضا هم محدودیت هایی دارید.

حالا این آشپزخانه برای دفتر یا یک خانه ی خیلی کوچک باشد ، می شود با استفاده از راهکارهایی یک آشپزخانه با امکانات کامل و عالی را طراحی کرد. ما امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و راهکارهایی در این زمینه را به شما عزیزان معرفی کنیم.

آیا شما به دنبال راهی برای ایجاد یک فضای ذخیره در آشپزخانه هستید؟ شما می توانید یک آویز برای حوله ها در بالای کابینت خود نصب کنید و به راحتی یک فضای ذخیره را از ناکجا خلق کنید. شما می توانید دستمال ظروف و حتی وسایل آشپزی و دیگر چیزها را بر روی این آویز ، آویزان کنید.

آویز حوله

آویز حوله

زمانی که شما فضای کافی برای نصب طبقه و قفسه را در آشپزخانه در اختیار ندارید بهتر است از آویز در فضای خود استفاده کنید. شما می توانید آویزهایی در زیر کابینت نصب کنید و از آن لیوان های خود را آویزان کنید.

آویزهایی در زیر کابینت

آویزهایی در زیر کابینت

اگر آشپزخانه ی شما در جای نامناسبی قرار داشته باشد و نور کافی در آن فضا نباشد باعث می شود تا فضای شما تاریک و خسته کننده به نظر برسد. بهتر است نورپردازی مناسبی برای فضای خود در نظر بگیرید تا فضایی دوست داشتنی برای آشپزی شکل بگیرد.

نورپردازی مناسب

نورپردازی مناسب

طبقه و قفسه

زمانی که فضای شما سنگین و بسته به نظر می رسد بهترین کار ممکن برای حل این مشکل این است که از طبقه و قفسه به جای کابینت های بسته استفاده کنید تا فضای شما دلباز تر به نظر برسد.

طبقه و قفسه

طبقه و قفسه

درب های شیشه ای

برای طراحی آشپزخانه های کوچک ، از ظاهر آشپزخانه خود بعد از بازسازی راضی نیستید؟ درب بسته و چوبی کابینت های خود را با درب های شیشه ای تعویض کنید. این کار شما همانند نصب طبقه و قفسه در فضای موردنظر می باشد و از نظر هزینه نیز مقرون به صرفه است.

درب های شیشه ای

درب های شیشه ای

کاشی با طرح های جذاب

خب بیایید راجع به دیوار پشت سینک ظرفشویی صحبت کنید. استفاده از کاشی با طرح های جذاب می تواند فضای شما را جذاب تر کند. حالا اگر از این ایده در طراحی آشپزخانه های کوچک استفاده کنید ، نتیجه ای جالب توجه و فوق العاده ای را شاهد خواهید بود. این کار از نظر مالی هم مقرون به صرفه می باشد.

کاشی با طرح های جذاب

کاشی با طرح های جذاب

زمانی که خانه ی شما عاری از هرگونه طرح های شلوغ می باشد ، بهتر است اصلا به این موضوع فکر نکنید که این طرح ها را در آشپزخانه ی کوچک خود اجرا کنید! ما به شما پیشنهاد می کنیم که از طرح سنگ مرمر برای فضای خود استفاده کنید و قطعا از نتیجه ی نهایی پشیمان نخواهید شد.

سنگ مرمر

سنگ مرمر

اگر شما بودجه لازم برای بازسازی آشپزخانه ی خود را در اختیار دارید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که وسایل آشپزخانه ی خود را تعویض کنید. امروزه ایده های بی نظیری در زمینه طراحی آشپزخانه های کوچک وجود دارد که می تواند نگاه هر فردی را به خود جلب کند.

عوض کردن وسایل آشپزخانه

عوض کردن وسایل آشپزخانه

بازسازی

آیا شما از نظر فضا در مزیقه هستید؟ نظرتان راجع به قرار دادن تمام وسایل در داخل یک کابینت چیست؟ شما می توانید کابینت قدیمی خود را بازسازی کنید و یک مُدل جدید طراحی کنید. شما قطعا از این کار خود در انتها لذت خواهید بُرد.

شاید تمام چیزی که آشپزخانه ی کوچک شما احتیاج دارد یک بازسازی ساده می باشد. در مورد این موضوع به دقت فکر کنید و با ایده های مناسب و تازه ، تغییرات را در آشپزخانه ی خود اعمال کنید. بعضی اوقات دستمالی تازه برای آشپزخانه می تواند تاثیر بسزایی بر روی کُل فضا داشته باشد.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.homedit.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.