رنگ های تیره در دکوراسیون

رنگ تیره در دکوراسیون منزل ، به رنگ های اخمو لبخند بزن!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
این روزها رنگ های روشن و خنثی سوژه داغ طراحی های داخلی است؛ البته اگر رنگ قهوه ای را فاکتور بگیریم! هرچه باشد قهوه ای ها هنوز محبوب دل خانه های ایرانی هستند. در این مطلب می خواهیم سری به دکوراسیون ها با رنگ های تیره ، منظورم واقعا تیره، بزنیم. برای منزلی با دیوارها یا کف و سقف تیره چه وسایلی باید تهیه کنید؟ با دکوراتور همراه باشید!

مقالات مرتبط

قوانینی برای استفاده از رنگ های تیره در فضاهای کوچک

دیوارهایی به رنگ سورمه ای یا آرامشی به وسعت اقیانوس

شاید فکر کنید که رنگ های روشن محیط خانه را خارق العاده می کنند اما این رنگ تیره در دکوراسیون هستند که می توانند به اتاق یا نشیمن شما وزن و عمق ببخشند. یکی از رنگ های تیره اخمو ولی دوست داشتنی سورمه ای است. این حجم از آبی تیره روی دیوارها آرامشی غافلگیر کننده برای اهالی منزل به ارمغان می آورد. همان آرامش اعماق اقیانوس!

رنگ تیره در دکوراسیون

رنگ تیره در دکوراسیون

زمانی که دریوارهایتان به رنگ های تیره هستند بهتر است کف را روشن کنید. اگر منزل استیجاریست و پارکت ها هم تیره هستند بهتر است یک فرش سفید تهیه کنید و به پیروی از آن چند اکسسوری سفید خریداری کنید. تابلوهای هنری سفید یا با طرح هایی از دریا بسیار برای این دیوارهای سورمه ای رنگ و فضای آرام ایجاد شده مناسب هستند.

رنگ تیره در دکوراسیون منزل

رنگ تیره در دکوراسیون منزل

این نوع دکوراسیون تیره مناسب افرادیست که نیاز به سکوت بیشتری دارند و خسته از هیاهو و زرق و برق محیط شهری هستند. پس بعد از یک روز خسته کننده چند شمع روشن کنید. تلفیق رنگ تیره دیوار و نور ملایم شمع ها فضایی آرام و رمانتیک را به وجود می آورد.

رنگ تیره در دکوراسیون خانه

رنگ تیره در دکوراسیون خانه

برای استفاده از رنگ تیره در دکوراسیون فقط بخشی از دیوار را تیره کنید

اگر قصد استفاده از رنگ تیره در دکوراسیون منزل تان دارید اما هنوز مردد هستید؛ بهتر است بخشی از دیوار یا نقاط کانونی را تیره کنید و باقی را روشن تر یا سفید. در واقع یک بازی رنگ بین تیره و تیره تر راه می اندازید. برای مثال می توانید درب های ورودی، پرده یا حتی قسمت ها یا تمام شومینه را تیره کنید(مشکی) و باقی دیوارها را سفید کنید یا رنگی روشن تر(خاکستری).

دیوار تیره در دکوراسیون

دیوار تیره در دکوراسیون

دیوار تیره در دکوراسیون منزل

دیوار تیره در دکوراسیون منزل

اگر قصد تغییر دکوراسیون آشپزخانه را دارید؛ می توانید تنها کابینت هایش را تیره کار کنید و برای دیوارها از رنگ روشنی مانند سفید استفاده کنید. این شیوه برای دکوراسیون آشپزخانه های پر نور هم بسیار کاربردیست و رنگ های تیره، نور کمتری را به داخل خانه منعکس می کنند.

رنگ دکوراسیون آشپزخانه

رنگ دکوراسیون آشپزخانه

کف ها را به رنگ تیره در آورید

اگر جسارت داشتن دیوارهایی تیره را ندارید بهتر است مصالح کف را تیره انتخاب کنید. بر خلاف تصور عموم این ترفند برای منازل کوچک بسیار کاربردیست. کف تیره به همراه دیوارهای سفید فضار را بزرگ تر و دلبازتر جلوه می دهد. اگر کف تیره ای دارید بهتر است اکسسوری های تیره برای دیوارهای سفیدتان تهیه کنید.

رنگ تیره کف

رنگ تیره کف

رنگ کف منزل

رنگ کف منزل

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.