بزرگتر نشان دادن فضای اتاق خواب

چگونه فضای اتاق خواب را بزرگتر کنیم؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

اگر می خواهید فضای اتاق خواب شما برایتان مکانی بیشتر از یک اتاق خواب باشد و به نظر بزرگتر برسد ، برای جلوگیری از به هم ریختگی و بی نظمی ، از یک کشوی ترجیحا ریلی در زیر تخت خود استفاده کنید و لباس ها ، کفش ها و کیف های خارج از فصل خود را درون آن ها بگذارید.

مقالات مرتبط

چگونه فضای اتاق خود را بزرگتر از حد معمول نشان دهیم

چگونه فضای اتاق خواب را بزرگتر کنیم؟

اگر می خواهید فضای اتاق خواب شما برایتان مکانی بیشتر از یک اتاق خواب باشد و به نظر بزرگتر برسد ، به راهکارهایی که کارشناسان دکوراتور در اختیارتان قرار داده اند توجه کنید.

پاتختی های چند منظوره

پاتختی هایی را که از آن ها فقط برای قرار دادن آباژورهای کوچک ، تلفن ، لیوان و عینک استفاده می کنید را کنار بگذارید ،  به جای آن ها از پاتختی های کشودار استفاده کنید و در کشوی آنها  لباس زیر ، جوراب ، حوله و چیزهای دیگر را قرار دهید.

در این صورت کشوهای کمدتان را می توانید کوچکتر انتخاب کنید. برای انعکاس نور و بزرگتر نشان دادن فضای اتاق خواب ، از یک آینه پشت آباژور خود استفاده کنید.

پاتختی های چند منظوره

پاتختی های چند منظوره

تخت های کشودار

برای جلوگیری از به هم ریختگی و بی نظمی ، از یک کشوی ترجیحا ریلی ، در زیر تخت خود استفاده کنید و لباس ها ، کفش ها و کیف های خارج از فصل خود را درون آن ها بگذارید.

با انجام این کار ، به راحتی به این نوع لباس ها دسترسی دارید اما بی نظمی ای در اتاق مشاهده نمی کنید.

تخت های کشودار

تخت های کشودار

کمد دیواری

بیشتر کمد دیواری ها برای قرار دادن لباس هایی است که یک یا دو بار در سال بیشتر استفاده نمی شوند. مانند کت و شلوار و لباس های بسیار رسمی.

پیشنهاد کارشناسان دکوراتور برای نگهداری از این لباس ها ، قرار دادن آن ها در کاورهای ضخیم لباس است. لباس های خود را درون کاورهای پلاستیکی نگذارید ، چرا که باعث خراب شدن و تغییر رنگ لباستان می شود.

کمد دیواری

کمد دیواری

استفاده از ترکیب رنگ مناسب

یکی از ترفندهای بزرگتر نشان دادن فضای اتاق خواب ، استفاده از ترکیب رنگ مناسب بین پرده ها ، دیوارها و دیگر وسایل است. در قدم اول پرده ای که مناسب اتاق است را انتخاب کنید و بعد به ترکیب دیگر رنگ ها با آن بپردازید.

برای نمونه اگر یک صندلی ، آباژور یا هر وسیله ی دیگری در اتاق دارید بنا به ترکیب رنگ اتاق می توانید یک رنگ روشن تر یا تیره تر به آن بزنید تا با اتاق هم خوانی داشته باشد. همچنین توجه داشته باشید که رنگ های روشن فضا را بازتر نشان می دهند.

استفاده از ترکیب رنگ مناسب

استفاده از ترکیب رنگ مناسب

 

مترجم : کیاناز هجری

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.