سینک دستشویی سه گوش

طرح های الهام بخش برای سینک های دستشویی سه گوش

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

شما می توانید از سینک دستشویی سه گوش برای گوشه های فضای خود استفاده کنید و به طور کامل از ظرفیت فضا استفاده کنید. این سینک ها می تواند کاملا جالب توجه باشد و به خوبی توانایی این را دارد که فضای شما را به بهترین شکل ممکن تزئین کند.

مقالات مرتبط

روشویی سرویس بهداشتی ، سینک رو همین گوشه بذار ، ممنون!

طرح های الهام بخش برای سینک دستشویی سه گوش

طراحی سرویس بهداشتی و حمام کاملا سر راست و ساده هستند. زمانی که شما رنگ و کاشی مورد نظر خود را انتخاب کردید دیگر جای اضافی برای خلاقیت باقی نمی ماند مگر اینکه شما بخواهید در مورد اندازه فضای خود منعطف باشید. حالا چه سرویس بهداشتی و حمام شما بزرگ و دلباز باشد چه کوچک ، هر فردی می تواند از سینک دستشویی در فضای خود استفاده کند.

شما می توانید از سینک دستشویی سه گوش برای گوشه های فضای خود استفاده کنید و به طور کامل از ظرفیت فضا استفاده کنید. سرویس های بهداشتی و حمام بزرگ مزیتی به نام فضای زیاد دارند که می توان از کابینت و سینک های دستشویی بزرگ در این فضا استفاده کرد. به هر حال ما امروز در دکوراتور برای شما ایده هایی در این زمینه آماده کرده ایم که می تواند الهام بخش شما باشد.

شما می توانید از سینک دستشویی سه گوش در فضاهای کوچک استفاده کنید. سبک نیم دایره این سینک ها می تواند کاملا جالب توجه باشد و به خوبی توانایی این را دارد که فضای شما را به بهترین شکل ممکن تزئین کند.

سبک نیم دایره

سبک نیم دایره

سینک و کابینت تماما سفید

سینک و کابینت تماما سفید جز سبک های موردعلاقه ی شما نمی باشد؟ خب می توانید از سینک دستشویی سه گوش به رنگ مشکی و رویه ی سنگ مرمر استفاده کنید. این سبک از سینک های دستشویی به قدری شیک هستند که می توانند در هر فضایی قرار بگیرند.

طرح های سه گوش به رنگ مشکی و رویه ی سنگ مرمر

طرح های سه گوش به رنگ مشکی و رویه ی سنگ مرمر

تابلوهای هُنری

نگران وجود آیینه در فضای خود هستید؟ نگران نباشید. شما می توانید در این فضا از تابلوهای هُنری استفاده کنید و اصلا هم متوجه نبود آیینه نخواهید شد و اینکه با این کار شما فضایی زیبا و دوست داشتنی را خلق می کنید.

استفاده از تابلوهای هنری

استفاده از تابلوهای هنری

شما می توانید از فضای خود به صورت بهینه استفاده کنید. با استفاده از این طراحی مثلثی شکل فضای شما اصلا کوچکتر نخواهد شد و برعکس ، فضایی زیبا و دلباز به وجود خواهد آمد.

طراحی مثلثی شکل

طراحی مثلثی شکل

سینک و کابینت های سه گوش می تواند مناسب هر فضای کوچک و بزرگی باشد. اگر خانه ای قدیمی دارید و می خواهید فضای خود را بازسازی کنید ، ما به شما استفاده از این سبک سینک را پیشنهاد می کنیم. قطعا شما نمی توانید به این طرح نه بگویید.

سینک و کابینت های سه گوش

سینک و کابینت های سه گوش

نظر شما راجع به استفاده از این سبک سینک دستشویی و کابینت چیست؟ به نظر ما می تواند فضای شما را به بهترین شکل ممکن تزئین کند و زینت بخش فضا باشد.

 سینک دستشویی و کابینت مجلل

سینک دستشویی و کابینت مجلل

استفاده از دو آیینه

شما نیازمند دو سینک دستشویی برای سرویس بهداشتی و حمام مَستر خود نیستید. با استفاده از سینک و کابینت سه گوش می توانید به خوبی از فضای خود استفاده بهینه داشته باشید. البته به نظر ما استفاده از دو آیینه بد نمی باشد!

استفاده از دو آیینه

استفاده از دو آیینه

اگر شما فضایی اضافی در سرویس بهداشتی و حمام خود دارید از استفاده از اون نترسید.شما می توانید از یک کابینت دیواری سه گوش در فضای خود استفاده کنید.این کار می تواند فضای شما رو به خوبی تزئین کند.

کابینت دیواری سه گوش

کابینت دیواری سه گوش

کابینت های بسته

آیا شما نیاز به فضایی اضافه در سرویس بهداشتی و حمام خود برای قرار دادن وسایل اضافی دارید؟ شما می توانید از سری کابینت های بسته در این فضا استفاده کنید و وسایل اضافی خود را از دید همه پنهان کنید.

کابینت های بسته

کابینت های بسته

آیا همسر شما می خواهد سینک دستشویی اختصاصی در فضای سرویس بهداشتی و حمام داشته باشد؟ اگر شما فضای لازم برای این موضوع را در اختیار دارید می توانید از این سبک سینک دستشویی و کابینت استفاده کنید. در ضمن طراحی آنها به سبکی است که اصلا فضای اضافی را به خود اختصاص نمی دهد.

سینک دستشویی اختصاصی در فضای سرویس بهداشتی و حمام

سینک دستشویی اختصاصی در فضای سرویس بهداشتی و حمام

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.homedit.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.