دکوراسیون ورودی آپارتمان

۱۰ ایده که در دکوراسیون ورودی آپارتمان غوغا می کند!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

ورودی و راهرو یک خانه از آن دسته فضا هایی است که دکوراسیون آن می بایست با ذوق و سلیقه طراحی شود تا هنگام ورود افراد خانه و مهمان ها ، احساس و پیش زمینه ی ذهنی خوبی را نسبت به دکوراسیون خانه در ذهن افراد تثبیت کند.

 مقالات مرتبط

ایده هایی جذاب برای راهرو هایی زیبا و خاص

ورودی و راهرو خانه

ورودی و راهرو خانه ی شما یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون داخلی تان محسوب می شود ، این فضا به عنوان اولین فضایی که شما با آن مواجه می شوید باید حالت دعوت کننده و جذابی داشته باشد تا بتواند تاثیر خوبی در بدو ورود برای شما و عزیزانتان داشته باشد. پیش تر در دکوراتور در رابطه با ایده هایی برای راهرو های ورودی با شما صحبت کرده ایم اما امروز می خواهیم ترفند های ساده ای برای داشتن دکوراسیون ورودی آپارتمان جذاب تر را با شما در میان بگذاریم پس برای داشتن ورودی جذاب تر با ما همراه باشید.

۱. دکوراسیون ورودی آپارتمان

نور

نور یکی از مهمترین عناصری است که در فضای نسبتا کوچک دکوراسیون ورودی و راهرو خانه نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. بنابراین به سادگی می توانید با یک دیوار کوب ، لامپ های پر نور و یا حتی درصورت امکان بهره بردن از نور طبیعی فضای ورودی تان را منحصر به فرد تر نمایید و زیبایی خاصی به آن ببخشید.

تنظیم نور فضا

تنظیم نور فضا

۲. دکوراسیون ورودی آپارتمان

آینه

در اغلب آپارتمان های امروزی فضای ورودی و راهرو خانه نسبتا کوچک است ، اما این بدان معنا نیست که شما از دکوراسیون این فضا غافل شوید می توانید با کمک یک ترفند ساده ی قدیمی و با استفاده از آینه ی نسبتا بزرگ این فضا را دو برابر کنید همچنین میزان روشنایی آن را بیشتر کنید و دکوراسیون ورودی آپارتمان تان را بیش از پیش جذاب نمایید.

کاربرد آیینه در فضا

کاربرد آیینه در فضا

۳. دکوراسیون ورودی آپارتمان

مقیاس

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که ورودی آپارتمان وسیعی دارید پس بهتر است برای ورودی آن بیش از بیش وقت بگذارید و ظاهر منحصر به فرد تری برای آن در نظر بگیرید. انتخاب یک جا لباسی مناسب ، آینه و کنسول ، گلدان و لوازم تزئینی همه و همه عناصری است که می توانید برای یک دکوراسیون ورودی جذاب از آن ها استفاده نمایید.

دکوراسیون ورودی های وسیع

دکوراسیون ورودی های وسیع

۴. دکوراسیون ورودی آپارتمان

سبک

ورودی خانه ی شما در واقع پیش نمایشی از فضای داخلی تان است بنابراین بهتر است هم سبک با دکوراسیون داخلی تان باشد ، کافی است دکوراسیون ورودی آپارتمان تان را متناسب با سبک و سیاق فضای داخلی تان بچینید تا در بدو ورود جلوه ای از زیبایی دکوراسیون تان باشد.

سبک دکوراسیون راهرو

سبک دکوراسیون راهرو

۵. دکوراسیون ورودی آپارتمان

فرش

حضور فرش را در دکوراسیون ورودی آپارتمان تان جدی بگیرید اضافه کردن یک فرش به فضای دکوراسیون ورودی تان می تواند روح تازه ای به این فضا ببخشد.

استفاده از فرش مناسب

استفاده از فرش مناسب

۶. دکوراسیون ورودی آپارتمان

رنگ

با کمک رنگ ها می توانید به سادگی ظاهر منحصر به فرد و گیرایی در فضای ورودی خانه ی خود ایجاد کنید ، رنگ ها به هیجان انگیز تر شدن هر چه بیشتر دکوراسیون ورودی آپارتمان تان کمک شایانی می کند ، پس حضور آن ها در فضای داخلی تان را جدی بگیرید.

انتخاب رنگ های مناسب

انتخاب رنگ های مناسب

۷. دکوراسیون ورودی آپارتمان

کاغذ دیواری

با کمک کاغذ دیواری ها می توانید به سادگی ظاهر خیره کننده ای به فضای ورودی تان ببخشید ، در انتخاب کاغذ دیواری مناسب حتما به مقیاس و نور ورودی آپارتمان تان توجه داشته باشید که چرا برای ورودی های کوچک انتخاب کاغذ دیواری با طرح های شلوغ و رنگ های تند ابدا مناسب نمی باشد.

انتخاب کاغذ دیواری مناسب

انتخاب کاغذ دیواری مناسب

۸. دکوراسیون ورودی آپارتمان

قفسه و کنسول

 در طراحی ورودی آپارتمان تان یک محل برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و وسایلی که در هنگام ورود و خروج به منزل در دست دارید فراهم کنید ، با این کار همیشه آن ها را در دسترس خواهید داشت و هرگز همراه داشتنشان را فراموش نمی کنید.

کاربرد کنسول در دکوراسیون راهرو

کاربرد کنسول در دکوراسیون راهرو

۹. دکوراسیون ورودی و راهرو خانه 

گل و گیاه

حضور گل و گیاه در دکوراسیون ورودی آپارتمان شما می تواند آن را از یک فضای مرده تبدیل به یک فضای سرزنده و پویا نماید ، توجه داشته باشید که اگر ورودی آپارتمان شما از نور مطلوب برخوردار نیست از گیاهان سایه نشین برای این منظور کمک بگیرید.

وجود گل و گیاه در فضا ورودی و راهرو خانه

وجود گل و گیاه در فضا ورودی و راهرو خانه

۱۰. دکوراسیون ورودی آپارتمان

لوازم دکوری

با اضافه کردن لوازم دکوری خاص به فضای ورودی آپارتمان تان می توانید آن را گیرا تر از قبل کنید.

استفاده از لوازم دکوری

استفاده از لوازم دکوری

منبع :

چیدانه

یک نظر

  1. چه نکات خوب و کاربردی ای

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.