اکسسوری آشپزخانه

لوازم آشپزخانه مدرن ، با این ۱۳ نظم دهنده آشپزخانه جادو کنید!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
نظم در آشپزخانه یعنی همان قلب منزل اصل بسیار مهمی در خانه است. زمانی که وسایل آشپزخانه هر کدام سر جای خودشان قرار بگیرند ، نظم دهی آشپزخانه همیشه رعایت می شود و شلوغی و تعدد ابزار و وسایل در دکوراسیون آشپزخانه آزار دهنده نخواهد بود. از همین لحظه به فکر تغییر دکوراسیون آشپزخانه تان به سمتی باشید که سادگی و مرتب بودن را به خوبی نشان دهد.در این مطلب به سراغ تجهیزات نظم دهنده آشپزخانه می رویم و محصولات متنوع را به شما معرفی می کنیم.

مقالات مرتبط

اکسسوری آشپز خانه ، قلب خانه را اینطوری نظم بده.

تجهیزات نظم دهنده آشپزخانه

نگهدارنده کیسه زباله

به علت اینکه تولید زباله در فضای آشپزخانه بالاست، خوب است که سطل و کیسه زباله همیشه در دسترس قرار بگیرد.با استفاده از نگهدارنده کیسه زباله می توانید کیسه زباله را به سطح کابینت بچسبانید و زباله ها را درون آن تخلیه کرده بعد از اتمام کارتان به سطل زباله منتقل کنید.

نظم دهنده آشپزخانه

نظم دهنده آشپزخانه

جعبه دستمال کاغذی روی دیوار

دستمال کاغذی در هر فضایی از خانه مورد استفاده زیادی قرار می گیرد چه برسد به آشپزخانه که بیشترین نیاز را دارد! بهتر است آن را در جعبه مخصوص دستمال کاغذی و  روی دیوار قرار دهید تا علاوه بر اینکه رطوبت و چربی باعث آلوده شدن و خراب شدن دستمال کاغذی نشود، کاربرد و مصرف آن ساده تر شود.

تجهیزات نظم دهنده آشپزخانه

تجهیزات نظم دهنده آشپزخانه

قلاب نگهدارنده روی دیوار

قلاب نگهدارنده در هر فضایی کارایی خودش را دارد چه برسد به آشپزخانه! از معجزه قلاب و آویزها غافل نشوید. این قلاب ها برای نگه داشتن وسایل مختلف در آشپزخانه استفاده می شوند و نتیجه ای که بر جای می گذارند سطح کابینت مرتب و عاری از وسایل اضافی است.

قلاب نگهدارنده روی دیوار

قلاب نگهدارنده روی دیوار

سبد تمام استیل در دکوراسیون آشپزخانه

زمانی که میوه و مواد غذایی شسته می شوند، باید در سبدی قرار بگیرند تا آب اضافی خود را از دست بدهند و بعد از آن در ظرف مخصوص قرار گیرد. این نظم دهنده آشپزخانه را در کنار سینک ظرفشویی نصب کنید و به بهترین شکل از آن استفاده کنید.

سبد تمام استیل آشپزخانه

سبد تمام استیل آشپزخانه

باکس چند منظوره برای نظم دهی

همیشه در آشپزخانه وسایلی وجود دارند که مدام استفاده می شوند و در اصل جایگاه خاصی هم ندارند! این وسایل را در باکس چند منظوره قرار دهید تا علاوه بر اینکه در معرض دید نباشند تا اغتشاش بصری بوجود آورند، به راحتی در دسترس شما قرار بگیرند.

باکس چند منظوره برای نظم دهی

باکس چند منظوره برای نظم دهی

نگهدارنده ابزار آشپزخانه

در دکوراسیون آشپزخانه برای درب قابلمه و ظروف پذیرایی خصوصا درون کابینت جایگاه امنی وجود ندارد. چون تعدادی از این درها از جنس شیشه هستند و در معرض خطر شکستن قرار دارند. نگهدارنده مخصوص برای این گونه وسایل نظم دهنده های مناسبی هستند.

نگهدارنده ابزار آشپزخانه

نگهدارنده ابزار آشپزخانه

نظم دهی آشپزخانه با جا قاشقی

با استفاده از این نظم دهنده آشپزخانه می توانید وسایل آشپزی، چاقو، کاردک و مانند آنها را در کنار اجاق گاز و در دسترس داشته باشید. این نظم دهنده آشپزخانه به سادگی بر روی دیوار نصب می شود.

جا قاشقی

جا قاشقی

گیره جارو و زمین شوی روی دیوار

در بسیاری از آشپزخانه ها دیده می شود که جارو و زمین شوی سرگردان هستند و محل مناسبی برای قرار دادن آنها وجود ندارد. اگر آنها را در گوشه ای از فضای آشپزخانه روی زمین هم قرار دهید فضا را اشغال می کنند و جلوی دست و پار را می گیرند. از گیره جارو و زمین شوی استفاده کنید که بر روی دیوار نصب می شود.

گیره جارو و زمین شوی

گیره جارو و زمین شوی

شلف دیواری برای آشپزخانه

اگر عادت دارید در حین آشپزی ادویه، چاشنی و افزودنی ها در کنار دستتان باشد، یک شلف در دیوار کناری اجاق گاز بهترین راه حل است.

شلف دیواری آشپزخانه

شلف دیواری آشپزخانه

نگهدارنده دستمال لوله روی کابینت

از آنجایی که دستمال کاغذی در آشپزخانه مرتب مصرف می شود و در حین آشپزی می تواند کمک حال شما باشد، بهتر است که برای آن یک نگهدارنده مناسب در نظر بگیرید تا علاوه بر اینکه سطح کابینت را خلوت کند، به راحتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نگهدارنده دستمال لوله روی کابینت

نگهدارنده دستمال لوله روی کابینت

جا حوله ای حلقه ای روی دیوار

برخی افراد دوست دارند از حوله با ابعاد نه چندان کوچک در آشپزخانه استفاده کنند، پس در این حالت آویز تنها توصیه نمی شود. با استفاده از جا حوله ای حلقه ای می توانید حوله آشپزخانه را به دیوار نصب کنید.

جا حوله ای حلقه ای

جا حوله ای حلقه ای

چاقو تیز کن از تجهیزات آشپزخانه

استفاده از ابزار و وسایل آشپزی در آشپزخانه بر کسی پوشیده نیست! یکی از این ابزارها چاقو است که مسلما با استفاده پی در پی کند می شوند و نیازمند این هستند که برای کاربرد و نتیجه بهتر تیز شوند. استفاده از چاقو تیز کن آن هم به شکل رومیزی و ثابت، کار شما را راه می اندازند.

چاقو تیز کن

چاقو تیز کن

تمیزی آشپزخانه با جای مایع ظرفشویی

با استفاده از نگهدارنده مناسب برای مایع ظرفشویی می توانید بدون اینکه سینک ظرفشویی خود را شلوغ و نامرتب ببینید، به راحتی از مایع ظرفشویی استفاده کنید.

مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.