سینک دستشویی

طراحی های بی نظیر برای سرویس سینک دستشویی و کابینت

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

طراحی سینک دستشویی و کابینت خیلی مهم است اما وسایل و تزئینات آن به مراتب مهم تر از خود سینک دستشویی و کابینت می باشد. سینک دستشویی جز مهم ترین بخش ها در زمینه طراحی می باشد زیرا طراحی مناسب آن می تواند تاثیر بسزایی بر روی زیبایی کُلی فضا داشته باشد.

طراحی های بی نظیر برای سرویس سینک دستشویی و کابینت

راه های بسیاری وجود دارد تا شما بتوانید یک سرویس بهداشتی و حمام شیک و باکلاس داشته باشید. سرویس سینک دستشویی و کابینت یکی از مهم ترین بخش های طراحی و دکور سرویس بهداشتی و حمام می باشد ، زیرا می تواند تاثیر بسیاری بر روی کارایی و زیبایی فضا بگذارد.

طراحی سینک دستشویی و کابینت خیلی مهم است اما وسایل و تزئینات آن به مراتب مهم تر از خود سینک دستشویی و کابینت می باشد. به مثال های زیر توجه کنید.

سینک دستشویی

سینک دستشویی

تزیینات سینک دستشویی

تزیینات سینک دستشویی

شیرآلات زیبا و بی نظیر

ما عاشق این سرویس سینک دستشویی و کابینت هستیم ، مخصوصا سادگی و شیک بودن آن حسابی به چشم می آید. البته این زیبایی و سادگی به وسیله شیرآلات زیبا و بی نظیر کامل می شود. قطعا نمونه های بی نظیری در بازار وجود دارد که می تواند نظر شما را به خود جلب کند. برای مثال شما می توانید از مُدل برنجی یا نیکل این شیر آلات استفاده کنید.

سرویس سینک دستشویی و کابینت

سرویس سینک دستشویی و کابینت

شیرآلات ساده

شیرآلات ساده

سرویس سینک دستشویی

سرویس سینک دستشویی

نمونه های دیگری در این زمینه وجود دارد که بیشتر توجه به زیبایی و استفاده مواد طبیعی مانند چوب شده است. البته از توجه به ترکیب رنگ ها هم نباید غافل شد که به خوبی توانسته اند ترکیبی بی نظیری را برای این سرویس های سینک دستشویی و کابینت به وجود بیاورند.

مدل دیوار

می خواهیم به بررسی سبک دیگری از این سرویس های سینک دستشویی و کابینت بپردازیم. اسم این مُدل دیوار می باشد و به وسیله میله های فلزی و با دقت درست شده است و در نتیجه ظاهری شیک و سبک را برای آن به وجود می آورد.

قسمت رویه ی این سرویس از جنس چوب می باشد. این سرویس به قدری چشمگیر است که می تواند نگاه هر فردی را به خود جلب کند و به قول معروف خاص می باشد.

مدل دیوار

مدل دیوار

مدل چوبی با فضای ذخیره

این هم یکی دیگر از مُدل های این سرویس است که کاملا ساده و شیک می باشد و مناسب سرویس های بهداشتی مُدرن و شیک است.

این سرویس از چوب است و دارای فضای ذخیره بزرگی نیز می باشد. در کناره های این سرویس هم آویزهایی قرار دارد که برای آویزان کردن حوله ها مناسب می باشد.

سینک از جنس چوب

سینک از جنس چوب

رنگ و اندازه سینک

سینک دستشویی جز مهم ترین بخش ها در زمینه طراحی می باشد زیرا طراحی مناسب آن می تواند تاثیر بسزایی بر روی زیبایی کُلی فضا داشته باشد. برای مثال رنگ سینک و اندازه آن می تواند تاثیر خود را به خوبی بر روی طراحی فضا داشته باشد.

رنگ و اندازه سینک

رنگ و اندازه سینک

فضای ذخیره

فضای ذخیره

چوب و مواد همیشگی که بیشتر این سرویس ها از آن ساخته می شوند را فراموش کنید و به ماده ای جدید فکر کنید که طبیعی و شیک باشد مانند سنگ.

در مورد سنگ پیاسِنتینا صحبت می کنیم که در کوه های آلپ یافت می شود. این سنگ کمیاب و زیبا می باشد. نمونه ای از این سرویس سینک دستشویی و کابینت را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

سنگ پیاسِنتینا

سنگ پیاسِنتینا

در آخر باید به نمای کُلی این موضوع دقت کنید. نحوه ترکیب سینک با کابینت ، تزئینات و بقیه اجزا خیلی مهم و اساسی می باشد. این ترکیبات باید به صورتی باشند که به خوبی بتوانند مکمل یکدیگر باشند. نمونه ای از این ترکیب را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

ترکیب سینک با کابینت

ترکیب سینک با کابینت

شما همچنین می توانید از مُدل های دیگری از این سرویس های سینک دستشویی و کابینت استفاده کنید. طرح های خاص و بی نظیر می تواند نظر هر فردی را به خود جلب کند و زیبایی منحصر به فردی نیز دارا می باشند.

خب به پایان این مقاله رسیدیم و امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع گردیده باشد.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.homedit.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.