دکوراسیون دفتر کار خانگی

ایده های مُدرن و شیک برای دفتر کار خانگی شما

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از مهم ترین بخش ها در زمان طراحی انتخاب رنگ می باشد. زیرا همانطور که می دانید بر اساس تئوری رنگ ها ، هر رنگ می تواند یک حسی را به ما منتقل کند. برای مثال رنگ آبی بیانگر آرامش و مثلا رنگ زرد بیانگر استرس و هیجان می باشد. بدلیل اینکه فضای کار شما جایی است که شما نیاز به تمرکز دارید ، پس بهتر است که از ترکیب رنگ های مناسب در این زمینه استفاده کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که از ترکیب رنگ های خُنثی استفاده کنید تا بتوانید میزان تمرکز خود را افزایش دهید.

مقالات مرتبط

نحوه دکور و طراحی اتاق کار خانگی خود بر اساس فنگ شویی

ایده های مُدرن و شیک برای دکوراسیون دفتر کار خانگی شما

هر فردی نیازمند یک سری موضوعات در محیط کار خود می باشد و ایده هایی برای رفع نیاز هر فرد وجود دارد که قطعا می تواند نظر آنها را به خود جلب کند. اگرچه این موضوع دلیل نمی شود که نتوانیم یک محیط کار بی نظیر را خلق کنیم.

پس اگر احساس می کنید برای ایجاد یک محیط کار در منزل سردرگم هستید نیازی نیست در جایی دیگر به دنبال جواب های خود باشید. ما امروز در دکوراتور برای شما ایده هایی در این زمینه آماده کرده ایم که می توانند به شما کمک کنند تا فضایی بی نظیر هم از نظر زیبایی و هم از نظر کاربردی بودن خلق کنید.

  • ایجاد یک فضا برای تمرکز

همانطور که تلاش می کنید طراحی بی نظیری را برای فضای کار خود بوجود بیاورید ، باید به همه جوانب نیز توجه کنید. مثلا شما نیازمند یک میز برای انجام کارهای دفتری خود هستید اما برای اینکه بتوانید همزمان به چند کار رسیدگی کنید ، باید محیط کار خود را نیز کاربردی کنید.

برای دکوراسیون دفتر کار خانگی شما می توانید یک فضای نشیمن اضافی ایجاد کنید که در آن جلسات کاری خود را با مشتریان خود برگذار کنید. اگر از این فضا اعضای خانواده نیز استفاده می کنند ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که محل استفاده اعضا را مشخص کنید.

ایجاد یک فضای نشیمن

ایجاد یک فضای نشیمن

  • ایجاد فضاهای ذخیره مختلف

تمیز و مرتب نگه داشتن یک دفتر ، کار سختی است. مخصوصا اگر شما فردی باشید که عادت داشته بر روی میز شلوغ و بهم ریخته کارهای خود را پیگیری کنید. واقعا نیاز است که شما در طراحی فضای خود فضاهای ذخیره متعددی داشته باشید.

اگر شما فضای کافی در اختیار دارید ، کابینت ها و قفسه ها می توانند انتخاب مناسبی در این زمینه باشند.

ایجاد فضای ذخیره

ایجاد فضای ذخیره

  • انتخاب رنگ خُنثی

یکی از مهم ترین بخش ها در زمان دکوراسیون دفتر کار خانگی ، انتخاب رنگ می باشد. زیرا همانطور که می دانید بر اساس تئوری رنگ ها ، هر رنگ می تواند یک حسی را به ما منتقل کند. برای مثال رنگ آبی بیانگر آرامش و مثلا رنگ زرد بیانگر استرس و هیجان می باشد.

بدلیل اینکه فضای کار شما جایی است که شما نیاز به تمرکز دارید ، پس بهتر است که از ترکیب رنگ های مناسب در این زمینه استفاده کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که از ترکیب رنگ های خُنثی استفاده کنید تا بتوانید میزان تمرکز خود را افزایش دهید.

انتخاب رنگ خنثی

انتخاب رنگ خنثی

  • استفاده از لوازم شخصی

همانطور که میزان تمرکز در فضای کار خیلی مهم می باشد ، ایجاد یک فضای شاد هم به همان اندازه ضروری است. فراموش نکنید که برای دکوراسیون اتاق کار خانگی از یک سری از تابلوهای هُنری و وسایل تزئینی دلخواه خود استفاده کنید.

یکی از راه های آسان در زمینه دکوراسیون دفتر کار خانگی ، استفاده از وسایل تزئینی مورد علاقه خود با طرح ها و رنگ های مختلف می باشد. سعی کنید از ترکیب های مناسب استفاده کنید تا فضایی بی نظیر را بوجود آورید.

استفاده از لوازم شخصی

استفاده از لوازم شخصی

  • استفاده از فضای سبز در محیط کار

تحقیقات نشان داده است که نور طبیعی می تواند تاثیر مثبتی بر روی میزان بهره وری کارمندان داشته باشد. این موضوع زمانی جالب می شود که شما می توانید از این شیوه در دفتر کار خانگی خود استفاده کنید.

سعی کنید از پنجره ها به خوبی در طراحی خود استفاده کنید. برای مثال شما می توانید میز کار خود را در کنار پنجره قرار دهید. همچنین اضافه کردن گُل و گیاه به فضای خود را نیز فراموش نکنید زیرا می توانند تاثیر مثبتی روی انرژی شما داشته باشند.

استفاده از فضای سبز در محیط کار

استفاده از فضای سبز در محیط کار

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.freshome.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.