چیدمان لوازم آرایش

چیدمان لوازم آرایش ، ۱۰ راه ساده برای میز توالت دوست‌ داشتنی‌ مان!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

لوازم ریز و درشت آرایشی و بهداشتی نیاز به طبقه بندی و رعایت اصول مرتب شدن دارند. چیدمان لوازم آرایش باید با نظم خاصی اجرا شود تا از به هم ریختگی و شلختگی فضای اتاق خواب و دستشویی کاسته شود.

طبقه بندی و نظم دهی

همه خانم‌ ها عاشق میز آرایش خود هستند ، اما گاهی نمی‌ دانند چگونه آن را سامان داده و منظم کنند! در این مطلب با ۱۰ راه ساده برای چیدمان لوازم آرایش همراه ما باشید تا با داشتن میز آرایش منظم‌ تری از زیبا تر شدن خود لذت ببرید.

۱- استفاده از سینی مرمر برای چیدمان لوازم آرایش

قطعا وجود یک سینی مرمر با این شکل می‌ تواند در دکوراسیون خانه ، کارایی‌ های متفاوتی داشته باشد ، اما ما پیشنهاد دیگری برای تان داریم ، از آن برای قرار دادن شیشه عطر ، سایه و رژ لب‌ های خود استفاده نمایید.

کاربرد سینی مرمر در چیدمان

کاربرد سینی مرمر در چیدمان

۲- کیف قلم نقشه؛ جای لوازم آرایش ایده آل!

نقشه‌ ای که در تصویر مشاهده می‌ کنید از کارایی مختص به خود درآمده و حالا آماده است تا شما بتوانید برای قرار دادن فرچه‌ ها و اپلیکاتور لوازم آرایش خود از آن استفاده نمایید. جنس مناسب نقشه‌ ها به شما کمک می‌ کند که بتوانید به‌ راحتی آن را تمیز کرده و پاک‌سازی نمایید. مزیت دیگری که این وسیله برایتان خواهد داشت این است که شما می‌توانید هر برسی را با هر اندازه‌ ای در آن قرار داده و چیدمان نمایید.

جای لوازم آرایش

جای لوازم آرایش

۳- کیف لاک ناخن

آیا مدام به فکر این هستید که چگونه لاک‌ های ناخن خود را به شکل منظمی چیدمان نمایید؟ به این تصویر نگاه کرده و از آن ایده بگیرید. به سراغ لباس‌ های قدیمی ، اما زیبای خود بروید و از پارچه‌ های آنها برای دوختن چنین کیف کوچک ، زیبا و کاربردی استفاده نمایید.

دوخت کیف لاک

دوخت کیف لاک

۴- ظرفی با طرح گور خر ؛ جای لوازم آرایش فانتزی!

می‌ توانید به سراغ ظروف قدیمی خود بروید و با کمی خلاقیت ، طرح‌ هایی بر روی آن بکشید؛ برای مثال می‌ توانید از رنگ طلایی استفاده کنید و مثل همین تصویر ، نقش گور خری بکشید. با این کار می‌ توانید ظرف زیبا و خاصی را به عنوان جای لوازم آرایش و حتی اکسسوری های خود تهیه نمایید.

خلاقیت در ساخت جای لوازم آرایش

خلاقیت در ساخت جای لوازم آرایش

۵- جعبه‌ های نگهداری برای چیدمان لوازم آرایش

اگر به دنبال جایی برای قرار دادن برس ، قیچی و یا وسایلی از این دست هستید برای تان پیشنهادی داریم! همان‌ طور که در تصویر مشاهده می‌ کنید می‌ توانید به سراغ جعبه‌ های چوبی( یا هر جنس دیگری ) بروید و وسایل خود را در آنها به شکل مرتب و منظمی چیدمان نمایید.

چیدمان لوازم آرایش در جعبه

چیدمان لوازم آرایش در جعبه

مقاله مرتبط : چیدمان میز آرایش ، چطور از بی نظمی رها شم؟

۶- تابلوی چوبی زیبا به‌عنوان جای لوازم آرایش

شما می‌ توانید به سراغ تابلو هایی چوبی بروید و از آنها نیز بهره بگیرید. از لیوان ، شیشه مربا و… هم غافل نشوید. آنها را بر روی این تابلوی دیواری نصب کرده و از آن به‌ عنوان جای لوازم آرایش استفاده نمایید.

استفاده از لیوان و شیشه مربا

استفاده از لیوان و شیشه مربا

۷- استفاده از جا شمعی برای چیدمان لوازم آرایش

پیشنهاد دیگری که برای تان داریم استفاده از جاشمعی‌ های قدیمی شماست! به سراغشان بروید و دستی به سر و رویشان بکشید و از آنها به‌عنوان جای لوازم آرایش و فضایی برای نگهداری رژلب‌ های خود استفاده نمایید.

استفاده از جا شمعی ها

استفاده از جا شمعی ها

۸- کیف لوازم آرایش ، خلاقیتی برای نگهداری از لوازم آرایش

کمی به توانایی‌ ها و خلاقیت خود اعتماد کنید. دست‌ به‌ کار شوید و کیف آرایش کوچکی را برای خود تان دوخته و تهیه کنید. قطعا نتیجه نهایی آن فوق‌العاده خواهد بود!

کیف لوازم آرایش

کیف لوازم آرایش

۹- ترکیب لیوان مسی و بند چرمی برای داشتن جای لوازم آرایش خلاقانه!

همان‌ طور که در تصویر مشاهده می‌ کنید می‌ توانید با کمک بند های چرمین ، لیوان مسی را بر روی دیوار نصب کرده آن را تبدیل به جای لوازم آرایش خود نمایید.

بکارگیری ظروف مسی

بکارگیری ظروف مسی

۱۰- برس های آرایشی زیبای شما!

تا الآن به‌ خوبی پیش رفته‌ اید ، پس بیایید با این راهکار ساده نیز پایان خوبی به ایده‌ هایمان بدهیم. به سراغ برس هایی بروید که رنگ‌ های مناسب و زیبایی داشته باشند. با این کار به‌ عنوان مرحله آخر ، زیبایی میز آرایش خود را نیز تضمین خواهید کرد.

استفاده از برس های زیبا

استفاده از برس های زیبا

منبع :

چیدانه

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.