فنگ شویی دایره ها

معجزه فنگ شویی در دکوراسیون منزل با دایره ها !

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

فنگ شویی با دایره ها در دکوراسیون منزل به انعطاف پذیری بیشتر افراد و تلطیف دکوراسیون داخلی خانه کمک می کند و انرژی و اتحاد را بر فضای داخلی خانه حکم فرما می سازد.

 مقالات مرتبط

فنگ‌شویی اتاق‌ خواب ، روح اتاق تان را زنده کنید!

فنگ شویی

در علم فنگ شویی دایره به معنای وحدت و یکپارچگی است و نماد این که هر کاری که انجام دهید در نهایت نتیجه آن به خودتان باز می گردد ، از همه این ها گذشته وجود نماد دایره در دکوراسیون منزل به انعطاف پذیری بیشتر افراد و تلطیف دکوراسیون داخلی خانه کمک می کند. به طور مثال استفاده از میز غذا خوری دایره ای شکل باعث می شود تا در موقع غذاخوردن انرژی مدام در اطراف شما در گردش باشد و همین چرخه باعث می شود تا از غذا خوردن لذت بیشتری ببرید. در این مطلب می خواهیم ببینیم که چگونه می توانیم دایره های فنگ شویی را به دکوراسیون منزل خود بیاوریم و از انرژی آن ها بهره ببریم. با دکوراتور همراه باشید.

استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح دایره ای شکل

این عکس یکی از درخشان ترین ایده ها را به شما نشان می دهد ، می توانید از کاغذ دیواری هایی که طرح های دایره دارند استفاده کنید ، اگر نتوانستید در بازار این کاغذ دیواری ها را پیدا کنید طرح دایره را روی برگه های استیکر پیاده کنید و آن ها را روی کاغذ دیواری ها بچسبانید و فنگ شویی دایره ها را پیاده سازی کنید.

کاغذ دیواری با طرح دایره

کاغذ دیواری با طرح دایره

صندلی های آویزان دایره ای شکل

مطمئنا این صندلی ها را در مغازه ها و بازار ها بسیار دیده اید اما از تاثیرات آرامش بخش آن ها بر دکوراسیون داخلی خانه تان و حتی خودتان غافل بوده اید. این صندلی ها می توانند گرداننده انرژی فنگ شویی دایره ها در دکوراسیون داخلی خانه شما باشند ، هم معلق بودنشان و هم دایره ای بودن شکل ظاهری شان.

صندلی آویزان دایره ای شکل

صندلی آویزان دایره ای شکل

کاشی های طرح دار ( دایره ای )

برای این که بتوانید اتحاد و یکپارچگی فنگ شویی را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید در بعضی از فضا ها می توانید از کاشی ها یا همان تایل های نقش دار استفاده کنید. دقت کنید که نقش این کاشی ها باید دایره ای باشد تا انرژی و اتحاد بر فضای داخلی خانه حکم فرما شود.

کاشی طرح دایره

کاشی طرح دایره

مبلمان هایی مطابق اصول فنگ شویی

اگر علاقه دارید تا فنگ شویی دایره ها را به وسیله مبلمان ها به فضای داخلی خانه بیاورید ، پیشنهاد می کنیم از صندلی های عثمانی دایره ای و پاف های گرد استفاده کنید. رنگ این پاف ها و صندلی های عثمانی بنا بر فضایی که در آن قرار می گیرند می تواند گرم ، سرد و یا خنثی باشد.

مبلمان در فنگ شویی

مبلمان در فنگ شویی

لوازم دکوری دایره ای شکل

بعضی از لوازم و وسایل دکوری هستند که در طراحی شان از اشکال دایره ای استفاده شده است ، هر چند ممکن است که اندازه و مقیاس شان کوچک باشد اما تاثیرات بزرگی در دکوراسیون داخلی می گذارند. همین که در فضا دایره وجود داشته باشد آرامش ذاتی فنگ شویی دایره ها بر آن چیره می شود.

لوازم دکوری دایره

لوازم دکوری دایره

دیوار کوب های دایره ای

مهم نیست به چه وسیله ای می خواهید فنگ شویی دایره ها را در فضای داخلی خانه تان به کار ببندید ، مهم این است که دست به انجام این کار بزنید حتی اگر این کار چسباندن تعدادی بشقاب گرد نقاشی شده در اطراف تابلو های مستطیلی و یا بر سینه دیوار ها باشد.

دیوارکوب دایره

دیوارکوب دایره

فنگ شویی در اتاق کودک

اتاق کودک یکی از مهم ترین فضا هایی است که باید در آن اصول فنگ شویی را به کار گرفت و از همان ابتدا روح لطیف کودک را با اصول آرامش دهنده آشنا کرد. وجود یک میز گرد و دایره ای می تواند اتحاد ، آرامش و پخش شدن انرژی در سر تا سر اتاق کودک تان را بر عهده بگیرد.

فنگ شویی اتاق

فنگ شویی اتاق

فضاهای گفتمان دایره ای

اگر می خواهید گفتگو های کاری تان با آرامش پیش برود و همواره در تمام مدت گفتگو نشاط و شادابی تان حفظ شود سعی کنید تا از فضا ها و نشیمن های دایره ای شکل بهره بگیرید.

فضای گفتمان دایره

فضای گفتمان دایره

فنگ شویی دایره ها در فضای بیرونی خانه

 فنگ شویی فقط مختص دکوراسیون داخلی خانه نیست و می تواند فضا هایی مانند حیاط ، حیاط خلوت و یا تراس را هم پوشش دهد. استفاده از مبلمان فضای بیرونی با اشکال دایره ای شکل می تواند اصول فنگ شویی را به فضای بیرونی خانه شما بیاورد. 

فنگ شویی فضای بیرون

فنگ شویی فضای بیرون

منبع :

چیدانه

یک نظر

  1. خیلی جالب بود ، قبل از خوندن این مطلب با تاثیر اشکال دایره شکل در دکور خانه آشنایی نداشتم.متشکر از مطلب مفیدتون

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.