رنگ سفید در دکوراسیون

۷ دلیل که باید از رنگ سفید در دکوراسیون منزل استفاده کنید!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

با استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون داخلی تان می توانید به سادگی فضای خود را بزرگ تر از آنچه که هست نشان دهید.

 مقالات مرتبط

روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون داخلی

رنگ سفید

رنگ سفید به عنوان نمادی برای روز صلح در سراسر دنیا انتخاب شده است ، اما این موضوع که چرا رنگ سفید در میان رنگ های دایره رنگ ایتن به عنوان رنگ صلح انتخاب شده است پیشینه ای روانشناختی دارد که امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی رنگ سفید در دکوراسیون و علل انتخاب آن بپردازیم. پس با ما همراه باشید تا ۷ دلیل که باید از رنگ سفید در دکوراسیون منزل استفاده کنید را با شما در میان بگذاریم با ما همراه باشید. 

۱. دکوراسیون بزرگ تر با رنگ سفید

با استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون داخلی تان می توانید به سادگی فضای خود را بزرگ تر از آنچه که هست نشان دهید. به عنوان مثال قاب پنجره ها و در ها را سفید در نظر بگیرید با این کار علاوه بر این که تمیز تر به نظر می رسند بزرگ تر از اندازه ی واقعی خود نیز جلوه می کنند درست همانند تصویر که با سفید کردن قرنیز ها احساس عمق بیشتری در فضا ایجاد شده است. 

دکوراسیون بزرگتر با رنگ سفید

دکوراسیون بزرگتر با رنگ سفید

۲. ایجاد انرژی مثبت در دکوراسیون با رنگ سفید 

همان طور که گفته شد رنگ سفید به دلیل ایجاد ماهیت خنثی و منعطف خود همواره پر طرفدار بوده است ، استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون داخلی تان سبب ایجاد انرژی مثبت در فضای داخلی و شادابی و نشاط در زندگی تان می شود.  توجه داشته باشید که استفاده از رنگ سفید هر چند اندک در فضای دکوراسیون داخلی تان می تواند جریان انرژی مثبت را در فضای زندگی شما ایجاد نماید پس از جزئیات سفید فضای زندگی تان به راحتی گذر نکنید.

انرژی مثبت با رنگ سفید

انرژی مثبت با رنگ سفید

۳. ایجاد آرامش در دکوراسیون با رنگ سفید

رنگ سفید در سراسر دنیا به عنوان رنگ آرامش بخش در فضای داخلی شما محسوب می شود ، برای داشتن آرامش بیش تر و خواب آسوده تر فضای اتاق خوابتان را به رنگ سفید در بیاورید با این کار علاوه بر بزرگ تر جلوه دادن فضای اتاق خوابتان سبب ایجاد آرامش و تعادل در دکوراسیون اتاق خوابتان می شوید. برای ایجاد جلوه ی بیشتر در این فضا می توانید از رنگ خوش ترکیب با سفید استفاده نمایید و ظاهر منحصر به فردی به فضای آرامش و استراحت خود ببخشید. 

آرامش با رنگ سفید

آرامش با رنگ سفید

۴. ایجاد نقطه ی کانونی در دکوراسیون با رنگ سفید

با استفاده از یک سقف سفید به سادگی می توانید یک نقطه ی کانونی در فضای دکوراسیون خود ایجاد نمایید ، با این کار علاوه بر بلند تر نشان دادن سقف خانه ، فضای خانه ی شما نیز بزرگ تر دیده می شود و ظاهر دکوراسیون داخلی شما زیبا تر و برجسته تر دیده می شود.

ایجاد نقطه کانونی با رنگ سفید

ایجاد نقطه کانونی با رنگ سفید

۵. دکوراسیون روشن تر با رنگ سفید

رنگ سفید در دکوراسیون همواره فضای شما را روشن تر و  دل بازتر نمایان می کند.

دکوراسیون روشن با رنگ سفید

دکوراسیون روشن با رنگ سفید

۶. انعکاس نور در دکوراسیون با رنگ سفید

همان طور که در بند قبل گفتیم رنگ سفید در دکوراسیون سبب درخشان تر شدن فضای دکوراسیون داخلی تان می شود و آن را بزرگتر و دل بازتر نشان می دهد بخصوص اگر از این رنگ در فضا هایی با پنجره های بزرگ استفاده شود نور طبیعی را در فضای داخلی تان دوچندان می کند و زیبایی دکوراسیون داخلی تان را چند برابر می کند ، پس اگر می خواهید فضایی روشن تر و پرنورتر داشته باشید استفاده از رنگ سفید را فراموش نکنید.

انعکاس نور با رنگ سفید

انعکاس نور با رنگ سفید

۷. دکوراسیون لوکس با رنگ سفید

رنگ سفید بهترین رنگ برای لوکس تر جلوه دادن فضای دکوراسیون شماست ، این رنگ به خوبی با رنگ های پر زرق و برقی مانند طلایی ست می شود و ظاهر منحصر به فردی را برای دکوراسیون شما به وجود می آورد پس اگر می خواهید دکوراسیونی لوکس تر و ایده آل تر داشته باشید رنگ سفید را برای دکوراسیون خود انتخاب نمایید و از آن لذت ببرید.

دکوراسیون لوکس با رنگ سفید

دکوراسیون لوکس با رنگ سفید

منبع :

چیدانه

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.