ساخت دسته گل برای ولنتاین

نحوه ساخت دسته گلی زیبا برای روز ولنتاین

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

ما امروز در دکوراتور می خواهیم نحوه ی درست کردن یک دسته گل زیبا و دوست داشتنی را به شما عزیزان آموزش دهیم. شما می توانید این کاردستی و هدیه زیبا را به عزیزان خود در روز ولنتاین یا دیگر مناسب ها هدیه دهید.

مقالات مرتبط

ویدیو ساخت گل با دستمال کاغذی رنگی

نحوه ساخت دسته گل زیبا برای روز ولنتاین

همانطور که در جریان هستید به روز ولنتاین نزدیک می شویم! اصولا روز ولنتاین افراد وقت بیشتری را با عزیزان خود می گذرانند و هدیه هایی به رسم یادبود به یکدیگر می دهند.

ما امروز در دکوراتور می خواهیم نحوه ی درست کردن یک دسته گل زیبا و دوست داشتنی را به شما عزیزان آموزش دهیم. شما می توانید این کاردستی و هدیه زیبا را به عزیزان خود هدیه دهید. سعی می کنیم این آموزش را به ساده ترین شکل خدمت شما عزیزان توضیح دهیم.

موارد مورد نیاز

 • تعداد کافی گل برای انجام کار
 • بند های پلاستیکی
 • کاغذ کاردستی
 • دستمال کاغذی
 • نوارچسب رنگی
 • رُبان و نخ های رنگی
 • برچسب
  موارد مورد نیاز

  موارد مورد نیاز

  رُبان

  رُبان

  نخ های رنگی

  نخ های رنگی

اول از همه دسته گل های خود را به دسته های کوچکتر تقسیم کنید. شما می توانید یک دسته ی بزرگ را به سه دسته ی کوچکتر و زیبا تقسیم کنید. البته تقسیم بندی این گُل ها به خود شما بستگی دارد و شما می توانید به اندازه و دسته های دلخواه آنها را تقسیم کنید.

برگ های اضافی هر یک از شاخه های گُل را بِکَنید و در ادامه ساقه های اضافی را کوتاه کنید تا اندازه ی هر شاخه ۲۵ سانتیمتر باشد. حالا دسته های گل را به وسیله یک بند پلاستیکی به هم ببندید.

تقسیم دسته گل به دسته های کوچکتر

تقسیم دسته گل به دسته های کوچکتر

کوتاه کردن ساقه های اضافه

کوتاه کردن ساقه های اضافه

پیچیدن دستمال کاغذی دور گل ها

بعد از اینکه شاخه های گُل را به خوبی آماده کردید می توانید به دور آنها دستمال کاغذی بپیچید. این کار شما باعث می شود تا دسته های گُل همیشه آماده باشند و ظاهری زیبا و جذاب داشته باشند. برای اینکه این دستمال از دور آنها باز نشود ، مقداری نوار چسب رنگی به دور آنها بزنید.

پیچیدن دستمال کاغذی به دور گل ها

پیچیدن دستمال کاغذی به دور گل ها

کاغذ رنگی

در مرحله بعد شما ظاهری زیبا و خاص را برای این دسته گُل درست می کنید. شما می توانید با استفاده از یک کاغذ زیبا و خوش طرح کاردستی آنها را تزئین کنید. کافیست تا مقداری را دور دسته گُل بپیچید و مقداری نوار چسب برای نگه داری به آنها بزنید.

استفاده از کاغذ رنگی

استفاده از کاغذ رنگی

استفاده از نوار چسب

استفاده از نوار چسب

در مرحله آخر شما با استفاده از یک نخ زیبا و رنگی دسته گُل را گِره می زنید. ترکیب این نخ های رنگی با کاغذ کاردستی بی نظیر می شود. در آخر شما می توانید با استفاده از برچسب منقش به نام عزیزان خود ، دسته گُل خود را به زیباترین شکل ممکن تزئین کنید. به نظر ما این کاردستی یک هدیه زیبا و بی نظیر برای عزیزان شما در روز ولنتاین خواهد بود.

استفاده از نخ برای دسته گل

استفاده از نخ برای دسته گل

دسته گل آماده شده

دسته گل آماده شده

خب به پایان آموزش این کاردستی رسیدیم و امیدواریم از این آموزش لذت بُرده باشید. حتما این کاردستی را درست کنید و به عنوان کادو به عزیزان خود هدیه دهید.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.