نصب پرده

بایدها و نبایدها در زمان نصب پرده

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
چگونگی نصب پرده هم اهمیت بسیاری دارد تا جایی که می تواند اندازه فضای اتاق را نیز مشخص کرده ، پنجره های نامناسب را پوشانده یا تصحیح کرده و دکوراسیون شما را شکیل تر کند.

 مقالات مرتبط

پرده بلند برای پنجره های کوتاه ، امکان پذیره؟

پرده ها کامل کننده اتاق هستند. آنها نور اتاق را کنترل می کنند ، حریم خصوصی را به فرد اهدا می کند ، سبک شما را نمایش می دهد و نور و مُدل اتاق را مشخص می کند. ما امروز در دکوراتور میخواهیم نکاتی راجع به نصب پرده ها به شما آموزش دهیم تا بیشترین سود را از آنها ببرید و اتاق خود را به بهترین شکل تزئین کنید.

میله پرده ها کوتاه نباشد

همیشه میله پرده ای را انتخاب کنید که از پنجره ی شما مقداری بیشتر باشد تا پرده های شما به خوبی بر روی میله پرده قرار بگیرد و از دو طرف جا برای حالت کِشویی داشته باشد. این کار باعث می شود تا پنجره شما از دید مخاطب بزرگتر  به نظر برسد.

میله پرده مناسب

میله پرده مناسب

از پرده ای با جنس مناسب استفاده کنید

خواسته شما قطعا این است که از پرده ای استفاده کنید که پُر به نظر برسد نه اینکه نازک باشد. اگر زمانی هم تمایل داشتید که پرده های خود را ببندید باید دو یا دو و نیم برابر پهنای پنجره باشند.

میله پرده را در ارتفاع بالا نصب کنید

در هنگام نصب پرده هرقدر که میله پرده در فضایی بالا تر نصب شود پرده های شما کشیده تر می ایستند. پس بهترین فاصله ، نزدیک به سقف و بالا تر از قاب پنجره می باشد.

پرده ها کوتاه نباشد

طول پرده ها باید به قدری باشد که به روی زمین کشیده شوند. اگر هم نگران کثیف شدن آنها هستید پس اندازه پرده را به قدری تنظیم کنید که تا نزدیکی های زمین باشد.

از جنس پرده ای استفاده کنید که مناسب فضای مورد نظر شما باشد

جنسی را انتخاب کنید که مناسب فضا و همچنین کاربردی باشد. جنس های سبک تر حالت معمولی تری دارند اما جنس های سنگین تر حالت رسمی دارند و حریم خصوصی در اولویت قرار دارد.

از قالب استفاده کنید

استفاده از یک قالب ساده هنگام نصب پرده باعث می شود تا شما میله پرده را در جای درست نصب کنید. این نمونه قالب که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، از کاغذ مقوا درست شده است.

قالب ساده در نصب پرده

قالب ساده در نصب پرده

برای خرید بهترین مدل های پرده میتوانید به این لینک بروید.

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.