نظم دهی خانه با استفاده از رنگ

نظم دهی خانه ، رنگ ها به کمکتان می آیند!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
به طور کلی مرتب کردن و نظم دهی خانه و کمد بر اساس رنگ بسیار ساده است، تشخیص یک رنگ سریعتر و آسانتر از خواندن یک برچسب است. وقتی به رنگ خاصی معنی می دهید، پیدا کردن آنچه نیاز دارید، آسان تر است.فوت و فن های ساده ای که گفته می شود را مطالعه کنید.

مقالات مرتبط

با نظم دهی کمد لباس ، آن را از این رو به آن رو کنید

۱- نظم دهی خانه با قفسه های رنگی

با کمک قفسه و کشوهای رنگارنگ به راحتی می توانید به خاطر داشته باشید که کدام وسیله در کدام قسمت قرار داده شده است. همچنین شما می توانید هر کشوی کمد را به رنگ متفاوت در آورید، از دستگیره و دسته رنگی استفاده کنید تا هر کشو و کابینت از هم تفکیک شوند.

نظم دهی خانه

نظم دهی خانه

۲- ساک های رنگی درون کمد

زمانی که ساک و چمدان را به رنگ های مختلف و برای هر یک از اعضای خانواده یا فعالیت های گوناگون اختصاص دهید، با یک نگاه به هر کدام از آنها می دانید که هر ساک متعلق به کیست یا مخصوص به چه کاری است. برای مثال می دانید که رنگ آبی برای شنا و رنگ قرمز برای فوتبال است. در خانواده های بزرگ بهتر است که هر کس رنگ مربوط به خود را در نظر داشته باشد و آن را برای بیشتر وسایل خود نیز به کار ببرد. در این حالت است که با دیدن هر وسیله به راحتی می توانید تشخیص دهید که مربوط به کدام یک از افراد است.

نظم دهی خانه با تفکیک رنگی

نظم دهی خانه با تفکیک رنگی

۳- حوله های رنگی در دکوراسیون حمام

هیچ کس دوست ندارد زمانی که از حمام بیرون می آید، با حوله نمناکی روبرو شود که نشان می دهد فرد دیگری از آن استفاده کرده است. به هریک از اعضای خانواده یک حوله رنگی اختصاص بدهید تا نگرانی از حوله مرطوب دیگر سراغتان نیاید.

حوله های رنگی در دکوراسیون حمام

حوله های رنگی در دکوراسیون حمام

۴- جعبه نظم دهنده رنگی در دکوراسیون

با کمک رنگ می توانید هر نوع ابزار هنری (چسب و نوار چسب، قلموی رنگ و غلتک، مواد کلاژ) را در دسترس داشته باشید. همچنین اگر هر باکس یا جعبه را نیز به رنگ متفاوتی در نظر بگیرید، انتخاب ایده آل تری داشته اید. اگر نمی توانید جعبه ها را رنگ بزنید، از برچسب های رنگی استفاده کنید.

نظم دهی خانه با جعبه نظم دهنده رنگی

نظم دهی خانه با جعبه نظم دهنده رنگی

۵- سبد نظم دهنده رنگی برای اسباب بازی

در دکوراسیون اتاق کودک برای اینکه کارها ساده تر شوند، اسباب بازی ها را به چند دسته اصلی تقسیم کنید. دسته اول: لگو، دسته دوم: حیوانات پلاستیکی و عروسک ها و دسته سوم را به بازی های مهیج (لباس های خاص، جعبه دکتری) اختصاص دهید. حال برای هر دسته رنگ متفاوت انتخاب کنید. با این کار به راحتی می توانید اسباب بازی های هر دسته را جابجا کرده یا به کمد و انباری منتقل کنید.

سبد نظم دهنده رنگی اسباب بازی

سبد نظم دهنده رنگی اسباب بازی

۶- طبقه بندی وسایل هنری بر اساس رنگ

زمانی که وسایل را در یک تنالیته رنگی دسته بندی کنید، ظاهری جذاب برای آنها به وجود آورده اید. زمانی که از این روش استفاده کنید، رنگی که دنبالش می گردید راحت تر نمایان می شود. چه هنرمند باشید یا کودک ۵ ساله، چیدمان وسایل از این راحت تر نمی شود! فقط کافی است چند شیشه مربا بردارید و رنگ ها را درونش بریزید.

طبقه بندی وسایل هنری بر اساس رنگ

طبقه بندی وسایل هنری بر اساس رنگ

۷- پوشه های رنگی در دکوراسیون اتاق کار

وقتی به مدارک و سوابق مالی می رسیم، دانستن اینکه کدام مدرک در کجا قرار دارد، ضروری بوده ولی هرگز آسان نیست. زمانی می توانید با یک نگاه آنها را سریع پیدا کنید که برای ضروریات زندگی مانند خانه، کار و فرزندان رنگ های مختلفی انتخاب کنید و کاغذها را در جعبه هایی با همان رنگ نگهداری کنید. دوست دارید یک قدم فراتر بروید؟ این کار را می توانید با تگ های رنگی پوشه های درون کشو نیز انجام دهید.

نظم دهی اتاق کار با پوشه های رنگی

نظم دهی اتاق کار با پوشه های رنگی

۸- آلبوم عکس رنگی

زمانی که آلبوم های عکس خود را در یک فضا نگهداری می کنید، در نظر گرفتن جلدهای رنگی بر اساس محتوای آلبوم کمک می کند تا آلبوم مورد نظر خود را با یک نگاه پیدا کنید. برای مثال، تمام آلبوم های مربوط به تعطیلات و مسافرت ها را به رنگ آبی و آلبوم های خانوادگی تان را زرد کنید.

آلبوم عکس رنگی

آلبوم عکس رنگی

۹- مرتب سازی کتاب ها بر اساس رنگ

این کار دو جنبه دارد. اگر نمی دانید فردی دیداری هستید یا خیر، حسی که از دیدن قفسه های کتابخانه که بر اساس رنگ مرتب شده اند، پیدا می کنید نشان می دهد شما کجای این طیف ایستاده اید. از جنبه دیگر پیدا کردن کتاب بر اساس رنگ جلد برای تان راحت تر خواهد بود. اگر این گونه فکر نمی کنید، این راه بهترین سیستم نظم دهی برای شما نیست، اما مطمئنا زیباست!

مرتب سازی کتاب ها بر اساس رنگ

مرتب سازی کتاب ها بر اساس رنگ

۱۰-مرتب سازی کمد براساس رنگ

هماهنگی لباس ها را با آویختن شان به ترتیب رنگ آسان تر کنید. این کار به شما کمک می کند کمد لباس های تان را شاداب تر ببینید و به غیر از آن، قطعا هر زمان که در کمدتان را باز کنید شادتر می شوید.

مرتب سازی کمد براساس رنگ

مرتب سازی کمد براساس رنگ

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.