اتاق خواب کوچک

۵ راه برای زیبا سازی یک اتاق خواب کوچک

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
در طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک با رعایت برخی از قوانین می توان به موفقیت نزدیکتر شد و بهترین ترکیب را برای اتاق خواب خود پیدا کرد.

 مقالات مرتبط

تخت تا شو ، بهترین انتخاب اتاق خواب کوچک!

۵ راه برای زیبا سازی یک اتاق خواب کوچک

شما وقتی خانه ای را اجاره یا خریداری می کنید مهم ترین بخش آن ، اتاق خواب می باشد که بزرگ و یا کوچک بودن آن مساله مهمی برای هر فردی است. اگر بتوانید بهترین ترکیب را برای اتاق خواب خود پیدا کنید ، قطعا بیشترین حس خوب را خود شما خواهید داشت. امروز ما در دکوراتور می خواهیم ایده هایی برای اتاق خواب های کوچک به شما معرفی کنیم و امیدواریم شما از این ایده ها الهام گرفته و در منزل خود پیاده سازی کنید.

در قسمت پایین ما برای شما یک خانه را مثال زده ایم و با توجه به این مثال ، نکاتی به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

از به کار بردن مبلمان بزرگ در این فضاها نترسید

فقط به خاطر اینکه فضای کافی در این مدل اتاق ها ندارید ، دلیل نمی شود از به کار بردن مبلمان یا تخت بزرگ هراس داشته باشید. ما در دکوراتور اعتقاد داریم که استفاده از مبلمان یا تخت های بزرگ در این فضا ها منطقی و درست می باشد.

از فضایی که در اختیار شما قرار داده شده است نهایت استفاده را ببرید

زمانی که به عکس نگاه می کنید ، متوجه می شوید که دو سر کِشو در جلوی تخت قرار داده شده است. همچنین در کنار تخت نیز یک میز آرایش قرار گرفته است که این کار نهایت استفاده از فضای ممکن می باشد. اگرچه خیلی از افراد صندلی و نیمکت در پایین تخت قرار می دهند اما این کار هم یک حرکت هوشمندانه و شیک است. شما می توانید در این کِشو ها کتاب ، لباس یا هر چیزی دیگری را نگهداری کنید.

استفاده بهینه از فضا

استفاده بهینه از فضا

تابلوی نقاشی بزرگ برابر است با سبکی متفاوت و خاص

همانند این اتاق ، استفاده از تابلو های نقاشی بزرگ می تواند حرکتی زیرکانه باشد و به مخاطب و بیننده این حس را القا کند که وارد اتاق بزرگی شده است. اگر شما طرفدار پروپا قرص هنر و تابلو های هنری هستید ، به جای استفاده از چندین تابلوی کوچک ،  می توانید از یک تابلوی بزرگ و خاص استفاده کنید.

استفاده از تابلو نقاشی

استفاده از تابلو نقاشی

در خرید چند وسیله ول خرجی کنید

زمانی که شما در خانه ای اجاره ای زندگی می کنید قطعا از خرید وسایلی که دوست دارید صرف نظر می کنید ، زیرا به خود می گویید که من مستاجر هستم و شاید این وسیله در خانه ی بعدی به درد نخورد. به هر حال وقتی شما به خانه ای جدید نقل مکان کنید ، ساختار کلی آن خانه نیز متفاوت است. با تمام حرفایی که گفته شد ، خرید وسیله نه تنها ضرری برای شما نخواهد داشت ، بلکه به خاطر ظاهر و ساختارش در هر خانه ای برای شما کاربردی خواهد بود.

از تمام فضای خانه برای خلق یک اثر مدرن استفاده کنید

آیا فضایی بلا استفاده در اتاق خود دارید؟ شما می توانید با خلاقیت خود از این فضا استفاده ی لازم را ببرید و با طراحی زیبا به آن جان تازه ای ببخشید. نمونه ای از این خلاقیت را در عکس فوق مشاهده می کنید.

اتاق خواب کوچک

اتاق خواب کوچک

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.