صنایع دستی

دانلود رایگان اینفوگرافیک حال این روزهای صنایع دستی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
صنایع دستی لوازمی هستند که قرار است مورد استفاده قرار گرفته و کهنه ، پوسیده و غیره شوند. مورد استفاده آنها بیش از یک تزئین ساده‌ است. صنایع دستی اغلب کارهای فرهنگی و رسومی تری تلقی می‌شوند ، زیرا به عنوان بخشی از ملزومات زندگی روزمره مطرح هستند.

مقالات مرتبط

۷ کاربرد گلیم و جاجیم در دکوراسیون خانه ایرانی

حال و روز صنایع دستی ، این روزها خیلی خوب نیست. حالا دیگر از کاشان ، اصفهان ، نایین و دیارهایی که تزیینات شان به چین و ماچین می‌ رفت و شهره بودند ، چیز زیادی نمانده و از بزرگ‌ ترین مراکز تولید انواع مختلف صنایع ایرانی تنها تار و پودهایی نخ‌ نما شده باقی مانده است.

غربت کار دستی را می‌توانی از دهانه‌های بازار اصفهان بفهمی که خود شاهدی بی‌ادعاست. شاهدی که کمتر می‌ توان رنگ مهد هنرهای زیبا و صنایع ظریفه را در آن مشاهده کرد.

حالا دیگر از زری دوزی و قلم‌کاری ، ترمه و نقره‌کاری ، تذهیب و تحریر انواع کتاب و قطعات نگارگری و نقاشی که جملگی به مرکزیت هنری اصفهان و کاشان گواهی می‌دادند ، خیلی خبری نیست.

حالا تنها می‌توان در کتاب‌های مربوطه یا پیرمردانی که اگر صبحی در گذرند ، هنرشان را نیز همان صبح با خود می‌برند ، نشانه‌ ای کم رنگ یافت.

اینفوگرافیک حال این روزهای صنایع دستی

اینفوگرافیک حال این روزهای صنایع دستی

اینفوگرافیک حال این روزهای صنایع دستی

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 432 کیلوبایت

درجه پیچیدگی : ساده

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.