صنایع دستی

دانلود رایگان اینفوگرافیک حال این روزهای صنایع دستی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
صنایع دستی لوازمی هستند که قرار است مورد استفاده قرار گرفته و کهنه ، پوسیده و غیره شوند. مورد استفاده آنها بیش از یک تزئین ساده‌ است. صنایع دستی اغلب کارهای فرهنگی و رسومی تری تلقی می‌شوند ، زیرا به عنوان بخشی از ملزومات زندگی روزمره مطرح هستند.

مقالات مرتبط

۷ کاربرد گلیم و جاجیم در دکوراسیون خانه ایرانی

حال و روز صنایع دستی ، این روزها خیلی خوب نیست. حالا دیگر از کاشان ، اصفهان ، نایین و دیارهایی که تزیینات شان به چین و ماچین می‌ رفت و شهره بودند ، چیز زیادی نمانده و از بزرگ‌ ترین مراکز تولید انواع مختلف صنایع ایرانی تنها تار و پودهایی نخ‌ نما شده باقی مانده است.

غربت کار دستی را می‌توانی از دهانه‌های بازار اصفهان بفهمی که خود شاهدی بی‌ادعاست. شاهدی که کمتر می‌ توان رنگ مهد هنرهای زیبا و صنایع ظریفه را در آن مشاهده کرد.

حالا دیگر از زری دوزی و قلم‌کاری ، ترمه و نقره‌کاری ، تذهیب و تحریر انواع کتاب و قطعات نگارگری و نقاشی که جملگی به مرکزیت هنری اصفهان و کاشان گواهی می‌دادند ، خیلی خبری نیست.

حالا تنها می‌توان در کتاب‌های مربوطه یا پیرمردانی که اگر صبحی در گذرند ، هنرشان را نیز همان صبح با خود می‌برند ، نشانه‌ ای کم رنگ یافت.

اینفوگرافیک حال این روزهای صنایع دستی

اینفوگرافیک حال این روزهای صنایع دستی

اینفوگرافیک حال این روزهای صنایع دستی

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 432 کیلوبایت

درجه پیچیدگی : ساده

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.