مصرف درست

دانلود رایگان اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم ( بخش دوم )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
یکی از کارهای موثر در کاهش تولید زباله و استفاده بهینه از محصولات ، آشنایی با روش‌های صحیح خرید کالا و نحوه استفاده کردن از آنهاست. ما می‌توانیم با امتناع از خرید چیزهایی که موقع دورانداختنشان با مشکل مواجه می‌شویم ، تغییری اساسی ایجاد کنیم.

خرید درست ، مصرف درست

اکنون خرید کردن به فعالیتی اصلی در اوقات فراغت تبدیل شده و انسان‌ها وقت زیادی را صرف انتخاب و خرید محصولات گوناگون می‌کنند. اگر به هر دلیلی مثل اعتیاد به خرید ، تفریح یا رفع نیازهای اولیه و روزمره به خرید می‌روید باید بدانید که نحوه خرید کردن یک مهارت است و نحوه خرید شما و چیزهایی که خرید می‌کنید تاثیر مستقیمی بر حجم زباله‌ای دارد که شما در آینده تولید می‌کنید.

یکی از کارهای موثر در کاهش تولید زباله و استفاده بهینه از محصولات ، آشنایی با روش‌های صحیح خرید کالا و نحوه مصرف درست از آنهاست. اکنون در مقایسه با گذشته اقلام مصرفی بیشتری تولید می‌شود. بسیاری از آنها بی‌اندازه عمر کوتاهی دارند و به سرعت درون ظرف‌های زباله جای می‌گیرند یا دور انداخته می‌شوند. ما می‌توانیم با امتناع از خرید چیزهایی که موقع دورانداختنشان با مشکل مواجه می‌شویم ، تغییری اساسی ایجاد کنیم. پس بهتر است ببینیم که چگونه می‌توانیم با درست خرید کردن و درست مصرف کردن تولید مواد زائد را کاهش دهیم و گام مهمی در بهبود وضعیت محیط زیست‌مان برداریم.

اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم

اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم

اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 138 کیلوبایت

درجه پیچیدگی : ساده

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.