خرید درست ، مصرف درست

دانلود رایگان اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم ( بخش اول )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
یکی از کارهای موثر در کاهش تولید زباله و استفاده بهینه از محصولات ، آشنایی با روش‌های خرید درست کالا و نحوه استفاده کردن از آنهاست. اکنون در مقایسه با گذشته اقلام مصرفی بیشتری تولید می‌شود. بسیاری از آنها بی‌اندازه عمر کوتاهی دارند و به سرعت درون ظرف‌های زباله جای می‌گیرند یا دور انداخته می‌شوند. ما می‌توانیم با امتناع از خرید چیزهایی که موقع دورانداختنشان با مشکل مواجه می‌شویم ، تغییری اساسی ایجاد کنیم.

خرید درست ، مصرف درست

اکنون خرید کردن به فعالیتی اصلی در اوقات فراغت تبدیل شده و انسان‌ها وقت زیادی را صرف انتخاب و خرید محصولات گوناگون می‌کنند. اگر به هر دلیلی مثل اعتیاد به خرید ، تفریح یا رفع نیازهای اولیه و روزمره به خرید می‌روید باید بدانید که نحوه خرید کردن یک مهارت است و نحوه خرید شما و چیزهایی که خرید می‌کنید تاثیر مستقیمی بر حجم زباله‌ای دارد که شما در آینده تولید می‌کنید. حتما تا به حال واژه بازیافت را شنید‌ه‌اید و کالاهای به درد نخورتان را روانه چرخه بازیافت کرده‌اید ولی بهتر است بدانید قبل از فرآیند بازیافت کارهای زیادی می‌توان انجام داد که کالاها و اجناس به زباله تبدیل نشوند و محیط‌زیست مان را آلوده نکنند.

اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم

اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم

اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 137 کیلوبایت

درجه پیچیدگی : ساده

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.