خرید درست ، مصرف درست

دانلود رایگان اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم ( بخش اول )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
یکی از کارهای موثر در کاهش تولید زباله و استفاده بهینه از محصولات ، آشنایی با روش‌های خرید درست کالا و نحوه استفاده کردن از آنهاست. اکنون در مقایسه با گذشته اقلام مصرفی بیشتری تولید می‌شود. بسیاری از آنها بی‌اندازه عمر کوتاهی دارند و به سرعت درون ظرف‌های زباله جای می‌گیرند یا دور انداخته می‌شوند. ما می‌توانیم با امتناع از خرید چیزهایی که موقع دورانداختنشان با مشکل مواجه می‌شویم ، تغییری اساسی ایجاد کنیم.

خرید درست ، مصرف درست

اکنون خرید کردن به فعالیتی اصلی در اوقات فراغت تبدیل شده و انسان‌ها وقت زیادی را صرف انتخاب و خرید محصولات گوناگون می‌کنند. اگر به هر دلیلی مثل اعتیاد به خرید ، تفریح یا رفع نیازهای اولیه و روزمره به خرید می‌روید باید بدانید که نحوه خرید کردن یک مهارت است و نحوه خرید شما و چیزهایی که خرید می‌کنید تاثیر مستقیمی بر حجم زباله‌ای دارد که شما در آینده تولید می‌کنید. حتما تا به حال واژه بازیافت را شنید‌ه‌اید و کالاهای به درد نخورتان را روانه چرخه بازیافت کرده‌اید ولی بهتر است بدانید قبل از فرآیند بازیافت کارهای زیادی می‌توان انجام داد که کالاها و اجناس به زباله تبدیل نشوند و محیط‌زیست مان را آلوده نکنند.

اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم

اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم

اینفوگرافیک درست خرید کنیم ، درست مصرف کنیم

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 137 کیلوبایت

درجه پیچیدگی : ساده

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.