نشستن شما را می کشد

دانلود رایگان اینفوگرافیک نشستن شما را می کشد

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
نشستن طولانی مدت و نادرست به سلامتی بدنتان آسیب می زند. بنابراین اگر شغل تان به گونه ای است که تمام روز را پشت میز می نشینید ، بیشتر مراقب خودتان باشید ، چون وضعیت نشستن در سلامتی بدن ( از سر تا پاها ) تاثیر مستقیم دارد.

مغز مه آلود

نتایج پژوهشی که در انستیتوی ملی سرطان انجام شده است نشان می دهد که مدت زمان نشستن ، بخصوص طولانی مدت و بی وقفه در پشت میز کار ، عملکرد مغز را ضعیف کرده و باعث آسیب عروق مغزی می شود.

یکی از این مشکلات « مغز مه آلود » است که در اثر کاهش جریان خون و اکسیژن در مغز ایجاد می شود.

زمانی که فعال هستیم ، خون و اکسیژن به خوبی به مغز پمپاژ شده و باعث تحریک تولید هورمون های خوش خلقی و برخی از ژن های محافظ می شود.

زمانی که پشت میزنشین و خانه نشین می شوید ، جریان خون تازه و اکسیژن و ترشح هورمون های خوش  خلقی کاهش پیدا می کند و به این ترتیب ، مغز آشفته شده و قدرت تمرکز خود را از دست می دهد.

امروزه ما انسانها بیش از هر زمان دیگری در طول تاریخ می نشینیم. این موضوع مشکلاتی را در زندگی روزمره ما ایجاد خواهد کرد که نیاکان ما تاکنون تجربه نکرده بودند. این اینفوگرافیک ، حقایقی شگفت آور از آسیب های نشستن‌های طولانی مدت را به ما می‌آموزد.

اینفوگرافیک نشستن شما را می کشد

اینفوگرافیک نشستن شما را می کشد

اینفوگرافیک نشستن شما را می کشد

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 140 کیلوبایت

درجه پیچیدگی : ساده

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.