مدل میز آرایش

میز آرایش ، ۸ مدل جدید برای دکوراسیون مدرن شما

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
برای همه ما داشتن فضای روشن و مناسبی برای آرایش و آراستن خود، لازم و ضروری به حساب می‌ آید. اگر حمام شما فاقد نور کافی برای این کار است، داشتن یک میز آرایش می تواند راه حل خوبی برای شما باشد.

مقالات مرتبط

چیدمان میز آرایش ، چطور از بی نظمی رها شم؟

میز توالت مدرن

از آنجایی که نمونه هایی در بازار وجود دارند که یا میز آرایش دخترانه، مجلل و یا حتی همراه با تزئینات فراوانی هستند تصمیم داریم در این مطلب چند نمونه از میزهای توالت مدرن و زیبایی را با شما به اشتراک بگذاریم. تفاوتی هم ندارد که بخواهید میز توالت خود را در اتاق، حمام و یا هر جای دیگری قرار دهید، قطعا راهنمایی های ما می تواند برای شما الهام بخش باشد.

به سبک آرت دکو

اگر به دنبال ظاهری از یک میز آرایشی هستید که از جنس چوب و با طرحی ساده بوده و به سبک آرت دکو باشد، تصویری که مشاهده می کنید نمونه ای از همین میز توالت در سبکی مدرن است.

میز آرایش

میز آرایش

میز آرایش دیوار به دیوار

این میز توالت که در اتاقی در مجاورت اتاق خواب قرار دارد حتی بدون اینکه مجلل باشد زیبا و فریبنده است. اگر شما هم تصمیم به انجام چنین کاری دارید می توانید با یک رنگ کردن دکوراسیون هر کدام از این اتاق ها نوعی یکدستی و اتحاد به دکوراسیون اتاق خواب خود ببخشید.

میز توالت دیوار به دیوار

میز توالت دیوار به دیوار

خودتان بسازید!

اگر رنگ خاصی را در نظر دارید، پیشنهاد می کنیم به سراغ خرید میز توالتی قدیمی تر بروید. با این کار می توانید مدل میز توالت خود را به آن ترتیبی که در ذهن خود دارید ساخته و رنگ آمیزی کنید.

ساخت میز توالت

ساخت میز توالت

آینه میز آرایش

آویختن آینه دیواری بزرگی بر روی دیوار، نه تنها میز آرایش شما را تکمیل می کند بلکه زیبایی دکوراسیون اتاق شما را نیز برایتان منعکس می گرداند.

آینه میز آرایش

آینه میز توالت

نور مناسب برای میز آرایش

نور طبیعی زیبایی که در این حمام وجود دارد، دکوراسیون بسیار خوبی را برای قرارگیری میز توالت در آن ایجاد کرده است.

نور مناسب برای میز توالت

نور مناسب برای میز توالت

کمد دارویی

کمد داروی آینه ای که بالای میز توالت وجود دارد نیز علاوه بر اینکه می تواند منبع خیلی خوبی برای قرار دادن برخی وسایل باشد، ساختار میز توالت شما را نیز شکیل تر می گرداند.

کمد دارویی

کمد دارویی

صندلی میز آرایش

مدل صندلی میز آرایش می تواند بهترین گزینه برای زیبایی و جلوه بیشتر باشد؛ بنابراین با انتخاب رنگ بسیار خوبی برایش این ترکیب را کامل کنید. اگر در هنگام خرید میز آرایش، فاکتور خریدتان شامل صندلی نمی شود می توانید صندلی میز آرایش خود را به شکلی که هم زیبا باشد و هم متناسب با میز توالت شما باشد، خریداری کنید.

صندلی میز آرایش

صندلی میز توالت

دکوراسیون تک رنگ

اگر ترجیح می دهید یک دکوراسیون تک رنگ داشته باشید، رنگ صندلی میز آرایش خود را با رنگ دیوارها هماهنگ کنید تا دکوراسیون ساده و زیبایی داشته باشید.

دکوراسیون تک رنگ

دکوراسیون تک رنگ

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.