دکوراسیون به سبک مدیترانه ای

سبک دکوراسیون مدیترانه ای با رنگ و بافت های هیجان انگیز

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

 دکوراسیون مدیترانه ای شاد ترین و جسورانه ترین سبک برای دکوراسیون منزل است. این سبک مبتنی بر بافت ها و پرداخت های اتفاقی و روستیک ، در قالب فرم ها و خطوط کلاسیک اروپایی است که چشم انداز محلی را منعکس می کند.

 مقالات مرتبط

۷ ویژگی سبک مدیترانه ای در دکوراسیون منزل

 

دکوراسیون مدیترانه ای

این سبک شاد ترین و جسورانه ترین سبک برای دکوراسیون منزل است. در دکوراسیون مدیترانه ای تلفیق رنگ ها و بافت ها حرف اول را می زند. چیزی که در این سبک طراحی دکوراسیون بیشتر به چشم می خورد استفاده از رنگ های خالص است. اگر قرار است از رنگ زرد استفاد شود ، این رنگ دقیقا خورشید را مهمان فضا های داخلی خانه شما می کند. آبی ها نیز به همین شکل ، رنگ های آبی که در این سبک استفاده می شوند شما را دقیقا یاد دریا می اندازد. دکوراسیون فضا های بیرونی که به این سبک طراحی شده اند ، شما را به عمق آرامش می رسانند. با دکوراتور همراه باشید تا با هم شاهد معجزه سبک مدیترانه ای در طراحی دکوراسیون منزل باشیم.

دکوراسیون مدیترانه ای ورودی

طاق های زیبا و جذاب نماد سبک مدیترانه ای هستند. برای این که ورودی زیبا به سبک مدیترانه ای داشته باشید باید از در چوبی طاقی شکل که با گیاهان رونده سبز رنگ تزئین شده اند استفاده کنید. برای این که به جذابیت فضای تان اضافه کنید از چند گلدان با گل های قرمز استفاده کنید. استفاده از سنگ های مرمر را برای کفپوش ها فراموش نکنید.

دکوراسیون مدییترانه ای ورودی

دکوراسیون مدییترانه ای ورودی

طراحی نشیمن به سبک مدیترانه ای

اتاق های نشیمن زیبا و جذاب که به سبک مدیترانه ای طراحی می شوند جزو شاد ترین فضا ها هستند به واسطه رنگ های زیادی که در آن استفاده می شود. ترکیب رنگ های شاد مثل ترکیب رنگ آبی و نارنجی و سبز باعث می شود تا حس و حال اتاق برای شما تداعی کننده حس دریا باشد. دکوراسیون مدیترانه ای طبیعت زیبای ساحلی را مهمان فضا های داخلی و دکوراسیون منزل شما می کند.

نشیمن به سبک مدیترانه ای

نشیمن به سبک مدیترانه ای

طراحی اتاق غذا خوری به سبک مدیترانه ای

در سبک مدیترانه ای هم نشینی رنگ ها و بافت در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مهم است. اگر بنا به سلیقه خود تان می خواهید از رنگ های کرم و قهوه ای برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کنید ، اضافه کردن رنگ و بافت ها را می توانید به فرش ها بسپارید. مخصوصا فرش هایی که از رنگ های قرمز و آبی در آن ها استفاده شده است. آن ها به فضای شما جان می بخشند.

اتاق غذاخوری به سبک مدیترانه ای

اتاق غذا خوری به سبک مدیترانه ای

طراحی آشپزخانه به سبک مدیترانه ای

آشپزخانه های جذاب مدیترانه ای سرشار از حس خوب هستند و این حس خوب را مدیون رنگ های ملایم اما با نشاطی هستند که در آن ها استفاده می شود. تجهیزات آشپزخانه در این سبک بیشتر از جنس چوب تهیه می شود و ترکیب رنگ قهوه ای چوب و آبی فیروزه ای و کرم می تواند فضای شما را جذاب تر جلوه دهد. درب های طاقی شکل چوبی ، لوازم دکوری آبی ، همه این ها آرامش دریا را مهمان آشپزخانه شما می کند.

آشپزخانه مدیترانه ای

آشپزخانه مدیترانه ای

طراحی پاسیو به سبک مدیترانه ای

داشتن پاسیو های هیجان انگیز را با سبک مدیترانه ای می توانید تجربه کنید. رنگ های روشن برای مبلمان ، کوسن های دوست داشتنی با بافت های خاص و پنجره های طاقی شکل در کنار گل های سبز منظره ای استثنایی را برای گذراندن وقت یک بعد از ظهر بهاری برای شما به وجود می آورند.

پاسیو مدیترانه ای

پاسیو مدیترانه ای

طراحی اتاق خواب به سبک مدیترانه ای

در دکوراسیون مدیترانه ای اتاق خواب ها علاوه بر همه المان های قبلی ، باید به این نکته هم توجه کرد که در این اتاق خواب ها در دسترس بودن و سادگی حرف اول را می زند. در این اتاق خواب ها استفاده از کوسن در اندازه ها و رنگ های مختلف بسیار معمول و متداول است. 

دکوراسیون مدیترانه ای اتاق خواب

دکوراسیون مدیترانه ای اتاق خواب

منبع :

چیدانه

یک نظر

  1. دیزاین پاسیو و نشیمن به سبک مدیترانه ای فواق العادست.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.