استفاده ی بهینه از فضاهای کوچک

دانلود رایگان اینفوگرافیک استفاده ی بهینه از فضاهای کوچک

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
طراحی در فضاهای کوچک ، مهارتی است که در آن با استفاده از روش هایی ساده در انتخاب لوازم خانه ، رنگ و طرح دیوارها ، می توان علاوه بر استفاده ی بهینه از فضاهای موجود ، با جانمایی های صحیح و با استفاده از رنگ بندی و طراحی مناسب فضای خانه را بزرگ تر جلوه داد. به همین منظور ، برخی راهکارهای مناسب را به شرح ذیل بیان می کنیم.

مقالات مرتبط

چگونه فضای اتاق خود را بزرگتر از حد معمول نشان دهیم

استفاده ی بهینه از فضاهای کوچک

در اینفوگرافیک حاضر  برای شما نکاتی ذکر شده تا به شما کمک کند چگونه می توانید در فضایی به مساحت ۲۰ متر مربع تمام وسایل خود را به درستی بچینید و  تمام فعالیت های روزمره  را بدون مشکلی انجام دهید.

امروزه از طرفی افزایش تراکم شهر نشینی و  از طرف دیگر افزایش قیمت خانه ها و زمین ، بسیاری از خانواده ها و جوانان را مجبور کرده تا در مساحتی کم ، فعالیت های خود را انجام دهند و نیاز های خود را برطرف کنند.

بنابراین سبک و نحوه زندگی و چیدمان وسایل در چنین فضاهای کوچکی بسیار مهم است و می تواند نقش موثری در میزان رضایت فرد از زندگی داشته باشد.

در ادامه ما برای شما نکاتی را در قالب اینفوگرافیک بیان کرده ایم تا با زندگی در چنین ابعادى و نوع جایگیریی وسایل آشنا شوید.

اینفوگرافیک استفاده ی بهینه از فضاهای کوچک

اینفوگرافیک استفاده ی بهینه از فضاهای کوچک

اینفوگرافیک استفاده ی بهینه از فضاهای کوچک

منبع :

nstudioz

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 142 کیلوبایت

درجه پیچیدگی : ساده

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.