طراحی ساده اتاق خواب

ایده های طراحی بی نظیر برای اتاق خواب ( بخش چهارم )

 

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

انتخاب یک تخت خواب فلزی کلاسیک یک طراحی ساده اتاق خواب می باشد که می تواند کاملا هوشمندانه و بی نظیر باشد. استفاده از دیگر وسایل تزئینی ساده هم می تواند این زیبایی را دو چندان کند.

مقالات مرتبط

نحوه تزیین و طراحی اتاق خواب بر اساس فنگ شویی

ایده های طراحی ساده اتاق خواب

به بخش چهارم مقاله ی (( ایده های طراحی بی نظیر برای اتاف خواب )) خوش آمدید. در بخش قبلی به بررسی تعدادی از این ایده ها پرداختیم و امروز هم در دکوراتور قصد داریم تا بخش دیگری از این مقاله را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و امیدواریم که از مطالعه ی مقاله لذت ببرید.

  • گالری باشکوه

چرا فقط از یک تابلوی هُنری در اتاق خواب استفاده کنیم؟ برای اینکه فضایی خاص را بوجود آوریم می توانیم از تابلوهای متفاوت با اندازه ی های مختلف برای تزئین دیوار اتاق خواب استفاده کنیم و یک گالری هُنری را خلق کنیم.

گالری باشکوه

گالری باشکوه

  • همه جا صحبت از فضای ذخیره می باشد

استفاده از طبقات بزرگ برای ایجاد فضای ذخیره می تواند کاملا کاربردی و خارق العاده باشد. شما همچنین می توانید از این فضا برای نمایش وسایل موردعلاقه خود استفاده کنید.

فضای ذخیره

فضای ذخیره

برای دیدن بخش اول مقاله به این لینک بروید

برای دیدن بخش دوم مقاله به این لینک بروید

برای دیدن بخش سوم مقاله به این لینک بروید

برای دیدن بخش پنجم مقاله به این لینک بروید

  • طراحی خاص و بی نظیر

اگر شما و همسرتان نظرات متفاوتی درباره ی دکور منزل دارید می توانید از این طراحی استفاده کنید و به نظر ما می تواند توجه هر دوی شما را به خود جلب کند. رنگ دیوارها آبی کم رنگ و رویه ی تخت خواب به رنگ سفید می باشد. علاوه بر این شما یک سری گُل های تزئینی هم بر روی میز کنار تخت خواب دارید که می تواند جلوه ی بی نظیری را به اتاق شما هدیه کند.

طراحی خاص و بی نظیر

طراحی خاص و بی نظیر

  • روشن و تاریک

ترکیب رنگ سفید و آبی کاملا خاص و بی نظیر می باشد. استفاده از طیف های مختلف رنگ آبی برای اتاق خواب جالب توجه می باشد. شما می توانید از طیف رنگ برای رنگ بالشت ها ، رویه ی تخت خواب و دیوارها استفاده کنید. اضافه کردن رگه های رنگ سبز نیز انتخاب بدی نخواهد بود.

روشن و تاریک

روشن و تاریک

  • ترکیب رنگ های خٌنثی و صورتی

برای فردی که عاشق رنگ صورتی است ، این طراحی بی نظیر خواهد بود. نمونه ی زیر می تواند نگاه هر فردی را به خود جلب کند.

ترکیب رنگ های خٌنثی و صورتی

ترکیب رنگ های خٌنثی و صورتی

  • طراحی چوبی

نه تنها این طراحی دارای منظره کوهستان می باشد بلکه از سنگ های طبیعی هم برای ساخت شومینه استفاده شده است. نکته اصلی این است که سعی کنید همیشه تخت خواب خود را در جایی قرار دهید که بیشترین دید را داشته باشید.

طراحی چوبی

طراحی چوبی

  • طراحی ساده و شیک

انتخاب یک تخت خواب فلزی کلاسیک یک طراحی ساده اتاق خواب می باشد که می تواند کاملا هوشمندانه و بی نظیر باشد. استفاده از دیگر وسایل تزئینی ساده هم می تواند این زیبایی را دو چندان کند.

طراحی ساده و شیک

طراحی ساده و شیک

  • خطوط عریض

استفاده از تیرهای سقفی شیک برای سقف می تواند منحصر به فرد و شیک باشد. شما همچنین در این طراحی باید از مبلمانی با رنگ های خٌنثی استفاده کنید. این طراحی را بیشتر می توانیم فرانسوی گوییم تا طراحی ساده و چوبی!

خطوط عریض

خطوط عریض

  • نور طبیعی

در هر اتاقی باید از گُل های تازه استفاده کنیم. شما می توانید هر هفته یک گُل تازه و جدید به اتاق خواب خود اضافه کنید تا شادابی و نشاط را به شما انتقال دهند.

نور طبیعی

نور طبیعی

خب به پایان بخش چهارم این مقاله رسیدیم و امیدواریم تا اینجا از این ایده ها لذت برده باشید. در روزهای آینده بخش دیگری از این مقاله را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.