ساخت آیینه در منزل

نحوه ساخت یک آیینه زیبا و جذاب برای دیوارهای منزل شما

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

اضافه کردن یک کاردستی شیک و جذاب به دکور منزل ، خود می تواند جذابیت و زیبایی منزل شما را چندین برابر کند. برای ساخت آیینه زیبا و جذاب برای دیوارهای خانه خود به یک قرقره طناب کَنَفی ، یک آیینه گرد ۴۰ سانتیمتری ، نوار چسب نقاشی ، میخ نیاز داریم.

مقالات مرتبط

آینه‌ دیواری ، دکوراسیون خونه بزرگ تر و روشن تر میشه!

نحوه ساخت آیینه زیبا و جذاب برای دیوارهای منزل شما

مقداری طناب برداریم و بریم سراغ ساختن این آیینه زیبا!

اضافه کردن یک کاردستی شیک و جذاب به دکور منزل ، خود می تواند جذابیت و زیبایی منزل شما را چندین برابر کند. این مراحل آسان و راحت را که امروز برای شما در دکوراتور آماده کرده ایم دنبال کنید تا ساخت آیینه زیبا و شگفت انگیز را با کمترین هزینه ممکن یاد بگیرید.

موارد مورد نیاز:

  • یک قرقره طناب کَنَفی
  • یک آیینه گرد ۴۰ سانتیمتری
  • نوار چسب نقاشی
  • میخ

مرحله اول : ترسیم و عدد گذاری

در جایی که قرار است آیینه را آویزان کنید ، پیرامون آیینه را با مداد علامت گذاری و ترسیم کنید. دایره را به شانزده قسمت تقسیم کنید و جاهایی که خطوط دایره را قطع می کنند را علامت بزنید. با استفاده از چسب نقاشی این نقاط را شماره گذاری کنید ( از یک تا شانزده ) ، شماره یک را از بالا شروع کنید و به ترتیب و در جهت عقربه های ساعت شماره گذاری کنید.

مرحله دوم : چسب زدن و میخ کوبیدن

در نقطه شماره یک با استفاده از خط کش ۴۰ سانتیمتر بیرون نقطه را علامت بزنید. نقطه شماره دو را ۳۰ سانتیمتر بیرون نقطه علامت بزنید. برای هر نقطه یکی در میان این کار را بکنید. نقاط جدید را با استفاده از چسب نقاشی شماره گذاری کنید ( از هفده تا سی و دو ). حالا در هر یک از این نقاط یک میخ بگذارید.

مرحله سوم : پیچیدن طناب

با استفاده از دستور العمل ، طناب را دور هر یک از میخ ها بپیچید. شما باید یک گره در نقطه شماره یک و یک گره هم در نقطه شماره سی و دو بزنید. شما با نقطه شماره ۲۵ شروع کنید و سپس دور نقاط ۱۱ ، ۲۹ ، ۱۵ ، ۱۷ ، ۳ ، ۲۱ طناب بپیچیدید و در انتها به نقطه ۲۵ بازگردید. دوباره از نقطه ۲۶ شروع کنید و سپس دور نقاط ۱۲ ، ۳۰ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۴ ، ۲۳ و ۹ طناب بپیچید و دوباره به نقطه ۲۶ بازگردید. دوباره از نقطه ۲۸ شروع کنید و سپس دور نقاط ۱۴ ، ۳۲ ، ۲ ، ۲۰ ، ۶ ، ۲۴ ، ۱۰ طناب بپیچید و دوباره به نقطه ۲۸ بازگردید.

مرحله چهارم : پیچیدن طناب ( دوباره )

حال از نقطه ۲۵ شروع کنید و سپس دور نقاط ۹ ، ۲۶ ، ۱۰ و ۱۱ طناب بپیچید. این الگو را تا انتها ادامه دهید. حالا به جای اینکه طناب را قطع کنید نقطه شماره ۹ را جا بگذارید و طناب را دور نقاط ۱۰ ، ۲۶ ، ۱۱ و ۲۷ بپیچید و این الگو را ادامه دهید تا به نقطه ۱۰ برسید. در آخر بر اساس جهت عقربه های ساعت طناب را دور نقاط داخلی بپیچید.

مرحله پنجم : آویزان کردن آیینه

حالا قاب آیینه و خود آیینه را در وسط این طناب ها قرار دهید.

در نهایت شما یک آیینه جذاب و زیبا را بر روی دیوار خواهید داشت.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.