دکور اتاق کار خانگی

نحوه دکور و طراحی اتاق کار خانگی خود بر اساس فنگ شویی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

در دکور اتاق کار خانگی رنگ ها بسیار موثرند. هر رنگی در فنگ شویی معنای خاص خود را دارا می باشد. رنگ قرمز بیانگر گرما و رنگی پُر انرژی می باشد و رنگ آبی آرامش بخش می باشد. شما می توانید از این مزیت برای فضای خود استفاده کنید و محیط کار خود را به فضایی با نشاط و جذاب و آرامش بخش تبدیل کنید.

مقالات مرتبط

بهترین طراحی دفتر کار خانگی و نکاتی در مورد آن

نحوه دکور اتاق کار خانگی خود بر اساس فنگ شویی

عقب انداختن کار شبکه های اجتماعی دلیل های معمول عدم بهره وری مناسب می باشد. خیلی از افراد می دانند که کار خود را به اندازه کافی انجام نداده اند اما نمی توانند راهی برای بهره وری بیشتر خود پیدا کنند تا با کمک آن بتوانند کارهای خود را با دقت کامل انجام دهند.

بعضی از افراد بهره وری بیشتر خود را مدیون کار در منزل می باشند زیرا می گویند که در منزل دارای آرامش بیشتری هستند و می توانند به خوبی کارهای خود را پیش ببرند. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و به شما دکور اتاق کار خانگی بر اساس فنگ شویی را آموزش دهیم زیرا گفته شده که فنگ شویی می تواند بهره وری هر فردی را افزایش دهد.

چیدمان میز کار

در ساعات کار ، شما معمولا بیشتر وقت خود را پُشت میز خود می نشینید و با کامپیوتر خود مشغول انجام کارها هستید ، پس دقت کنید تا میز شما بر اساس فنگ شویی چیده شود زیرا کاملا مهم و ضروری می باشد.

اول همه مطمئن شوید که میز کار شما آسیب ندیده باشد تا بتواند ترکیب مناسبی را با فضای شما تشکیل دهد. زمانی که پُشت میز کار خود نشسته اید نباید پُشت شما به دیوار باشد. شما باید بتوانید هر فردی را که به داخل اتاق وارد شد را به خوبی ببینید.

زمانی که پُشت میز کار خود نشسته اید نباید پُشت شما به دیوار باشدزمانی که پُشت میز کار خود نشسته اید نباید پُشت شما به دیوار باشد

زمانی که پُشت میز کار خود نشسته اید نباید پُشت شما به دیوار باشد

از مزیت های رنگ ها استفاده کنید

در دکور اتاق کار خانگی رنگ ها بسیار موثرند. هر رنگی در فنگ شویی معنای خاص خود را دارا می باشد. رنگ قرمز بیانگر گرما و رنگی پُر انرژی می باشد و رنگ آبی آرامش بخش می باشد. شما می توانید از این مزیت برای فضای خود استفاده کنید و محیط کار خود را به فضایی با نشاط و جذاب و آرامش بخش تبدیل کنید.

جدا از اینکه شما بیشتر زمان را به صفحه مانیتور کامپیوتر خود نگاه می کنید ، یک مقداری هم توجه شما به محیط اطراف خواهد بود. چشم های شما ناخودآگاه به اطراف توجه می کند. سعی کنید فضای خود را با وسایل رنگی تزئین کنید تا بتوانند انرژی بخش به شما باشند. از نماد و یا وسایلی که می توانند از انرژی شما بکاهند دوری کنید.

مزیت رنگ ها در فنگ شویی

مزیت رنگ ها در فنگ شویی

از درهم ریختگی فضای خود جلوگیری کنید

انیشتین فردی بود که بهره وری بی نظیری در فضای بهم ریخته داشت اما بیشتر افراد با دیدن بهم ریختگی میز کار خود بیشتر انرژی خود را از دست می دهند. یک میز کار درهم ریخته می تواند ذهن درهم ریخته را بسازد. زمانی که ذهن شما در تلاش می باشد تا این بهم ریختگی را تحلیل کند قطعا توجه ای به کار اصلی نخواهید داشت.

سعی کنید تا میز کار شما مرتب و تمیز باشد. تنها وسایلی را روی میز قرار دهید که بتوانند بهره وری شما را افزایش دهند. برای مثال چوب می تواند خلاقیت شما را افزایش دهد. شما می توانید از یکی جامدادی چوبی بر روی میز استفاده کنید.

مرتب بودن میز کار

مرتب بودن میز کار

گیاهان را به محیط کار خود اضافه کنید

کیفیت هوای داخل منزل را می توانید با استفاده از گیاهان افزایش دهید. زیرا گیاهان می توانند به خوبی هوای مسموم و ناسالم را جذب کنند و هوایی تمیز را به فضای شما هدیه کنند.

شما با اضافه کردن گیاهان به فضای خود می توانید شادابی را به فضای کار خود اضافه کنید و میزان اکسیژن موجود در فضا را افزایش دهید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که گیاهان را در سمت شرقی میز خود قرار دهید تا بتواند توازن خوبی با وسایل روی میز شما بوجود آورد.

یکی از گیاهانی که فنگ شویی پیشنهاد می کنند بامبو می باشد ، زیرا نحوه نگهداری ساده ای دارد. بهتر است که از گیاهان ریز و پُر شاخ و برگ استفاده نکنید زیرا می توانند انرژی منفی را به شما انتقال دهند.

استفاده از گیاهان

استفاده از گیاهان

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.