از بین بردن بوی ماهی از یخچال

نحوه از بین بردن بوی نامطبوع ماهی از یخچال

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

ماهی معمولا وقتی که مدت زمان زیادی در یخچال یا فریزر باقی بماند بوی نامطبوعی را از خود ساطع می کند. یکی از روش های از بین بردن بوی ماهی از یخچال ، دانه یا پودر قهوه می باشد. یک ظرف حاوی دانه یا پودر قهوه را در داخل طبقه ای از یخچال یا فریزر قرار دهید. قهوه باعث می شود تا بوی ماهی به خوبی از بین برود.

مقالات مرتبط

نحوه تمیز کردن یخچالی که بوی نامطبوعی دارد

نحوه از بین بردن بوی ماهی از یخچال

ماهی معمولا وقتی که مدت زمان زیادی در یخچال یا فریزر باقی بماند بوی نامطبوعی را از خود ساطع می کند. اگر شما نمی توانید این بوی نامطبوع را تحمل کنید ، زمان آن فرار رسیده تا با استفاده از روش هایی این بوی نامطبوع را از بین ببرید.

امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و روش ها و ترفندهایی برای از بین بردن این بوی نامطبوع به شما عزیزان آموزش دهیم. شما بعد از اجرای این ترفند از شَر این بوی نامطبوع خلاص خواهید شد و یخچال و فریزی عاری از این بو خواهید داشت.

مراحل انجام 

 • اول از همه شما باید برفک و یخ های داخل یخچال یا فریزر را آب کنید. برای از بین بردن بوی نامطبوع ماهی از یخچال یا فریزر باید تمام وسایل داخل آن را خالی کنید و برای مدت زمان کوتاهی در جای دیگری نگهداری کنید.
 • اگر شما فضایی برای نگهداری موادغذایی ندارید ، ترجیحا سعی کنید موادغذایی را سرد نگه دارید. شما می توانید کیسه های یخ در اطراف این مواد غذایی بگذارید تا یخ آنها آب نشود.

  برفک و یخ های داخل یخچال یا فریزر رو آب کنید

  برفک و یخ های داخل یخچال یا فریزر را آب کنید

لیمو یا سرکه

 • یخچال یا فریزر خود را به خوبی تمیز کنید. شما می توانید از لیمو یا سرکه برای تمیز کردن آنها استفاده کنید. استفاده از این مواد به شما کمک می کند تا بتوانید بوی نامطبوع ماهی را به خوبی از یخچال یا فریزر خارج کنید و از بین ببرید.

  لیمو و سرکه

  لیمو و سرکه

قهوه

 • بعد از انجام این فرآیند ، یک ظرف حاوی دانه یا پودر قهوه را در داخل طبقه ای از یخچال یا فریزر قرار دهید. قهوه باعث می شود تا بوی ماهی به خوبی از بین برود.

  قهوه

  قهوه

 • به مدت چند ساعت بگذارید تا ظرف قهوه در داخل یخچال باقی بماند. اگر نیاز بود بگذارید تا یک شبانه روز ظرف قهوه در داخل یخچال یا فریزر باقی بماند. اگر در صبح روز بعد باز هم بوی ماهی را حس می کردید این را به مدت چند ساعت دیگر با استفاده از دانه های تازه قهوه تکرار کنید.

زغال

 • یک روش دیگر برای از بین بوی نامطبوع ماهی از یخچال یا فریزر این است که شما داخل یخچال یا فریزر خود را با روزنامه های باطله بپوشانید و سپس بر روی روزنامه ها زغال بریزید. این دو به خوبی می توانند بوی نامطبوع ماهی را از بین ببرند.

  زغال

  زغال

 • بگذارید تا زغال به مدت چند ساعت داخل یخچال یا فریزر باقی بماند. اگر نیاز بود می توانید بگذارید تا زغال ها به مدت یک شبانه روز در داخل یخچال یا فریزر باقی بمانند.
 • یک ترفند خانگی دیگر این است که شما یک عدد لیمو را به دو قسمت تقسیم کنید و داخل یخچال یا فریزر بگذارید. همچنین شما می توانید از میخک هم برای از بین بردن این بوی نامطبوع استفاده کنید.

  لیمو

  لیمو

 • شما همچنین می توانید یک ظرف جوش شیرین را داخل یخچال یا فریزر خود قرار دهید. این ماده نه تنها بوی نامطبوع ماهی را از بین می برد بلکه می تواند میزان رطوبت داخل یخچال یا فریزر شما را کاهش دهد.
 • جوش شیرین همچنین می تواند باعث طراوت و تازگی موادغذایی داخل یخچال یا فریزر شود و بوی نامطبوع موادغذایی را نیز از بین ببرد.

  جوش شیرین

  جوش شیرین

امیدواریم که با این مقاله توانسته باشیم شما را از زمینه ی از بین بردن بوی نامطبوع ماهی از یخچال یا فریزر یاری کنیم. این ترفند ها و روش ها تضمینی بوده و شما با کمک آنها می توانید از شَر این بوی نامطبوع خلاص شوید.

اگر هم شما روش دیگری به خاطر دارید می توانید این روش ها و ترفند ها را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید و ما حتما از نظرات شما برای ارتقا کیفیت مطالب خود استفاده خواهیم کرد.

با آرزوی موفقیت برای شما همراهان همیشگی

از طرف تیم دکوراتور

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.