تمیز کردن لکه رنگ

نحوه تمیز کردن لکه های رنگ از روی زمین

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

برای تمیز کردن لکه رنگ از روی زمین مقداری حلال رنگ به روی لکه ریخته و با استفاده از فِرچه ای بر روی لکه بکشید تا لکه از بین برود. بهتر است که این کار را با استفاده از دستکش انجام دهید.

نحوه تمیز کردن لکه های رنگ از روی زمین

رنگ آمیزی دیوارهای منزل کاری است که باید با دقت و ظرافت خاصی انجام شود اما به هر حال اتفاق اجتناب ناپذیر می باشد. بعضی اوقات شما می خواهید ظاهری جدید برای فضای خود به وجود آورید ، حالا به هر دلیلی شما باید رنگ آمیزی دیوارها را با دقت کامل انجام دهید تا لَکه های نامتعارف بر روی وسایل یا روی زمین باقی نماند. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و به شما آموزش دهیم که چگونه لَکه های رنگ را از روی زمین پاک کنید.

لکه رنگ تازه

اگر لکه رنگی که بر روی زمین ریخته به تازگی اتفاق اُفتاده باشد ، باید سریعا آن را پاک کنید زیرا هرچه زمان بگذرد پاک کردن این رنگ سخت تر می شود. بهتر است که شما باقیمانده این لکه های رنگ را با استفاده از دستمال یا دستمال کاغذی سریعا پاک کنید و ترجیحا دقت کنید که این رنگ موقع پاک کردن پخش نشود.

لکه رنگ

لکه رنگ

زمانی که بیشتر رنگ ریخته شده بر روی زمین را تمیز کردید ، ممکن است باز هم لَکه ای باقی مانده باشد ، شما با توجه به نوع رنگ دو انتخاب دارید:

لکه رنگ آبکی

  • اگر رنگ شما آبکی بوده باشد می توان این لَکه رنگ را با آب و شوینده پاک کرد.کافیست شما طِی ای را به این محلول آغشته کنید و لکه را پاک کنید.
  • اگر بعد از این کار لکه پاک نشد ، شما باید با استفاده از یک قلموی سخت این کار را تکرار کنید. سپس با استفاده از دستمال آن فضا را خشک کنید تا مشاهده کنید که لکه رنگ پاک شده است.

رنگ روغن

  • اگر رنگ دارای ترکیبات روغنی باشد ، شما برای پاک کردن آن نیاز به یک کاردک فلزی دارید. البته این کار را باید با دقت انجام دهید تا سطح مورد نظر را خراب نکنید.
  • مقداری حلال رنگ به روی لکه ریخته و با استفاده از فِرچه ای بر روی لکه بکشید تا لَکه از بین برود. بهتر است که این کار را با استفاده از دستکش انجام دهید.

لَکه رنگ خشک شده

اگر لَکه رنگی که بر روی زمین ریخته خُشک شده باشد ، آخر دُنیا نیست و می شود آن را پاک کرد. برای پاک کردن لَکه رنگ خشک شده از روی زمین همانند راهکارهای بالا باید عمل کنیم اما برای اینکار باید از یک کاردک فلزی کمک بگیریم. شما می توانید با استفاده از کاردک فلزی لَکه رنگ را از بین ببرید.

پاک کردن لکه رنگ خشک با کاردک

پاک کردن لکه رنگ خشک با کاردک

این کار شاید به تنهایی کافی باشد. اگر این رنگ ترکیب آبکی داشت می توانید با استفاده از یک فِرچه و محلول آب و صابون آن را پاک کنید یا اگر ترکیب رنگ روغنی بود باید از حلال رنگ برای پاک کردن آن استفاده کنید.

شاید این مقاله بتواند شما را از یک دردسر عظیم نجات دهد. به هر حال امیدواریم که امروز در دکوراتور توانسته باشیم شما را در این زمینه کمک کنیم و راه های خوبی برای پاک کردن لَکه های رنگ به شما پیشنهاد داده باشیم.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.