جلوگیری از جیرجیر کردن کفش ها

راه های جلوگیری از جیرجیر کردن کفش ها

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

کفش ها معمولا زمانی که خیس می شوند یا در زمانی که باران می بارد ، استفاده می شوند جیر جیر صدا می کنند. اولین کاری که شما باید در راستای رفع این مُشکل انجام دهید این است که کفش ها را هر زمان که خیس می شوند سریعا خُشک کنید.

مقالات مرتبط

نحوه تمیز کردن کفش های بد بو

راه های جلوگیری از جیرجیر کردن کفش ها

کفش ها معمولا زمانی که خیس می شوند یا در زمانی که باران می بارد استفاده می شوند جیر جیر صدا می کنند. اما کفش هایی که این مُشکل را دارند معمولا صدایی آزاردهنده دارند و افرادی که این کفش ها را می پوشند معمولا معذب می شوند. پس به جای اینکه کفش های خود را دور بیاندازید ، این مُشکل را به راحتی حل کنید.

دلایل صدا دادن کفش می تواند بسیار باشد اما معمولا به دلیل این است که بخش هایی از کفش به هم کشیده می شوند و در نتیجه ما صدای آزاردهنده ای از کفش می شنویم. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و راه حل هایی برای رفع این مشکل به شما عزیزان معرفی کنیم.

کفش های خود را خشک کنید

اولین کاری که شما برای جلوگیری کردن از جیرجیر کردن کفش ها باید انجام دهید ، این است که کفش ها را هر زمان که خیس می شوند سریعا خُشک کنید. اگر شما در زیر باران قدم می زنید و کفش های شما خیس می شوند ، اول باید کَفی کفش را بیرون بیاورید و کفش ها را در جایی آویزان کنید تا خُشک شوند.

کفش های خود را خشک کنید

کفش های خود را خشک کنید

در کفش های خود پودر پچه بریزید

دلیل اصلی این صدای ناهنجار اصطکاک کف و کَفی کفش می باشد که شما می توانید این مُشکل را با اضافه کردن پودر بچه به داخل کفش برطرف کنید. شما می توانید حتی از پودر تالک یا نشاسته ذرت به جای پودر بچه نیز استفاده کنید.

برای جلوگیری از جیرجیر کردن کفش ها ، اول کَفی کفش را بیرون بیاورید ، سپس مقداری از این پودر را به کَف کفش بریزید. سپس کَفی را دوباره در کفش قرار دهید و خواهید دید که دیگر کفش شما صدا نخواهد داد.

اگر کَفی کفش شما از نوعی است که نمی توان آن را درآورد پس این پودر را بر روی لَبه های کَفی بریزید.

در کفش های خود پودر پچه بریزید

در کفش های خود پودر پچه بریزید

جوراب بپوشید

برای افرادی که تعرق بسیاری مخصوصا از ناحیه کف پا دارند ، پیشنهاد می کنیم حتما جوراب بپوشند تا کفش های آنها جیر جیر نکند. تعرق پاها باعث می شود تا کفش های شما صداهای ناهنجاری داشته باشند.

شما با پوشیدن جوراب باعث می شوید تا این تعرق جذب جوراب شود و کفش های شما همیشه خُشک باقی بماند. ترجیحا سعی کنید از جورابی استفاده کنید که از فیبر طبیعی درست شده اند ، زیرا باعث می شوند تا پاهای شما عرق نکنند و به قول معروف پاها بتوانند نفس بکشند.

جوراب بپوشید

جوراب بپوشید

بخش های آسیب دیده کفش را درست کنید

بعضی اوقات کفش ها در ناحیه هایی مانند پاشنه یا کَف آسیب می بینند و باعث می شوند تا این کفش ها در فضاهایی مانند باشگاه یا محل کار لیز شوند. برای رفع این مُشکل شما می توانید کف کفش را سُنباده بکشید. سُنباده باعث می شود تا کَف کفش شما خراش داده شود و هم از سُر خوردن شما جلوگیری می کند و هم صدای ناهنجار کفش را از بین می برد.

کمک گرفتن از یک متخصص

بعضی اوقات بررسی تمام مسائلی که گفته شد کمک نمی کند و باز هم کفش های شما جیر جیر می کنند. به همین خاطر دیگر شما باید از یک متخصص کمک بگیرید. بهتر است که به یک کَفاش مراجعه کنید و او این مُشکل شما را به بهترین شکل برطرف کند.

بخش های آسیب دیده کفش را درست کنید

بخش های آسیب دیده کفش را درست کنید

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.