حشره کش خانگی برای پشه ها

نحوه درست کردن یک حشره کش خانگی برای پشه ها

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

روغن اکالیپتوس یک حشره کش خانگی برای پشه ها می باشد ، که از نیش زدن پشه ها جلوگیری می کند. مخصوصا اگر این روغن عصاره لیمو را نیز در خود داشته باشد تاثیر گذاری بیشتری نیز خواهد داشت.

مقالات مرتبط

نحوه ساخت تله برای پشه ها

نحوه درست کردن یک حشره کش خانگی برای پشه ها

اصولا با شروع بهار و تابستان ، پَشه ها نیز دیده می شوند و نیش خود را برای بدن ما آماده کرده اند. ما می دانیم که محصولات بسیاری در بازار برای جلوگیری از نیش پَشه ها وجود دارد اما امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم.

به شما نحوه درست کردن یک حشره کش خانگی را برای از بین بردن پَشه ها آموزش می دهیم که هم مقرون به صرفه و هم مناسب با محیط زیست می باشد.

مراحل انجام

 • روغن اکالیپتوس یک حشره کش خانگی برای پشه ها است که از نیش زدن پَشه ها جلوگیری می کند ، مخصوصا اگر این روغن عصاره لیمو را نیز در خود داشته باشد تاثیر گذاری بیشتری نیز خواهد داشت.
 • شما می توانید مقداری از این روغن را در ظرفی بریزید و در نزدیکی جایی که هستید بگذارید. شما همچنین می توانید ۱۵ قطره از این روغن را در داخل شامپو یا کِرِم دست و صورت خود بریزید و به طور طبیعی این موجودات مزاحم را از خود دور کنید.

  روغن اکالیپتوس

  روغن اکالیپتوس

 • هم سرکه و هم لیمو محصولاتی هستند که پَشه ها را دور می کنند. شما می توانید مقداری از عصاره لیمو را به خود بزنید یا اینکه در نزدیکی پنجره یک لیوان سرکه قرار دهید تا فضایی را درست کنید که پَشه ها نتوانند به داخل وارد شوند.

نفت نئین یکی دیگر از محصولاتی است که می تواند پَشه ها را از شما دور کند.

لیمو

لیمو

لیمو و گل میخک

 • لیمو و گل میخک هم از دیگر محصولاتی هستند که پَشه ها را می توانند از محیط دور کنند. شما می توانید در داخل یک قاچ لیمو تکه های گُل میخک را قرار دهید و در اطراف خود بگذارید. خواهید دید که هیچ پَشه ای نمی تواند به محیط نزدیک شود.

  لیمو و گل میخک

  لیمو و گل میخک

 • برگ های کوچک ریحان یکی از گیاهانی است که پَشه ها از آن نفرت دارند و به همین خاطر از نزدیک شدن به آن اجتناب می کنند.
 • شما می توانید گیاه ریحان را در منزل و در هر یک از اتاق های خود بگذارید و خواهید دید که دیگر پَشه ای در آن فضا دیده نخواهد شد. قطعا به این موضوع هم توجه کنید که این گیاه نیازمند آبیاری مداوم می باشد تا عطر و بوی بهتری نیز از خود آزاد کند.
برگ ریحان

برگ ریحان

 • ما قبلا در مقاله ای هم به شما نحوه درست کردن یک تَله برای پَشه ها را نیز آموزش داده ایم و شما می توانید از حربه برای از بین بُردن پَشه ها استفاده کنید.

  تله برای پشه ها

  تله برای پشه ها

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.