سبک ترادیشنال

دانلود رایگان اینفوگرافیک سبک ترادیشنال

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
مهم ترین نکته سبک ترادیشنال ، برقراری آرامش با چیدمان مبلمان است. استفاده از عناصر غیر مترقبه و هیجان آور در این سبک مرسوم نیست زیرا ترادیشنال سبکی است منظم و دارای ترکیب که نحوه قرار گیری مبلمان در کنار هم و شکل آن ها مهم است.

اینفوگرافیک سبک ترادیشنال

سبک ترادیشنال ( traditional style ) این سبک در حین سادگی ، کمی اشرافی است و در قرن ۱۸ و ۱۹ در آمریکا مرسوم بوده است. اشرافی بودن در این سبک به معنای استفاده از وسایل گران قیمت و یا فرم های خاص و دکور پیچیده نیست بلکه این سبک دارای مفهوم خلوتی برای بیان یک زیبایی شناسی خاص است.

نکته

مهم ترین نکته این سبک ، برقراری آرامش با چیدمان مبلمان است. استفاده از عناصر غیر مترقبه و هیجان آور در این سبک مرسوم نیست زیرا ترادیشنال سبکی است منظم و دارای ترکیب که نحوه قرار گیری مبلمان در کنار هم و شکل آن ها مهم است به این معنی که وسایل معمولا به صورت جفت در محیط استفاده می شوند و منطقه بندی ها و عرصه های زندگی با چیدمان مبلمان مفهوم پیدا می کنند.

یک معمار و طراح داخلی سهم بسیار بزرگ و مهمی در شکل گیری صمیمیت و ترویج یک رفتار اجتماعی دارند و هر دوی آن ها به عنوان طراح محل زندگی انسان ها، وظیفه دارند به روانشناسی محیط و تاثیر آن در سلامت رفتاری جامعه مسلط باشند ، زیرا به طور علمی ثابت شده است که طراحی محل زندگی ، کار و از زاویه بزرگ تر طراحی شهری کاملا بر سبک زندگی انسان ها و سلامت آن ها تاثیر مستقیم دارد و این مسئولیت کمی نیست که بر دوش معماران ، طراحان داخلی و طراحان شهری قرار دارد. 

سبک ترادیشنال

سبک ترادیشنال

منبع :

خط معمار

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 137 کیلوبایت

درجه پیچیدگی : ساده

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.