بهترین سیستم گرمایشی

بهترین سیستم گرمایشی از نظر کارکرد و مناسب برای منازل

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

مُدل های متفاوتی از سیستم های گرمایشی برای گرمایش منزل در بازار وجود دارد. اگرچه ، این انتخاب نیاز بستگی به خود شما دارد. البته باید شرایط دیگر همچون آب و هوای منطقه سکونت ، نحوه چیدمان اتاق ها ، ایزوله بودن در برابر سرما و موارد دیگر را نیز در نظر گرفت. اولین قدم برای این موضوع این است که گزینه های موجود را برای منزل خود پیدا کنیم.

مقالات مرتبط

نحوه انتخاب سیستم گرمایش مناسب برای اتاق

بهترین سیستم گرمایشی از نظر کارکرد و مناسب برای منازل

در فصول سرد ، دمای منازل تا حد زیادی کاهش می یابد و این سرما می تواند در پوست و استخوان شما نفوذ کند ، به همین دلیل باید از سیستم گرمایش مناسب استفاده کنید تا فضای شما را گرم کند و همچنین این سیستم گرمایشی باید انرژی کمتری مصرف کند.

این توازن چیزی است که به آسانی به دست نمی آید اما راه هایی برای رسیدن به این موضوع وجود دارد. حالا چه شما بخواهید سیستم گرمایشی جدیدی برای منزل راه اندازی کنید یا اینکه قصد استفاده از سیستم گرمایشی قابل حمل را دارید ، مقاله امروز ما در دکوراتور می تواند شما را در این موضوع یاری کند و بهترین سیستم گرمایشی را به شما معرفی کند.

مراحل انجام

۱- مُدل های متفاوتی از سیستم های گرمایشی برای گرمایش منزل در بازار وجود دارد. اگرچه ، این انتخاب نیاز بستگی به خود شما دارد. البته باید شرایط دیگر همچون آب و هوای منطقه سکونت ، نحوه چیدمان اتاق ها ، ایزوله بودن در برابر سرما و موارد دیگر را نیز در نظر گرفت. اولین قدم برای این موضوع این است که گزینه های موجود را برای منزل خود پیدا کنیم.

سیستم گرمایشی

سیستم گرمایشی

۲- سیستم های گرمایش الکترونیک

این وسیله گرمایشی مناسب افرادی است که در فضایی زندگی می کنند که دمای آن پایین نباشد. اگرچه این دستگاه ها هزینه ی قبوض شما را به طور چشمگیری افزایش می دهند اما گزینه ی مناسبی از نظر امنیت هستند. این دستگاه ها به آسانی نصب می شوند و جایگزین مناسبی برای سیستم های گرمایش گازی و نفتی است.

بهترین سیستم گرمایشی برای خانواده هایی که زمان زیادی در منزل نیستند ، سیستم گرمایش الکترونیک می باشد و با این کار در هزینه ها هم می توانند صرفه جویی کنند.

 سیستم های گرمایش الکترونیک

سیستم های گرمایش الکترونیک

۳- سیستم های گرمایش گازی

این یکی از جایگزین های مناسب برای افرادی است که در خانه های خود لوله کشی گاز دارند اما وجود لوله کشی گاز در هر خانه ای به نظر ما ضروری است. این سیستم های گرمایشی کارکرد راحتی دارند و در صورت استفاده زیاد مبلغ زیادی را به قبض های شما اضافه نخواهند کرد و قطعا انتخاب مناسبی برای فصول سرد می باشند.

این سیستم های گرمایشی هم برای دماهای خیلی سرد و معتدل مناسب می باشند. اگر شما لوله کشی گاز در منزل نداشته باشید ، نصب این سیستم های گرمایشی کمی سخت می باشد. سیستم های گرمایشی با سوخت گاز بوتان می تواند یکی از گزینه های جانشین باشد اما رطوبت زیادی را تولید می کنند و شاید این موضوع مُشکل زیادی برای شما تولید کند.

سیستم های گرمایش گازی

سیستم های گرمایش گازی

۴- سیستم های گرمایشی روغنی

این سیستم های گرمایشی به دلیل اینکه فضای بزرگی برای ذخیره روغن و درست کردن آتش نیاز دارد به همین دلیل برای استفاده در فضاهای بزرگ مثلا در حیاط یا فضای بیرون منزل پیشنهاد می شود. اگر هم فضای کافی در منزل دارید این سیستم کاملا مقرون به صرفه می باشد.

۵- پمپ حرارتی

این گزینه مناسب افرادی است که می خواهند هزینه کمی را برای سیستم های گرمایشی داشته باشند. این پمپ های حرارتی مناسب خانه هایی است که نیازمند به گرما در فضاهای خاص می باشد مثلا اتاق خواب یا فضای نشیمن.

ایزوله بودن منزل در برابر سرما

۶- فرقی ندارد که شما از چه سیستم گرمایشی برای منازل خود استفاده کنید اما این موضوع را به یاد داشته باشید که یکی از راه های حفظ گرمای منازل به مدت طولانی این است که از ایزوله بودن منزل در برابر سرما مطمئن شوید.

یعنی اینکه منزل شما بتواند گرمای سیستم های گرمایشی را مدت زمان بیشتری در منزل نگه دارد. با این کار شما در پرداخت هزینه های قبوض خود نیز صرفه جویی خواهید کرد.

ایزوله بودن منزل در برابر سرما

ایزوله بودن منزل در برابر سرما

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.