از بین بردن بوی عرق بدن

نحوه از بین بردن بوی نامطبوع عرق بدن از روی لباس ها

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

برای از بین بردن بوی عرق بدن از روی لباس ، مقداری سرکه سفید و آب را داخل بطری ای بریزید و به خوبی با هم مخلوط کنید. سپس این مایع را به صورت اسپری بر روی محل هایی که بوی عرق می دهد بپاشید. چند دقیقه صبر کنید و بعد لباس ها را به صورت معمول بشورید.

مقالات مرتبط

نحوه از بین بردن لکه های موجود بر روی لباس ها

از بین بردن بوی عرق بدن از روی لباس

تعرق زیاد و همیشگی باعث باقیماندن لَکه عرق بدن بر روی لباس ها می شود که هم دارای بوی نامطبوعی است و هم این لَکه ظاهر نامناسبی را بر روی لباس به جای می گذارد.

در واقع خیلی وقت ها این بوی عرق بدن حتی بعد از شستشو هم از بین نمی رود. برای حل این مشکل امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و راه حل های مناسبی را در این زمینه به شما عزیزان معرفی کنیم.

مراحل انجام

۱- در قدم اول ، باید سریعا بعد از این اتفاق به لباس ها رسیدگی کنید. با این عکس العمل سریع شما می توانید بوی عرق بدن را از روی لباس ها به خوبی از بین ببرید و از باقی ماندن لَکه ی زرد این موضوع بر روی لباس ها آن هم به صورت همیشگی جلوگیری کنید.

محلول جوش شیرین و آب

۲- اگر دقت کرده باشید بعد از شستشوی بعضی از لباس ها باز هم بوی تعرق بر روی آنها باقی می ماند که شما می توانید برای حل این مشکل از روش ها و ترفندهای خانگی استفاده کنید. یک روشی که همیشه جواب می دهد ، استفاده از محلول جوش شیرین و آب می باشد. شما خمیری از این دو ماده درست کنید و بر روی زیر بغل لباس ها به مدت یک شبانه روز قرار دهید.

۳- همچنین شما در صورت تمایل می توانید پودر جوش شیرین را به صورت مستقیم استفاده کنید.کافیست یک لیوان کوچک از جوش شیرین را به پودر ماشین لباسشویی مصرفی خود اضافه کنید و لباس ها را به صورت معمول بشورید. جوش شیرین به خوبی می تواند بوی نامطبوع عرق بدن را از روی لباس ها از بین ببرد.

جوش شیرین

جوش شیرین

سرکه سفید و آب

۴- یک روش دیگر برای از بین بردن این بوی نامطبوع استفاده از سرکه می باشد. مقداری سرکه سفید و آب را داخل بطری ای بریزید و به خوبی با هم مخلوط کنید. سپس این مایع را به صورت اسپری بر روی محل هایی که بوی عرق می دهد بپاشید. چند دقیقه صبر کنید و بعد لباس ها را به صورت معمول بشورید.

سرکه

سرکه

لیمو

۵- یکی دیگر از محصولات طبیعی که می تواند این بوی نامطبوع را از بین ببرد لیمو می باشد. همانند روش قبلی مقداری آب لیمو و آب را با هم ترکیب کنید و دستمالی به این محلول آغشته کنید و سپس بر روی محل های مورد نظر بکشید.

لیمو

لیمو

۶- همچنین ما به شما پیشنهاد می کنیم که لباس ها را بعد از شستشو بر روی تخت پهن کنید تا در هوای آزاد خُشک شود و بوی رطوبت به خود نگیرد. برای خُشک کردن لباس ها از خُشک کن استفاده نکنید و بگذارید لباس در هوای آزاد خُشک شود تا بوی نامطبوع لباس ها هم به صورت طبیعی از بین برود.

اگر شما از خشک کنی برای خُشک کردن لباس ها استفاده کنید باعث می شوید تا این بوی نامطبوع پخش شود و از بین بُردن آن را سخت تر می کنید.

اگر شما در وضعیت اضطراری قرار دارید قبلا راجع از بین بردن بوی نامطبوع لباس بدون شستن آن با شما صحبت کرده بودیم.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

یک نظر

  1. واقعامتشکرم ازاین اطلاعاتی که دراختیارمردم قرارمیدهیدچون قضیه عرق باابروی ادم تواجتماع ارتباط داره.اگه اطلاعات تکمیل ترنیزباشدکه لطفی فزونتربه مردم کرده اید.خیلی خیلی ممنون

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.