دلیل چکه کردن اتو

دلیل چکه کردن بی دلیل اتوها

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از دلایل چکه کردن اتو این است که ، اتو به درجه معین نرسیده است. این وسایل باید برای استفاده به درجه مناسب خود برسند. در غیر این صورت اتوی ما واکنش نشان می دهد و از آن آب چکه می کند و آن آب قطعا رنگ شفاف و مناسبی هم ندارد.

مقالات مرتبط

راهنمای خرید اتو بخار

دلیل چکه کردن اتو

یکی از مواردی که در زمان اتوی لباس ها ممکن است برای خیلی از شما دوستان اتفاق افتاده باشد این است که از اتو ناخودآگاه آب چکه کند. زمانی که این اتفاق بیافتد ، فرآیند اتوی لباس های شما با وقفه هایی مواجه خواهد شد و لباس های شما خیس خواهد شد اما ما بیشتر نگران دلیل این اتفاق هستیم زیرا می تواند صدماتی به دستگاه اتو وارد کند.

ما می خواهیم امروز در دکوراتور به بررسی این موضوع بپردازیم و دلایل این مشکل را بررسی کنیم و با راه حل هایی برای شما عزیزان این مشکل چکه کردن را به طور کامل برطرف کنیم.

نحوه کار یک اتو

برای اینکه یک اتو به بهترین شکل ممکن کار کند باید به یک درجه دمایی مناسب برسد که این درجه به توجه به برند و مارک اتو متفاوت می باشد.

یکی از دلایل چکه کردن اتو این است ، که اتو به درجه معین نرسیده است. این وسایل باید برای استفاده به درجه مناسب خود برسند.

در غیر این صورت اتوی ما واکنش نشان می دهد و از آن آب چکه می کند و آن آب قطعا رنگ شفاف و مناسبی هم ندارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مطمئن شوید اتو به دمای معین خود می رسد.

نحوه رسیدگی به اتوی بخار

اول از همه این موضوع را باید به شما بگوییم که هر اتو با توجه به دستورالعملی که از طرف شرکت تولیدکننده همراه دستگاه ارسال می شود باید تمیز شود. این مرحله کاملا مهم و ضروری است به خاطر اینکه آبی که از اتو چکه می کند امکان دارد به دلیل عدم تمیز کردن درست و اساسی باشد.

همچنین شما باید این موضوع را به خاطر داشته باشید که از اتو در سطوح صاف استفاده کنید مانند میز یا میز اتو. این کار بدین دلیل می باشد که بخار آب به درستی و با حالت مناسب از دستگاه خارج شود و دستگاه شما چکه نکند.

نکته سوم

نکته سوم ما به شما این است که اتو در زمان داغ شدن باید در حالت ایستاده باشد. این بدلیل ساختار این دستگاه ها می باشد که این باعث می شود تا آب به خوبی به بخار آب تبدیل شود.

با این کار دستگاه شما به خوبی به دمای مورد نظر می رسد و در نتیجه آبی هم از دستگاه چکه نمی کند. اگر این کار را به درستی انجام ندهید ، آب موجود در دستگاه به خوبی تبدیل به بخار نمی شود و آب از سوراخ های صفحه فلزی چکه می کند.

به این موضوع هم دقت کنید که از نوع درستی از آب برای دستگاه اتوی خود استفاده می کنید. زیرا برای بعضی از دستگاه ها از آب های خاص استفاده می شود. مثلا خیلی از اتوها با آب مقطر کار نمی کنند.

در آخر اینکه این موضوع خیلی مهم است زمانی که شما در درجه حرارت پایین دستگاه کار می کنید باید سیستم بخار دستگاه را غیر فعال کنید. اگر این کار را انجام ندهید باعث چکه کردن آب از دستگاه می شوید.

نکات

  • آب موجود در دستگاه را بعد از هر بار استفاده خالی کنید.
  • دقت کنید تا ظرفیت معین دستگاه آب اضافه کنید و از آن ظرفیت بالاتر آب اضافه نکنید.

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.