تازه نگه داشتن گل

ترفندهایی برای تازه نگه داشتن بیشتر گل های چیده شده

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

قرص آسپیرین یکی از محصولات مناسب برای تازه نگه داشتن گل های چیده شده می باشد ، تا آنها رنگ خود را از دست ندهند و شاداب و زنده باقی بمانند. دو عدد قرص آسپیرین را در داخل نیم لیتر آب حل کنید و سپس به آرامی روی گل ها بریزید. شما می توانید این کار را هر روز انجام دهید تا گل ها هر روز شاداب و زیبا باقی بمانند.

مقالات مرتبط

گل شمعدانی ، راز های نگهداری از این گیاه گلدار بهشتی!

تازه نگه داشتن گل های چیده شده

قطعا شما تلاش کرده اید که با روش و کارهایی گل های چیده شده در منزل خود را تازه نگه دارید و نگذارید آنها پژمرده شوند و مطمئن هستیم برای این کار اینترنت را هم زیر و رو کرده اید! در این مقاله که امروز در دکوراتور برای شما آماده کرده ایم می خواهیم راه حل این موضوع را به شما بگوییم و با آموزش روش و ترفند هایی شما را در این کار یاری کنیم.

این روش ها را به خوبی انجام دهید تا گل های چیده شده ی شما مدت زمان بیشتری شاداب و زیبا باشند. این روش ها برای گل های موجود در گلدان یا ظرف نیز مناسب می باشد.

استفاده از قرص آسپیرین برای تازه نگه داشتن گل ها

زمانی که گل ها به مدت پنج یا شش روز در منزل شما باشند ، بهتر است که مقداری نمک و مواد معدنی مناسب برای تغذیه را به آنها برسانید. قُرص آسپیرین یکی از این محصولات مناسب برای گُل ها می باشد تا آنها رنگ خود را از دست ندهند و شاداب و زنده باقی بمانند.

دو عدد قرص آسپیرین را در داخل نیم لیتر آب حل کنید و سپس به آرامی روی گل ها بریزید. شما می توانید این کار را هر روز انجام دهید تا گل ها هر روز شاداب و زیبا باقی بمانند.

قرص آسپیرین

قرص آسپیرین

استفاده از نوشابه اسپرایت برای تازه نگه داشتن گل ها

شما باید یک چهارم لیوان نوشابه اسپرایت را به یک لیتر آب اضافه کنید. نوشابه های اسپرایت دارای نمک های معدنی هستند که مناسب گل ها می باشند و می تواند این روش گیاهان شما را شاداب و زیبا نگه دارد. شما می توانید اندازه نوشابه اسپرایت موجود در محلول را با اضافه کردن آب بیشتر کم کنید.

نوشابه اسپرایت

نوشابه اسپرایت

استفاده از اسپری مو برای تازه نگه داشتن گل ها

شما برای استفاده از این روش باید یک متر از گل ها فاصله بگیرید و سپس با استفاده از اسپری مو بخش پایینی گل ها را به این مواد آغشته کنید. شما علاوه بر اضافه کردن شکر و نوشابه ، با این روش آنها را در برابر باکتری ها مقاوم می سازید.

یک روش خانگی دیگر برای جلوگیری از ورود باکتری به گیاهان اضافه کردن یک سکه به ظرف نگهداری گل ها می باشد. این سکه به عنوان یک اسیدی کننده آب عمل می کند.

اسپری مو

اسپری مو

گل های شاداب تر با کمک سرکه

شما همچنین می توانید با اضافه کردن یک قاشق چایخوری سرکه یا سرکه سیب به محلول یک لیتر آب و یک قاشق غذاخوری شکر این معجون بی نظیر را برای گل ها درست کنید.

بعد از درست کردن این محلول ، آن را بر روی گیاهان بریزید تا شادابی دوباره خود را بازیابی کنند. علاوه بر تمام این موضوعات شما باید گل ها را باتوجه به فصل خریداری کنید. در بهار و تابستان که فصل های مخصوصی هستند ، شما باید گل های خاصی را خریداری کنید.

سرکه

سرکه

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.