تمیز کردن کفش پارچه ای

نحوه تمیز کردن کفش های پارچه ای

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

کفش های پارچه ای یکی از مدل های کلاسیک می باشد و یکی از راه های نگهداری این کفش ها این است که در جاهای بدون مشکل از آنها استفاده کنیم تا کثیف نشود. ولی بهتر است که برای تمیز کردن این نوع کفش ها مراحلی از تمیز کردن را آموزش ببینید تا بدون مشکل این کار را انجام دهید. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و نکات و روش هایی برای تمیز کردن این نوع کفش ها به شما عزیزان آموزش دهیم.

مقالات مرتبط

نحوه تمیز کردن کفش های بد بو

نحوه تمیز کردن کفش پارچه ای

کفش پارچه ای یکی از مدل های کلاسیک می باشد و یکی از راه های نگهداری این کفش ها این است که در جاهای بدون مشکل از آنها استفاده کنیم تا کثیف نشود. در واقع ، از این جنس برای کفش های ورزشی نیز استفاده می کنند.

البته این جنس از الیافی نیست که نتوان آن را تمیز کرد ولی بهتر است که برای تمیز کردن این نوع کفش ها مراحلی از تمیز کردن را آموزش ببینید تا بدون مشکل این کار را انجام دهید. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و نکات و روش هایی برای تمیز کردن این نوع کفش ها به شما عزیزان آموزش دهیم.

مراحل انجام

۱- اگرچه این موضوع پیشنهاد نمی شود ولی خیلی از افراد برای شستشو کفش پارچه ای از ماشین لباسشویی استفاده می کنند. بدون شک با این کار کفش های شما مثل روز اول نو می شوند اما ما باید این موضوع را اشاره کنیم که تمام پارچه ها مقاومت یکسانی دارند اما بعضی از آنها طاقت چرخه شستشو ماشین لباسشویی را ندارند و امکان دارد بعد شستشو بر روی آنها حفره هایی ظاهر شود و در ادامه باعث خرابی آنها شود.

اگر شما می خواهید کفش ها را داخل ماشین لباسشویی بگذارید اول بندهای آن را جداگانه در داخل ماشین لباسشویی با آب سرد و چرخش معمول شستشو دهید.

۲- برای نگهداری کفش پارچه ای در حالتی خوب و مناسب ، مراحلی که به شما می گوییم را انجام دهید. اول بندها را خارج کنید ، سپس با تکان دادن کفش ها هرگونه ذرات اضافه را بیرون بریزید و سپس با یک بُرس کفش رویه ی کفش را تمیز کنید.

۳- یک محلول شامل آب ، صابون و بی کربنات را آماده کنید. حسابی این محلول را هم بزنید تا به خوبی با هم مخلوط شوند.

۴- حالا با استفاده از یک مسواک نرم روی کفش را تمیز کنید. این کار را به صورت دَوَرانی انجام دهید. جاهایی که خیلی کثیف هست را بیشتر تمیز کنید.

۵- زمانی که کامل وسایل تمیز شد با یک دستمال نَم دار روی کفش را تمیز کنید تا تمام لکه های صابون از بین برود.

۶- در آخر ، مقداری کاغذ داخل کفش قراردهید تا از چروک شدن آن جلوگیری کنید. لطفا کفش ها را در جایی قرار دهید در زیر نور مستقیم نباشد تا کفش ها دوباره لکه دار نشوند.

۷- این مراحل را دنبال کنید تا کفش های شما همانند روز اول نو و شیک شوند.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.