از بین بردن عنکبوت در خانه

نحوه از بین بردن عنکبوت ها در منزل به صورت طبیعی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از راه های از بین بردن عنکبوت در منزل به صورت طبیعی این است که ، مقداری سرکه سفید ، عصاره ی وانیل و آب را ترکیب کنید و به گوشه های منزل اسپری کنید. این یک روش کاملا خانگی و غیر سمی است. با این کار شما از شر عنکبوت ها خلاص می شوید ، زیرا این ترکیب باعث دور کردن عنکبوت ها می شود.

مقالات مرتبط

راه هایی برای از بین بردن حشره های موذی در خانه

نحوه از بین بردن عنکبوت در منزل به صورت طبیعی

خیلی از افراد ترس یا فوبیای عنکبوت دارند و دیدن این حشرات در اطراف منزل برای آنها اصلا جالب نیست و می تواند حتی باعث ترس شجاع ترین افراد شود.

اگر شما می خواهید از شر این عنکبوت ها از منزل آن هم به صورت طبیعی راحت شوید و تمایلی هم ندارید از مواد شیمیایی استفاده کنید ، امروز با ما همراه باشید. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و راه های ساده و طبیعی را برای از بین بردن این حشرات به شما عزیزان آموزش دهیم.

مراحل انجام

۱- برای اینکه از ورود عنکبوت ها به منزل به صورت طبیعی جلوگیری کنید بهتر است که در اولین قدم خانه را تمیز نگه دارید. سعی کنید منزل را همیشه گردگیری کنید تا این حشرات نتوانند در این فضاها پنهان شوند. حتما گوشه و کنار منزل را گردگیری کنید و فضاهایی مانند زیرزمین ، انباری و موارد مشابه را حتما تمیز کنید تا این حشرات در این فضاها لانه درست نکنند.

۲- از ورود دیگر حشرات به منزل جلوگیری کنید. عنکبوت ها در صورت وجود حشرات دیگر ، جذب این چنین فضاهایی می شوند پس از ورود حشراتی مانند مورچه ها ، پشه ها و … به منزل جلوگیری کنید.

۳- تارهای عنکبوت را از صورت مشاهده از بین ببرید. این مرحله مهمی است به خاطر اینکه اگر تار عنکبوتی در گوشه ای از فضای منزل شما وجود داشته باشد احتمال رُشد و زیاد شدن عنکبوت ها پیش بینی می شود. فقط کافیست تارهای عنکبوت را در صورت مشاهده از بین ببرید تا با این کار به صورت طبیعی از ورود این حشرات جلوگیری کنید.

به تله انداختن عنکبوت در ظرف شیشه ای

۴- اگر شما عنکبوتی پیدا کردید و می خواهید آن را از بین ببرید به این نکته توجه کنید. یک ظرف شیشه ای یا در بسته را تهیه کنید و بعد از مشاهده آن را در تله بیندازید ، سپس درب را با روزنامه ای بپوشانید. در آخر به فضای باز بروید و با تکان دادن ظرف آن را آزاد کنید. اگر می خواهید دوباره عنکبوت به خانه شما باز نگردد ، آن را در فضایی دور از منزل خود آزاد کنید.

۵- اگر مرحله قبل براتون سخت ، ترسناک و نگران کننده بود ، می توانید آن عنکبوت را به وسیله مگس کُش بکشید. اینجوری اصلا به عنکبوت هم نزدیک نمی شوید.

۶- برای از بین بردن عنکبوت به صورت طبیعی شما می توانید از روش زیر استفاده کنید:

ترکیب سرکه سفید ، عصاره ی وانیل و آب

مقداری سرکه سفید ، عصاره ی وانیل و آب را ترکیب کنید و به گوشه های منزل اسپری کنید. این یک روش کاملا خانگی و غیر سمی است. با این کار شما از شر عنکبوت ها خلاص می شوید  ، زیرا این ترکیب باعث دور کردن عنکبوت ها می شود. سعی کنید از این مواد در فضاهایی استفاده کنید که احتمال می دهید این موجودات وجود داشته باشند.

۷- اگر روش های طبیعی کارکردی نداشت ، شما همیشه می توانید با رفتن به یک ابزارفروشی مواد شیمیایی برای کشتن این حشرات را خریداری کنید و آنها را از بین ببرید. در هنگام اسپری این مواد مراقب باشید زیرا به شدت سمی هستند.حتما این مواد را از دسترس کودکان دور نگه دارید!

۸- در آخر اینکه اگر خود نتوانستید این حشرات را از بین ببرید می توانید با تماس با متخصص این موضوع خود را از این کار معاف کنید و یک متخصص این کار را برای شما عزیزان انجام دهد. زیرا امکان دارد شما نتوانید بر ترس خود غلبه کنید و نیاز به کمک داشته باشید.

امیدواریم که این مقاله مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد و توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان منتقل کنیم و راه حلی را برای رفع این مشکل به شما معرفی کرده باشیم.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.