نظم دهی کمدلباس

۶ راه برای مرتب سازی کمد لباس های شما

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
برای بهتر و مرتب چیدن وسایل مربوط به کمد لباس هرچه خلاقیت بیشتری را به کار ببرید به همین ترتیب هم می توانید از فضایی که در اختیار دارید و درمقابل تعداد لباس هایی که باید در این فضا جا دهید استفاده ی بهینه تری کنید.

مقالات مرتبط

دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد جادار ، ۱۴ ایده شیک نظم دهی!

۶ راه برای مرتب سازی کمد لباس های شما

کمد لباس فضایی کوچک است که به راحتی از یک جای تمیز به یک جای شلوغ تبدیل می شود. فرض کنید با محدودیت فضا مواجه هستید ( یا اصلا فضا ندارید ) و این فضای محدود شلوغ هم باشد. تصور کنید چه وضعیت بدی شکل می گیرد. یک کمد لباس که بیش از حد پُر شده باشد نمی تواند کمد مناسب و مرتبی نیز باشد اما اگر شما یک سری لباس های اضافه ی خود را از کمد خارج کنید یک فضای ایده آل برای پیاده سازی ایده هایتان به وجود می آید. امروز ما در دکوراتور برای شما شش مثال آماده کرده ایم که قطعا از دیدن آنها لذت می برید و تمایل خواهید داشت که مانند آن را در اتاق خود داشته باشید.

فقط لباس های مورد علاقه خود را بر روی آن قرار دهید

اینجا دقیقا با شرایط ((هرچه کمتر ، بهتر)) مواجه هستیم. یک کمد شلوغ نمی تواند برای یک فرد مرتب جلوه خوبی داشته باشد. پس بهتر است تا در این کمد کوچک فقط لباس های مورد علاقه خود را آویزان کنید. لباس هایی که کمتر استفاده می کنید را در کِشو قرار دهید که فضای باز برای شما بوجود آید.

لباس های موردعلاقه

لباس های موردعلاقه

دقت کنید تا چوب لباسی ها هم شکل باشند

در این حالت شما می توانید لباس ها را دسته دسته جا به جا کنید اما یک شکل و یک اندازه بودن آنها خیلی مهم است و اگر مشکی هم باشند جلوه بهتری خواهند داشت.

چوب لباسی هم شکل

چوب لباسی هم شکل

لباس های خود را بر اساس رنگ مرتب کنید

یکی دیگر از راهکار هایی که می توان در مرتب سازی کمد لباس استفاده کرد این است که لباس ها را بر اساس رنگ مرتب کنید و با اینکار خواهید دید شلوغی کمد شما از بین خواهد رفت.

لباس های هم رنگ

لباس های هم رنگ

دقت کنید که زمین و دیوار شلوغی خاصی نداشته باشد

به جای اینکه کفش های خود را در این کمد قرار بدهید قفسه ای در بالای کمد نصب کنید ، سعی کنید اطراف کمد خلوت باشد تا بیننده نمای شلوغی نیز نداشته باشد.

خالی بودن فضا

خالی بودن فضا

دقت کنید تا رنگ کمد با رنگ دیوار یکسان باشد

اگر شما تمایل دارید تا از لوله های مسی کمد لباس درست کنید ، ایده جالب و مناسبی است اما شما می توانید آن را هم رنگ دیوار رنگ کنید تا جلوه ای زیبا به خود بگیرد.

همرنگی دیواروکمد

همرنگی دیوار و کمد

کُمُدی در اطراف آن درست کنید

اگر شما مالک منزل هستید و فضای کمی هم در اختیار دارید ، می توانید کُمُد های جانبی در اطراف جا رختی درست کنید.

کمد لباس

کمد لباس

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.