از بین بردن بوی سفید کننده

نحوه از بین بردن بوی سفید کننده از دست ها

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

وایتکس یا سفید کننده یکی از قوی ترین محصولات شوینده می باشد که در منازل استفاده می شود و مناسب از بین بردن کثیفی ها و باکتری ها می باشد. اگرچه این موضوع را هم باید اشاره کنیم که این محصولات بعد از استفاده بوی نامطبوعی را هم روی دست ها باقی می گذارند و می توانند باعث آزار هر فردی شوند. به همین خاطر ما امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و راه ها و ترفند هایی برای رفع این مشکل به شما عزیزان آموزش دهیم.

نحوه از بین بردن بوی سفید کننده از دست ها

وایتکس یا سفید کننده یکی از قوی ترین محصولات شوینده می باشد که در منازل استفاده می شود و مناسب از بین بردن کثیفی ها و باکتری ها می باشد. اگرچه این موضوع را هم باید اشاره کنیم که این محصولات بعد از استفاده بوی نامطبوعی را هم روی دست ها باقی می گذارند و می توانند باعث آزار هر فردی شوند.

بیایید باهم رو راست باشیم! هیچ کسی دوست ندارد دستش بوی این سبک از محصولات را بگیرد! به همین خاطر ما امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و راه ها و ترفند هایی برای رفع این مشکل به شما عزیزان آموزش دهیم.

از بین بردن بوی سفید کننده از دست ها به وسیله لیمو

یکی راه های سریع برای از بین بردن بوی وایتکس از دست ها مالیدن لیمو بر روی دست ها می باشد و دیگر هم نیاز به شستن دست ها با آب و صابون نیست. لیمو یکی از موثرترین محصولات طبیعی برای تمیزی می باشد و همچنین به خوبی می تواند بوهای نامطبوع را از بین ببرد.

لیمو

لیمو

از بین بردن بوی سفید کننده از دست ها به وسیله سرکه

در ادامه شما می توانید از سرکه برای از بین بردن بوی نامطبوع وایتکس از دست ها استفاده کنید. مانند لیمو ، این محصول طبیعی نیز می تواند به خوبی بوهای نامطبوع را از بین ببرد.

کافیست مقداری سرکه بر روی دست های خود بریزید و بعد دست های خود را بدون مالیدن به یکدیگر شستشو دهید. از بوی سرکه نترسید. بوی سرکه مانند بوی سفید کننده زیاد ماندگار نخواهد بود.

سرکه

سرکه

از بین بردن بوی سفید کننده از دست ها به وسیله قهوه

شما همچنین می توانید از دانه های قهوه برای از بین بردن بوی نامطبوع سفید کننده از روی دست ها استفاده کنید. برای این کار تنها کافیست مقداری از دانه های قهوه را در دستان خود بگیرید و خواهید دید که خیلی سریع بوی سفید کننده از بین خواهد رفت. دانه های قهوه می توانند بوهای نامطبوع را خیلی سریع از بین ببرند. شما همچنین می توانید از دانه های قهوه به عنوان بوگیر هر فضایی استفاده کنید.

قهوه

قهوه

از ریختن سفید کننده بر روی دست ها جلوگیری کنید

به خاطر داشته باشید که همیشه پیشگیری بهتر از درمان می باشد! ما به شما پیشنهاد می کنیم زمان استفاده از سفید کننده از دستکش های پلاستیکی استفاده کنید. شما می توانید این دستکش ها را از هر مغازه ای خریداری کنید. آنها باعث می شوند تا دست های شما به بوی نامطبوع سفید کننده آغشته نشوند و پوست شما آسیب نبیند.

استفاده از دستکش

استفاده از دستکش

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.