طراحی سرویس بهداشتی بر اساس فنگ شویی

نحوه طراحی سرویس بهداشتی و حمام بر اساس فنگ شویی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

در طراحی سرویس بهداشتی بر اساس فنگ شویی ، رنگ هایی را انتخاب کنید که به سرویس بهداشتی و حمام شما زندگی ببخشد. رنگ های روشن مناسب ترین انتخاب می توانند باشند. بهترین رنگ ها می توانند آبی ، سبز ، سفید و نارنجی باشد. از رنگ های بنفش و قرمز استفاده نکنید.

مقالات مرتبط

۷ طراحی زیبا برای سرویس بهداشتی ایده آل

طراحی سرویس بهداشتی بر اساس فنگ شویی

این فلسفه چینی معتقد است که سرویس بهداشتی و حمام باید در بیرون از منزل قرار داشته باشد ، زیرا فنگ شویی می گوید که هر جا آب وجود داشته باشد باعث از بین رفتن انرژی می شود. اما ما می دانیم که این امر امکان پذیر نیست ، پس راه هایی را برای طراحی سرویس بهداشتی و حمام به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم تا انرژی در منزل شما در حالت تعادل قرار بگیرد.

امروز در دکوراتور قصد داریم به این موضوع بپردازیم و نحوه طراحی سرویس بهداشتی بر اساس فنگ شویی را به شما دوستان آموزش دهیم.

مراحل انجام

 • برای مقابله با انرژی آب که باعث از بین رفتن انرژی های مثبت می شود ، باید عنصر خاک یا زمین در سرویس بهداشتی و حمام شما وجود داشته باشد. شما می توانید با اضافه کردن قفسه هایی برای قرار دادن وسایل شخصی خود این کار را انجام دهید. شما همچنین می توانید با نمادها و تزئینات گیاهی این کار را به خوبی انجام دهید.

  ایجاد کمد و قفسه در سرویس بهداشتی

  ایجاد کمد و قفسه در سرویس بهداشتی

 • رطوبت دشمن اصلی فنگ شویی می باشد که در تمام سرویس های بهداشتی و حمام وجود دارد. شما می توانید با ایجاد یک تهویه مناسب برای فضای خود این مشکل را از بین ببرید.
 • مهم است که هوا در این فضا جریان داشته باشد تا رطوبت در آنجا باقی نماند. اگر سرویس بهداشتی شما پنجره ندارد می توانید با اضافه کردن یک هواکش و نورپردازی مصنوعی مناسب این مشکل را به خوبی برطرف کنید.
 • درب ورودی سرویس بهداشتی و حمام یکی از مهم ترین بخش ها بر اساس فلسفه فنگ شویی می باشد. اگر این درب هم راستا با آشپزخانه می باشد می تواند مشکلاتی را بوجود آورد.
 • اگر درب سرویس بهداشتی در نزدیکی درب ورودی منزل باشد باعث افزایش دعواهای خانوادگی می شود. پس حتما از شکل گیری این مشکلات جلوگیری کنید و سعی کنید تا همیشه درب سرویس بهداشتی بسته باشد.

گل و گیاه

 • اگر شما نورپردازی طبیعی در سرویس بهداشتی و حمام خود دارید ، یک گُلدان و گیاه را در آنجا قرار دهید تا بتواند انرژی ها را در حالت تعادل نگه دارد. شما می توانید از گیاهانی هم رنگ دکور خود استفاده کنید.
گل و گیاه در سرویس بهداشتی

گل و گیاه در سرویس بهداشتی

 • برای وجود عنصر آتش در این فضا می توانید از عود ، شمع ، لامپ یا تابلوهای نقاشی دارای عنصر آتش استفاده کنید و حتی شما می توانید از پرده هایی برای جداسازی حمام از سرویس بهداشتی استفاده کنید.

رنگ ها

 • در طراحی سرویس بهداشتی بر اساس فنگ شویی ، رنگ هایی را انتخاب کنید که به سرویس بهداشتی و حمام شما زندگی ببخشد. رنگ های روشن مناسب ترین انتخاب می توانند باشند. بهترین رنگ ها می توانند آبی ، سبز ، سفید و نارنجی باشد. از رنگ های بنفش و قرمز استفاده نکنید.
رنگ سبز در سرویس بهداشتی

رنگ سبز در سرویس بهداشتی

 • خیلی مهم است که در سرویس بهداشتی آیینه وجود داشته باشد. می توانید از یک آیینه برای بالای سینک دستشویی و یکی برای پشت درب سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید. اما نکته ی مهم این است که نباید بیش از دو آیینه در سرویس بهداشتی و حمام وجود داشته باشد زیرا باعث از بین رفتن انرژی می شود.
 • بهتر است که تمام کارهای شخصی در سرویس بهداشتی انجام شود. همچنین شما باید حسابی به تمیزی و در بهترین شرایط بودن فضا توجه کنید و اگر نشتی یا خرابی وجود دارد تعمیرات لازم انجام شود.
 • شما حالا می توانید به خوبی فضای سرویس بهداشتی و حمام را بر اساس فلسفه فنگ شویی تزیین و طراحی کنید. امیدواریم که بعد از این کار انرژی مثبت و خوب در منزل شما جریان داشته باشد.

خب امیدواریم که مقاله امروز برای شما عزیزان مفید بوده و اطلاعات خوبی به شما منتقل گردیده باشد. برای شما همراهان همیشگی از طرف تیم دکوراتور آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.