ایده هایی برای فضای خالی خانه

ایده هایی برای فضا های اضافه ی خانه

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
 همه ی ما در منازل خود فضا های اضافه ای داریم که تلاش کرده ایم به خالی بودن آنها دقت نکنیم. فضا هایی که نه می توان آن را با مبلمانی پُر کرد و نه می توان آن را به حال خود رها کرد. متاسفانه بودن چنین فضا هایی در منازل اجتناب ناپذیر است. کاری که شما می توانید انجام بدهید این است که میزان فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید و برای آن ایده ای جذاب پیدا کنید.

 مقالات مرتبط

با فضاهای اضافه و خالی اتاق چه کاری می توان انجام داد؟

آیا فضاهای اضافه موجود در منزل شما یک فضای هدیه است یا شما آن را تبدیل به انباری کرده اید ؟ این فضا ها همیشه شکل های عجیبی دارند و همیشه یک اندازه نیستند. با این وجود شما می توانید از این فضا به خوبی استفاده کنید. حالا این فضایی که تبدیل به انباری شده است را خلوت کنید و با دید بهتری به آن نگاه کنید. شما می توانید در آن فضا یک کتابخانه قَدی درست کنید یا اگر خلاقیت بهتری داشته باشید می توانید دو تخت را روی هم در آن فضا قرار دهید. تازه این چند ایده ابتدایی بود که ما به شما پیشنهاد کردیم. تیم ما در دکوراتور مجموعه ای از این ایده ها را برای شما آماده کرده است که در قسمت پایین خواهید دید.

ایجاد یک اتاق مهمان

در ها را حذف کنید و یک تخت خواب را در آن قسمت جای دهید. اگر این تخت قابی نداشته باشد ایرادی ندارد سقف کوتاه نیز مزید بر علت می شود تا شما از این نوع تخت استفاده کنید. این گونه میتوان از فضاهای اضافه استفاده کرد.

اتاق مهمان

اتاق مهمان

تخت خواب دو طبقه

اگر در فضای مورد نظر شما یک تخت کامل قرار نمیگیرد ، از تخت های دو طبقه استفاده کنید و کشویی نیز در زیر آن تعبیه کنید.

تخت خواب دو طبقه

تخت خواب دو طبقه

فضای چُرت زدن خود را تعبیه کنید

شما طراحی را مشاهده می کنید که یک طراح آمریکایی بر روی یک فضای خالی انجام داده است. او یک فضای عالی برای استراحت مشتری خود طراحی کرده است که به نوبه خود زیبا و دلنشین است.

فضای چرت

فضای چرت

یک دفتر خانگی طراحی کنید

زمانی که شرایط کار در محل کار خود را ندارید می توانید در منزل و در فضایی که برای خود درست کرده اید کار کنید. کافی است میز کاری خود را در گوشه ای قرار دهید و در بالای آن یک فضای ذخیره نصب کنید.

فضاهای اضافه دفتر خانگی

فضاهای اضافه دفتر خانگی

یک میز صبحانه دو نفره درست کنید

شما می توانید از یک میز کوچک دو نفره در فضای کوچک خود استفاده کنید و آن را مانند فضای زیر در زیر یک پنجره قرار دهید و فضایی زیبا را خلق کنید.

میز صبحانه دونفره

میز صبحانه دونفره

کتابخانه ای شخصی طراحی کنید

درست است که کتاب برای مطالعه می باشد اما در عین حال دکوری فوق العاده برای یک فضا می باشد. شما می توانید آن ها را در هر جایی ذخیره کنید. هر قدر که کتابخانه شما بهم ریخته باشد از نگاه بیننده جذاب تر است.

فضاهای اضافه کتابخانه شخصی

فضاهای اضافه کتابخانه شخصی

 یک اتاق بازی برای فرزند خود درست کنید

یک استخر توپ کوچک یا اسباب بازی های جالب می تواند تزئین کننده این اتاق باشد و شما به عنوان بهترین پدر و مادر دنیا از نگاه فرزند خود انتخاب شوید.

اتاق بازی

اتاق بازی

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.