آینه مسی برای پوشش دیوار

استفاده از آینه های مسی برای پوشش دیوار

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
آینه مسی از جنس تامباک که ترکیبی از مس و برنج می باشد ساخته شده است. ایده اصلی هم در استفاده از این سبک آینه این بوده است تا وسایل موجود در آن فضا از طریق این آینه بازتاب گردد.

 مقالات مرتبط

با استفاده از یک ماده ساده اتاق خود را روشن تر و بزرگتر کنید

وظیفه یک آینه انعکاس و باز تاب نور و نمایش تصویر شما در خود نیست. آینه می تواند شخصیت شما را نیز با سبک خاصی نمایش دهد. تیم ما در دکوراتور آینه های زیادی که این کار را به زیبایی انجام دهند ندیده است اما این آینه های مسی این کار را به زیبایی انجام می دهند. نمونه ای از این آینه ها در خانه ای در کپنهاگ نصب شده است و جلوه فوق العاده ای به این فضا بخشیده است و نور را با گرمی و سبک خاصی بازتاب می کند.

این آینه از جنس تامباک که ترکیبی از مس و برنج می باشد ساخته شده است. ایده اصلی هم در استفاده از این سبک آینه این بوده است تا وسایل موجود در آن فضا از طریق این آینه بازتاب گردد. دیدن از داخل این آینه واقعا حس عجیبی برای بیننده ایجاد می کند و بیننده احساس می کند در زمان های قدیم قرار دارد و همان فضا برای شخص تداعی می شود. اگر شما تا به حال بازتاب تصویر خود را در کتری مسی دیده باشید این حس را به خوبی درک می کنید.

آینه مسی

آینه مسی

آینه مسی در حمام

آینه مسی در حمام

همان طور که خود شما می دانید خریدن جنس مسی چندان هم ارزان قیمت نیست. این آینه ها هم که از جنس مس هستند قطعا قیمت پایینی ندارند اما هزینه ای که برای خرید آن انجام می دهید قطعا ارزشش را دارد.

پیشنهاد

ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید این آینه ها را به قیمت خوبی تهیه کنید از محل تولید آن این کالا را خریداری کنید.اگر شخصی هستید که تمیزی آینه خیلی برایتان اهمیت دارد پس بهتر است از این سبک استفاده نکنید چون تمیزی این نوع آینه ها مشقت های بسیاری را به دنبال دارد. حال ما از شما می پرسیم چه چیزی بیشتر برای شما اهمیت دارد ؟ گرما و زیبایی موجود در این آینه ها یا تمیزی ؟ حس خوب و جذاب یا سبکی بی روح و معمولی ؟

ما به شما در این قسمت جایگزین هایی نیز معرفی می کنیم که در قسمت پایین مشاهده خواهید کرد.

آینه های مات

آینه مات

آینه مات

 آینه های مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

ورقه های فولادی

ورقه های فولادی

ورقه های فولادی

ورقه های برنجی

ورقه های برنجی در آینه مسی

ورقه های برنجی در آینه مسی

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.